Kia Ceed
Kia Ceed Již od 319 980,-
Testovací jízda
Tvary, které vás ohromí
Design Tvary, které vás ohromí
Kia cee'd vyniká při pohledu z každého úhlu díky prémiovým předním xenonovým světlometům se světly LED pro denní svícení a zadním svítilnám LED. Rozšiřte výbavu svého vozu o panoramatické střešní okno, které zaplaví interiér přirozeným světlem.
Vylepšený, s novým nábojem
Design Vylepšený, s novým nábojem
Co vznikne, když oceňovaný evropský designérský tým zkombinuje siluetu sportovního kupé s promyšlenou funkčností pětidveřového vozu? Nová Kia cee’d. Celá řada atraktivních nových prvků vnější a vnitřní výbavy způsobí, že budete chtít jen jedno: nastoupit a jet.
Úžasný interiér
Interiér Úžasný interiér
Design interiéru nového modelu Kia cee’d Vás uchvátí. Atraktivní přístrojová deska byla navržena s ohledem na potřeby řidiče, abyste mohli snadno ovládat veškeré funkce. Teplé světlo dekoračního osvětlení bezpočtu důkladně promyšlených detailů společně vytváří prémiovou atmosféru, do níž se zamilujete.
Dvouspojková převodovka
Interiér Dvouspojková převodovka
Sedmistupňová dvouspojková převodovka nabízí to nejlepší ze světa automatických a mechanických převodovek, přičemž kombinuje agilnější a komfortnější jízdní styl s ještě větší hospodárností. Poskytuje rychlé a hladké řazení bez ztráty účinnosti. Pomocí praktických páček na volantu ve snadném dosahu prstů si můžete užívat závodní atmosféry.
Žijte svůj život
Interiér Žijte svůj život
Nová Kia cee’d kombinuje všechno, dynamický vnější vzhled i prostorný interiér. Geniálně využitý interiér nabízí cestujícím velký prostor, aby mohli cestovat ještě pohodlněji než dosud. Dokonce i zavazadlový prostor patří mezi nejprostornější ve své třídě.
Zcela nový motor GDI Turbo
Technologie Zcela nový motor GDI Turbo
Novinkou v naší řadě kultivovaných motorů je zcela nový tříválec T-GDI (Turbo Gasoline Direct Injection) s výkonem 100 k, resp. 120 k. Hospodárné a zároveň pozoruhodně temperamentní jednotky mají nízké emise CO2, přestože poskytuje maximální točivý moment 172 N.m. To jsou provozní vlastnosti, které může nabídnout pouze přeplňovaný motor. Ano, je to „turbo“.
Chytrý klíček
Technologie Chytrý klíček
Díky chytrému spouštění motoru tlačítkem můžete klíčky nechat v bezpečí kapsy. Vaše Kia cee'd zjistí blízkost chytrého klíčku a k odemknutí vozu Vám bude stačit pouhé stisknutí tlačítka na dveřích, a pak jednoduchým stisknutím tlačítka Start spustíte motor.
Chytrý parkovací asistent
Technologie Chytrý parkovací asistent
Pro ještě větší usnadnění života jsme do výbavy zařadili praktického chytrého parkovacího asistenta. Nejenže Vám pomůže nalézt parkovací místo se správnými rozměry, ale klidně mu můžete předat řízení, aby vůz zaparkoval za Vás. Tak probíhá parkování ve stylu modelu Kia cee'd.

KIA CEED - přitažlivá a návyková

Nová Kia ceed je vůz pro všechny kdo mají vkus. Klínovitý profil, boční linie a působivá kapota, široký rozchod kol, krátké převisy a dlouhý rozvor. Taková karoserie spíš připomíná sportovní kupé a ne prostorný pětidvéřový vůz. Autorem koncepce je nikdo jiný než Grégory Guillaum.

Vytvořil přitažlivý vůz, který nemůže být minut bez povšimnutí. Tak to je KiA CEED.

Oba modely mají příjemný interiér, který vás okouzlí na první pohled. Útulnost zvyšuje decentní orientační osvětlení na výrazné středové konzole a okolo vstupů USB a AUX určených pro externí zařízení. Měkčené povrchy přístrojové desky, nápadné detaily, jako například kliky dveří mající tvar ploutvičky, a sportovní přístroje se třemi tubusy spoluvytvářejí atmosféru vysoké kvality.

