Nová Kia CEED SW PHEV
Nová Kia CEED SW PHEV Již od 969 980,-
Testovací jízda
Elektricky do budoucnosti
Design Elektricky do budoucnosti
Futuristický
Exteriér Futuristický
Od okamžiku, kdy Váš zrak spočine na modelu Ceed Sportwagon Plug-in Hybrid (PHEV), si budete jisti tím, že hledíte na to nejlepší z obou světů – kombinaci dynamického a přitažlivého designu s prostorným a praktickým interiérem, a to vše doplněno výhodami ekologického elektrifikovaného pohonu Kia. Tento vůz dává svým designem o sobě vědět – nejen výjimečnou maskou chladiče na přídi, ale také elegantní siluetou karoserie a odvážným designem zádě s jedinečným nárazníkem a zadními svítilnami LED. A díky vyspělému elektrifikovanému pohonu Kia s plynulými přechody mezi používáním zážehového motoru a elektromotoru si můžete užívat ekologičtější jízdu v ryzím komfortu. Akumulátory můžete nabíjet z domácí zásuvky nebo na veřejné nabíjecí stanici. Stačí zasunout konektor do integrované elektrické zásuvky na levé straně vozidla a o 2 hodiny a 15 minut později budete mít zcela nabito.
Jasné, čisté linie
Exteriér Jasné, čisté linie
Aerodynamika a moderní vzhled se navzájem propojují. Sportovní nárazník a tygří maska chldiče jsou nejen úžasné, ale i efektivní. 17 '' diamantová broušená kola z lehkých slitin podtrhují sportovní profil.
Dodejte energii své jízdě
Interiér Dodejte energii své jízdě
Vše se točí kolem řidiče a horizontální uspořádání přístrojové desky s ladnými tvary vytváří lehkou a vzdušnou atmosféru. Na pocit mimořádné prostornosti navazují měkké materiály, které umocňují vysokou kvalitu interiéru. Výjimečný styl je kombinován s inovativní technikou, jež zahrnuje 10,25" dotykový displej s navigačním systémem a automatickou klimatizaci. Vyberte si tedy své spolucestující, nebo se vydejte na cestu sami.
LED světlomety
Design LED světlomety
Pro maximální viditelnost a rozpoznávání jsou přední a zadní část nového hybridního modelu Kia Ceed Sportswagon Plug-in Hybrid vybavena výraznými LED světly a předními denními světly LED ve stylu „ledové kostky“ - ve standardní výbavě. LED diody spotřebovávají méně energie než jiné žárovky, takže jsou ideální pro elektrizovanou jízdu.
PLUG-IN HYBRID JÍZDA
PLUG-IN HYBRID JÍZDA
Chytrá technologie
Ekologický, ekonomický a dynamický
Technologie Ekologický, ekonomický a dynamický
Nová pohonná jednotka kombinuje lithium-polymerovou baterii o výkonu 8,9 kWh, elektrický motor 44,5 kW a účinný 1,6 l GDI (benzínové přímé vstřikování) s šestistupňovou dvojitou spojkou. Výstup je působivý: pouhých 28 g CO2 / km a plných 141 psů pro zrychlení 0-100 km / h za 10,8 sekund.
Moderní hybridní řešení
Technologie Moderní hybridní řešení
Asistent pro hospodárnou jízdu Eco-DAS (Eco-Driving Assistance System) Nový asistent pro hospodárnou jízdu Eco-DAS kombinuje funkce setrvačné jízdy CGC (Coasting Guide Control) a předvídavého řízení energetických toků PEC (Predictive Energy Control), které Vám pomohou k hospodárnější jízdě. Tyto funkce jsou přímo propojeny s navigačním systémem modelu Niro a umožňují vozu předvídat provozní podmínky, aby bylo možné snižovat spotřebu energie a využívat ji co nejefektivněji, případně vyhledávat vhodné příležitosti k získávání dodatečné elektrické energie pro nabíjení sady akumulátorů. Navigační systém Coasting Guide analyzuje vaši trasu, aby vás informoval, kdy si sundat nohu z pedálu. Systéme virtuálního zvuku motoru (Virtual Engine Sound) – akustická varovná signalizace, která se aktivuje pouze v režimu jízdy na elektřinu za nízkých rychlostí nebo při couvání. Uvedený systém produkuje virtuální zvuk o hlasitosti až 59 dBA k bezpečnému upozorňování chodců na přítomnost vozidla.
Efektivní jízdní módy
Technologie Efektivní jízdní módy
Výběr režimu EV / HEV zlepšuje vaši spotřebu paliva. Tlačítko Sport poskytuje živější výkon pohonné jednotky. Šestistupňová dvouspojková převodovka umožňuje paralelní přenos celého výkonu benzínového i elektrického motoru.
Vítězství prostoru
Všestranný komfort Vítězství prostoru
Akumulátor je umístěn pod zadní lavicí, takže nezabírá cenný nákladný prostor. Ceed Sportswagon Plug-in Hybrid poskytuje 437 litrů zavazadlového prostoru a až 1 506 litrů se sklopenými zadními sedadly sklopenými 40:20:40. Smart Power Tailgate se otevře, když se přiblížíte k zadní části vozu s klíčem v kapse nebo tašce.
Chytřejší nabíjení
Chytřejší nabíjení
Nový indikátor nabíjení je umístěn na horní straně přístrojové desky. Tímto způsobem jej můžete vidět i mimo vozidlo a zjistit, zda je vaše auto plně nabité.
Plně digitální
Plně digitální
Zcela digitální panel přístrojů je vybaven 12,3“ displejem s vysokým rozlišením. Specifická grafická zobrazení pro verzi Plug-in Hybrid Vám umožní sledovat aktuální informace, jakými jsou například momentálně aktivní jízdní režim, stav nabití akumulátorů a zbývající dojezd.
Dodejte energii své jízdě
Dodejte energii své jízdě
Ať si počasí umane cokoli, budete na to připraveni. Během chladných dnů lze přední a zadní sedadla vyhřívat. Funkce vyhřívání se třemi různými intenzitami sedací plochy rychle vyhřeje a po dosažení požadované teploty ji udržuje. Ceed nabízí rovněž vyhřívání volantu. Pokud jedete sami, stiskněte tlačítko „Pouze řidič“: Budete v teple nebo chladu, jak potřebujete, to vše při nižší spotřebě energie..
10.25
Infotainment a konektivita 10.25" dotyková obrazovka
Dotykový displej s vysokým rozlišením je pro vás a vaše cestující potěšením. Obrazovku můžete rozdělit a použít až tři aplikace, například mapu, počasí a hudbu. Bluetooth ® umožňuje vícenásobné připojení dvou mobilních zařízení současně a umožňuje také Apple CarPlay a Android Auto 3 . 7 let aktualizací map 4 udržuje systém dlouhodobě aktuální.
Bezdrátová nabíječka
Infotainment a konektivita Bezdrátová nabíječka
Není třeba hledat kabely a konektory. Jednoduše umístěte kompatibilní smartphone Qi na určený zásobník ve středové konzole a baterie vašeho telefonu se začne nabíjet.

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00