Nová Optima SW - KIA Kladno

Platí pro model Kia Optima SW 1,7 CRDi 104 KW Business Line při financování s KIA Lease

Ve svém kombi teď máte vše, co vám pomůže, dostat se v byznysu dál. Verze Business Line vás nadchne nízkými provozními náklady úsporného dieselového motoru s kombinovanou spotřebou jen 4,4 l/100 km. Kromě luxusních 552 litrů zavazadlového prostoru, najdete na palubě bohatou výbavu, ve které nechybí navigace, automatická klimatizace, tempomat, přední a zadní parkovací asistent, kožený volant, bezpečnostní systémy a mnoho dalších moderních nezbytností. Výhodné financování Kia Lease a záruka 7 let pak pro vás už budou jen příjemnou tečkou na závěr.

Splátka operativního leasingu zahrnuje:

  • Financování vozidla, zákonné pojištění, havarijní pojištění (10% spoluúčast), silniční daň, poplatek za rádio
  • Kontrakt na 36 měsíců a nájezd 60 000 km

 

7 lez KIA záruka - KIA Kladno
7letá záruka Kia
Všichni majitelé vozů Kia Optima Sportswagon těží z výhod naší jedinečné 7leté záruky na nový vůz. Dáváme tím najevo, jak moc důvěřujeme našim vozům a naší technice! Záruka přechází na nové majitele, pokud se rozhodnete vůz prodat.

7 lez aktualizace map - KIA Kladno
7 let aktualizací mapových podkladů Kia
Všechna nová vozidla Kia, vybavená přímo z výroby navigačním systémem, mají nárok na šest bezplatných každoročních aktualizací mapových podkladů. Díky této jedinečné nabídce budete mít navigační systém vždy naprosto aktuální.

EURO NCAP - KIA Kladno
Pětihvězdičková bezpečnost Euro NCAP
Kia Optima byla nedávno oceněna prestižním pětihvězdičkovým oceněním od Euro NCAP, čímž navázala na vynikající výsledky ostatních modelů Kia v oblasti bezpečnosti.

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00