Nová Kia EV6
Nová Kia EV6 Již od 1 239 980,-
EV6, první elektromobil Kia se specifickou konstrukcí
Ultra rychlé nabíjení
Kia EV6 Ultra rychlé nabíjení
za méně než 4.5 minut dojezd 100 km
Dlouhý dojezd více než 510km
Kia EV6 Dlouhý dojezd více než 510km
EV6, první elektromobil Kia se specifickou konstrukcí na základě nové globální modulární platformy pro elektromobily E-GMP (Electric-Global Modular Platform)
Vysoké výkony 3.5 sec
Kia EV6 Vysoké výkony 3.5 sec
Zrychlení 0-100 km/h
Kia EV6
Předpokládané dodání od října 2021 Kia EV6
Designové prvky exteriéru / interiéru výbavy GT-line, Čalounění sedadel - semiš, Head-up displej s rozšířenou realitou, adaptivní Dual LED systém předních světlometů s adaptivním dálkovým svítěním, volitelně prémiový zvukový systém MERIDIAN se 14 reproduktory a speciální technologií ASD - Acoustic Sound Design
Kia EV6 GT-line
Přes 400km dojezd (dle WLTP) + možnost prodlouženého dojezdu až 510km Kia EV6 GT-line
Designové prvky exteriéru / interiéru výbavy GT-line, Čalounění sedadel - semiš, Head-up displej s rozšířenou realitou, adaptivní Dual LED systém předních světlometů s adaptivním dálkovým svítěním, volitelně prémiový zvukový systém MERIDIAN se 14 reproduktory a speciální technologií ASD - Acoustic Sound Design
Více informací
Kia EV6 Více informací
EV6, první elektromobil Kia se specifickou konstrukcí na základě nové globální modulární platformy pro elektromobily E-GMP Electric-Global Modular Platform (E-GMP). EV6 je prvním modelem, zkonstruovaným značkou Kia na nové globální modulární platformě pro elektromobily E-GMP (Electric-Global Modular Platform). Díky tomu má rovnou podlahu, která umožňuje různá uspořádání interiéru. Přestože má EV6 kompaktní vnější rozměry, nabízí díky rozvoru náprav 2,9 m vnitřní prostor, který se vyrovná mnoha středně velkým až velkým SUV. To znamená, že si budete se svými spolucestujícími užívat mnohem více místa.
Panoramatická zobrazovací plocha se dvěma zakřivenými 12,3
Interiér Panoramatická zobrazovací plocha se dvěma zakřivenými 12,3" displeji
Širokoúhlá zobrazovací plocha s vysokým rozlišením je v modelu EV6 tvořena dvěma zakřivenými displeji, které poskytují přehledné uspořádání a ničím nerušený pohled na vizuálně prezentované informace a menu s intuitivním ovládáním.
Prostorová inovace
Interiér Prostorová inovace
Trvale udržitelné materiály. Na čalounění sedadel jsou mimo jiné použity materiály z recyklovaných lahví PET, velmi kvalitní veganské kůže nebo semiše.
Průhledový displej s rozšířenou realitou
Interiér Průhledový displej s rozšířenou realitou
Nový průhledový displej s rozšířenou realitou promítá na sklo čelního okna virtuální pokyny, které Vás dovedou do cíle. Budete mít veškeré potřebné informace pro bezproblémové a bezpečné cestování.
Ultra rychlé nabíjení
Technologie Ultra rychlé nabíjení
Model EV6 je vybaven 800V systémem rychlého nabíjení, který Vám ušetří čas pro činnosti, jež jsou pro Vás opravdu důležité. Rychlým nabíjením získáte za 5 minut dojezd více než 100 km. Nabití sady akumulátorů z 10 na 80 % trvá necelých 18 minut.
Dojezd více než 510 km
Technologie Dojezd více než 510 km
Zcela nabitá sada akumulátorů modelu EV6 o kapacitě 77,4 kWh umožňuje dojezd více než 510 km. To znamená méně časté nabíjení, a tedy i více času pro Vaše záliby. K dispozici je také sada akumulátorů, jejíž kapacita 58 kWh více než postačuje pro uspokojení všech běžných požadavků na mobilitu. Na výběr máte verze RWD s jedním elektromotorem a pohonem zadních kol nebo AWD se dvěma elektromotory pohánějícími všechna kola. Díky tomu se dostanete do svého cíle bez ohledu na počasí nebo terén. Údaje dojezdu byly zjištěny podle metodiky WLTP a musejí být potvrzeny v rámci homologace. Definitivní hodnoty dojezdu na jedno nabití a spotřeby elektrické energie budou zveřejněny později.

 

Praktický zdroj elektrické energie pro vaše aktivity

EV6 nabízí funkci V2L (Vehicle-to-Load), kterou můžete využívat ve svém každodenním životě nebo při rekreačních aktivitách jako praktický, mobilní zdroj elektrické energie. EV6 poskytuje elektrickou energii s výkonem až 3,6 kW, takže může sloužit i jako nouzový zdroj elektrické energie pro Vaši domácnost. A samozřejmě může nahradit přenosný generátor, když si užíváte svých outdoorových aktivit.

Kia EV6 - Kia Kladno

 

Kia EV6 - Inspirace pro každou jízdu​

 

Kia EV6 - Kia Kladno

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00