Všechny ovládací prvky jsou navrženy tak, aby obklopovaly řidiče a byly tak dosažitelné bez jakékoli námahy: tachometr v intuitivně tvarovaném panelu přístrojů může být pro lepší čitelnost vybaven displejem TFT LCD s vysokým rozlišením. Mimořádně snadno čitelné údaje přispívají k pocitu jízdy ve voze vyšší třídy. Středová loketní opěrka je nastavitelná, zatímco asymetrická středová konzola je mírně natočena směrem křidiči. Díky veškeré této pozornosti věnované detailům se po nastoupení do svého vozu ocitnete vinteriéru, ve kterém se prolíná komfort s elegancí.

KIA CEED - parkování nikdy nebylo jednodušší:

Díky inteligentního parkovacího systému SPAS. Tento systém, používá 12senzorů uspořádaných po obvodu vozu, dokáže nalézt správné parkovací místo a to jak rovnoběžně se silnicí, tak kolmo na parkovištích. Systém za vás přebírá veškeré manévrování. Systém dokonce dokáže řídit vůz při vyjíždění z parkovacího místa rovnoběžného se silnicí.

KIA CEED a technologie

Nová Kia ceed nabízí širokou řadu inteligentních technologií, které byste ve voze této třídy běžně neočekávali. Například standardně montovaný audiosystém s přehrávačem CD/MP3 a6 reproduktory. Upřednostňujete snadno ovladatelnou navigaci, zvolte si náš zcela nový navigační systém se 7palcovou dotykovou obrazovkou a plným mapovým pokrytím, včetně aktualizací map poskytovaných po dobu 7 let. Tento systém je vybaven také funkcí převádění textu na řeč, která vás při jízdě informuje o názvech ulic, a zobrazuje pohledy parkovací kamery, které vám pomáhají při parkování. Všechny audiosystémy jsou vybaveny vstupy AUX/USB pro připojování přístrojů iPod nebo jiných přehrávačů MP3.Ajestliže rádi děláte více věcí najednou, vyjdou vám vstříc ovládací prvky na volantu: přestože budete dále sledovat dění na silnici, můžete jimi měnit hlasitost audiosystému, telefonovat prostřednictvím technologie Bluetooth handsfree nebo nastavovat tempomat. Konektivita Design přední části interiéru předčí všechna vaše očekávání. Vysoce kvalitní materiály a zvláštní pozornost věnovaná ergonomii jsou zárukou, že se na silnici budete cítit jako doma. Jestli jste příznivci moderních pomocníků, nový ceed Vám jich nabízí plnou náruč. Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče si pamatuje nastavení pro 2 řidiče a volant lze seřizovat výškově i podélně. Jak volant, tak i přední sedadla řidiče a spolujezdce mohou být vyhřívané, což je perfektní řešení pro studená zimní rána. U sedadel si jednoduše zvolíte preferovanou teplotu ze tří nabízených úrovní. Máte na výběr také mezi manuální nebo automatickou dvouzónovou klimatizací. Oba systémy zajišťují vynikající hospodárnost díky nejmodernější ventilační a klimatizační technice.

Interiér - KIA CEED

Mnoho tváří přitažlivosti Kia ceed je vůz, který nemůže uvnitř ani zvenčí zůstat bez povšimnutí, pro jeho interiér je k dispozici široký výběr druhů čalounění a obložení, které odpovídají nejvyšším standardům.

Vyberte si provedení interiéru :

Černou přístrojovou desku v jednom odstínu

Černé tkaninové čalounění sedadel

Stříbrné obložení středového panelu s metalickým efektem

Stříbrnou povrchovou úpravu klik dveří smetalickým efektem

KIA CEED - bezpečnost

Vozy CEED využívají inteligentní bezpečnostní technologie a jsou tak mnohem bezpečnější než kdykoli před tím. Takže vyhýbat se nebezpečným situacím a překážkám je mnohem snadnější. Náš vyspělý systém sledování jízdy v jízdním pruhu zabraňuje tomu, abyste opustili svůj jízdní pruh například vsituaci, kdy jste unaveni a ztratíte na chvilku koncentraci. Kamera sleduje polohu vozidla vevztahu k podélným liniím vymezujícím jízdní pruh avpřípadě potřeby Vás upozorní výstražným zvukovým znamením. Systém pracuje od rychlosti jízdy 60 km/h.

Nová Kia ceed vás bezpečně dopraví do každého vašeho cíle.

Líbí se Vám ?

 

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Pá: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
 
tel.: 312 245 325
mobil: 702 119 734
kia.prodej@kiakladno.cz
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Pá: 8:00 - 16:30
So: 8:00 - 11:00
 
tel.: 312 245 325
mobil: 702 119 735
kia.servis@kiakladno.cz