Zcela nová Kia NIRO HEV
Zcela nová Kia NIRO HEV Již od 799 980,-
Testovací jízda
Pro všechny, kteří jsou připraveni myslet dopředu, zkoušet nové věci a zajistit udržitelnost.
Pro všechny, kteří jsou připraveni myslet dopředu, zkoušet nové věci a zajistit udržitelnost.
Najděte si cestu k CUV postavenému na inovacích. Výrazný a smělý design karoserie. Prostorné, ale s minimalistickým pojetím na palubě. A futuristické díky vyspělým technologiím, konektivitě a bezpečnosti. Zvolte mezi čistě elektrickým provedením Niro EV a hybridní či plug-in hybridní variantou.
Markantní boční detaily crossoveru
Exteriér Markantní boční detaily crossoveru
Boční profil nového Nira je postaven na jednoduché charakteristické křivce se smělým stylem crossoveru. Současně využívá jedinečné obklady karoserie pro ještě vyšší efekt. Dále je zde moderní dvoubarevné provedení karoserie s vysoce lesklými nebo ocelově šedými obklady a stylovým zadním sloupkem aerodynamických tvarů pro lepší proudění vzduchu.
Sebejistá dynamika při pohledu zezadu
Exteriér Sebejistá dynamika při pohledu zezadu
Výrazný a stylový vůz: Jednoduchý a líbivý design zádě používá koncová světla ve tvaru bumerangu, odrazky ve tvaru křivky srdečního rytmu, odolný ochranný kryt nárazníku a robustní spodní část nárazníku jednoduchých tvarů. Záď odráží tvary přední části elektromobilu s čistými a rafinovanými křivkami karoserie a jedinečným zadním sloupkem ve prospěch aerodynamiky.
Atraktivní designové detaily Niro EV.
Exteriér Atraktivní designové detaily Niro EV.
Svěží a výrazné tvary karoserie společně s vymodelovaným vzhledem crossoveru dávají nahlédnout do výhod spojených s budoucností. Jedinečné provedení exteriéru, vyhrazené pouze elektromobilu, kromě markantní dvoubarevné masky chladiče ve tvaru šestiúhelníku přináší i široký nárazník v barvě karoserie s dobíjecím portem uprostřed. Charakter vozu je možné zdůraznit ocelově šedými obklady karoserie a stylovým zadním sloupkem aerodynamických tvarů ve stejné barevné úpravě.
Nabídka litých kol se sportovním vzhledem
Exteriér Nabídka litých kol se sportovním vzhledem
Specifická 17" kola z lehkých slitin, navržená výhradně pro zbrusu nové Niro EV, zaujmou vzhledem připomínajícím pětici korunních lístků a dvoubarevnou úpravou s černými akcenty. Na druhé straně Niro Hybrid a Plug-In Hybrid vyjíždí na speciálně navržených 16" nebo 18" kolech z lehkých slitin (v závislosti na zvolené úrovni výbavy).
Velkorysé ve všech ohledech
Interiér Velkorysé ve všech ohledech
Prostorné rozměry, minimalismus v detailech a přívětivé prostředí po všech stránkách – naši návrháři spojili nejmodernější design a technologie s pohodlnými sedadly a chytrými funkcemi, k nimž přidali důraz na relaxaci všech cestujících.
Ekologické materiály inspirované světem přírody
Interiér Ekologické materiály inspirované světem přírody
Pro zcela nové Niro jsme vyvinuli různé materiály sedadel, jednoznačně dokládající trvalé zasazení značky Kia o udržitelnost. V závislosti na zvolené úrovni výbavy jsou k dispozici sedadla čalouněná látkou, kombinací látky a umělé kůže, resp. samotnou umělou kůží na bázi vinylu nebo polyuretanu (v obou případech veganskou). Sedadla čalouněná umělou kůží na bázi polyuretanu obsahují i tkaninu Tencel™ z celulózových vláken eukalyptu ke zdůraznění přírodního charakteru.
Pohlcující a pokrokový kokpit
Interiér Pohlcující a pokrokový kokpit
Nový progresivní designový jazyk Kia – Spojené protiklady – objevíte i za volantem: smělé a nekonvenční tvary s horizontálními a úhlopříčnými křivkami v oblasti přístrojové desky a výplní dveří jdou ruku v ruce s intuitivními funkcemi ve snadném dosahu pro pohodlné ovládání. Design završuje nastavitelné dekorační osvětlení v podobě rovných linek.
Duální displej pro hladké ovládání
Interiér Duální displej pro hladké ovládání
Prostoru před řidičem dominuje panoramatický digitální displej o velikosti 10,25" s jemnou grafikou, zahrnující funkce přístrojového štítu řidiče a funkce palubního infotainmentu v podobě jediné optimalizované sestavy. Stylové uspořádání pracoviště řidiče Strukturované recyklované materiály a uvolňující dekorační osvětlení kolem řidiče doplňuje středový panel se zabudovaným multimodálním ovládáním pro pohodlnou správu multimédií a nastavení klimatizace. Celé prostředí charakterizuje vytříbená estetika, kterou doprovázejí praktické úložné prostory a posuvné držáky nápojů ve středovém panelu.¨
Pro optimální pobyt za volantem.
Konektivita Pro optimální pobyt za volantem.
Možnosti ovládání v pohodlí minimalistického kokpitu Nira jsou rafinovanější než kdy dříve – díky mnoha inovacím, které zahrnují integrovaný duální displej pro všechny funkce související s řízením, zobrazováním informací, konektivitou a zábavou na palubě vozu. Multimodální dotykový displej umožňuje ovládat nejrůznější funkce na dosah ruky a jediným dotykem snadno přepínat mezi nastavením klimatizace, systémem infotainmentu a navigací. Tak vypadá jednoduchost a intuitivnost posunutá na vyšší úroveň.
Pohlcující radost v kabině vozu
Konektivita Pohlcující radost v kabině vozu
Intuitivní kokpit podporuje vlastní nastavení profilu pro maximálně osobní a přizpůsobené prostředí za volantem. Bezpochyby si oblíbíte i středový panel a integrovaný multimodální systém s dotykovými i mechanickými ovládacími prvky multimédií a soustavy klimatizace.
Head-Up displej
Konektivita Head-Up displej
Vše potřebné v zorném poli. Head-up displej promítá informace důležité pro řízení na čelní sklo, abyste nemuseli odklánět zrak od vozovky. K vozovce před vámi virtuálně přidává pokyny navigace k odbočení, upozorní vás pokaždé, když začnete vyjíždět z pruhu, a graficky potvrzuje, které vozidlo před vámi právě sleduje. Pro bezproblémové a bezpečné cestování.
Možnosti rychlého nabíjení po celé kabině
Konektivita Možnosti rychlého nabíjení po celé kabině
Udržujte svá mobilní zařízení plně nabitá 6 . Jednoduše položte chytrý telefon do nabíjecí přihrádky v přední části středového panelu a nechte přístroj pohodlně dobíjet bez použití kabelu (až 15 W). Máte-li po ruce nabíjecí kabel, přijde vhod i rychlé nabíjení prostřednictvím portů typu USB-C, zabudovaných např. i v sedadlech. Napájení V2D (Vehicle-to-Device) * Neuvěřitelně praktické: Kia Niro EV s funkcí napájení V2D (Vehicle-to-Device) se stává mobilním zdrojem energie na vašich cestách. Při plně nabitém akumulátoru poskytuje napájecí výkon až 3 kW. Můžete tak napájet další zařízení na palubě i vně vozidla – například elektrické spotřebiče při kempování, vysavač při čištění vozidla, elektrokolo nebo notebook. *pouze u EV modelu
Prémiový audiosystém Harman/Kardon
Pohodlí a funkčnost Prémiový audiosystém Harman/Kardon
Toužíte po nejvyšší úrovni kvality zvuku na palubě vozu? Prémiový audiosystém Harman/Kardon zprostředkuje pohlcující zážitek při poslechu hudby v celé kabině – o vaši zábavu se stará subwoofer, technologie Clari-Fi™ a prostorové ozvučení QuantumLogic™.

