UVO Connect

 

Kia Niro - UVO Connect - Kia Kladno

Kia UVO Connect – Vstupte do budoucnosti

Nová elektrifikovaná rodina Kia Niro je vybavena systémem UVO
Connect, který nabízí soubor vyspělých funkcí zvyšujících Vaši
bezpečnost, zlepšujících celkové zážitky z jízdy a usnadňujících
provozování a vlastnictví vozidla. UVO Connect zajistí v reálném čase
propojení Vás, řidiče, s okolním světem a při každé jízdě Vám bude
poskytovat nedocenitelné informace – od aktuálního dopravního
zpravodajství přes předpověď počasí a zajímavé cíle až po podrobné
informace o potenciálních parkovacích místech na ulicích i mimo ně,
ale také informace o poloze nabíjecích stanic, jejich dostupnosti a
kompatibilně zásuvek. A to vše z pohodlí Vašeho vozu pomocí jeho
dotykového displeje.

KIA Kladno - Kia Niro

Konektivita i mimo automobil díky aplikaci KIA UVO Europe

Aplikace UVO App je kompatibilní s chytrými telefony Android a Apple a pro majitele automobilů představuje revoluci z hlediska úrovně ovládání a pocitu jistoty. Aplikace Vám poskytne přístup k řadě funkcí a diagnostickým datům Vašeho vozu Niro včetně informací o uskutečněných jízdách. Ať jste kdekoli. V aplikaci můžete také na dálku aktivovat řadu funkcí – například automatickou klimatizaci interiéru. Mezi tyto funkce patří mimo jiné dálkový přenos trasy do navigačního systému Vašeho vozu Niro před jízdou, kontrola polohy a stavu nabití akumulátorů Vašeho vozu Niro, jakož i přístup k výkazům o vozidle a diagnostickým upozorněním.*

*Ovládání klimatizace interiéru a nabíjení je k dispozici pouze pro e-Niro. Informační služby a nové možnosti ovládání pro Váš vůz Kia. Služby budou poskytovány bezplatně po dobu sedmi let ode dne prodeje vozidla prvnímu majiteli, tzn. od okamžiku, kdy první kupní smlouva vstoupila v platnost, a během této doby se mohou změnit. Podrobné informace o poskytování uvedených služeb a podmínkách jejich využívání získáte od Vašeho partnera Kia a na webových stránkách kia.com. K využívání služeb je nezbytný smartphone s operačním systémem iOS nebo Android a smlouva na mobilní telefon s datovým balíčkem, který může znamenat dodatečné náklady.

KIA Kladno - Kia Niro


7 let Kia Záruka - KIA Kladno

 

3 servisní prohlídky zdarma

Program Servis zdarma je poskytován zákazníkům, kteří si zakoupili nové vozidlo Niro (DE EV) v době trvání akce ”Program Servis zdarma“ v Autorizované prodejní síti Kia v České republice. Zákazník nárok na první 3 postupně následující servisní prohlídky dle dosaženého počtu najetých kilometrů nebo doby, která uplynula od zakoupení vozu nebo předchozí servisní prohlídky, dle toho co nastane dříve.

 

7 let Kia Záruka - KIA Kladno

7letá záruka

Všichni majitelé vozů Kia Niro těží z výhod naší jedinečné 7leté záruky na nový vůz, s omezením na 150 000 km (až 3 roky bez omezení; od 4. roku do ujetí 150 000 km). (1) Záruka je přenosná na následné majitele a zaručuje vysokou zůstatkovou hodnotu při prodeji ojetého vozidla.

A protože chceme, abyste byli po celých sedm let na výši doby, zahrnuje navigační systém ve výbavě vozidla 7letý program bezplatných aktualizací mapových podkladů (2), služby Kia Live (zajišťované společností TomTom®) (3) a služby UVO Connect..

 

 

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00