 

 

Hnací ústrojí

Jedno Niro.

Tři modely postavené na inovacích. Který si vyberete vy?

Vychutnejte si ekologické cestování s novým pocitem jistoty. Díky technologiím pohonu, které dojedou tak daleko, aby vás po cestě nic nezastavilo. Díky pokrokovým inovacím, které jsou nedílnou součástí všech tří hnacích ústrojí, je cestování s kterýmkoli z nových provedení Nira synonymem svobody na každé cestě – bez nutnosti uchylovat se ke kompromisům.

Nová Kia Niro - KIA Kladno

Inovace všude, kam se podíváte. Dojem, který přetrvává

Kia Niro EV​

 • Akumulátor 64,8 kWh
 • Dobíjecí port CCS
 • Dojezd 460 km (kombin. cyklus podle WLTP)
 • Zaměření na spotřebu energie
 • Tažná kapacita až 750 kg

Nová Kia Sportage - KIA Kladno

Pro snadné soužití. To nejlepší z obou světů

Kia Niro Hybrid

 • Akumulátor: Hybrid: 1,32 kWh
 • Nové Eco funkce
 • Hybridní pohon 141 k, elektromotor 32 kW
 • Spalovací motor 1,6 litru GDI – 105 k - - DCT6 - 2. gen.
   

Nová Kia Sportage - KIA Kladno

Vychutnejte si každičký okamžik cesty. Tak, jak to máte rádi

Kia Niro Plug-In Hybrid

 • Akumulátor: - Plug-In Hybrid: 11,1 kWh
 • Ekologický
 • Chytrá rezerva energie pro Eko zóny
 • 183HP PHEV 62 kW EV
 • Hybridní pohon – 183 k, elektromotor 62 kW

 

 

Bezpečnostní prvky výbavy

Méně starostí, více radosti ze života

Součástí elektrifikované řady Kia Niro je sestava inteligentních systémů DriveWise na podporu řízení (ADAS) se zaměřením na bezpečnost celé posádky i chodců. Jak? Tím, že pomáhají řidiči plně se soustředit a mít k dispozici všechny potřebné informace, dávají pozor na případná rizika, upozorňují řidiče a v případě potřeby i aktivně zasahují. A potažmo zvyšují radost z řízení.

Asistent pro jízdu na dálnici (HDA)*

Pro snadné zdolávání dálničních úseků

Asistent HDA byl navržen pro suverénní cestování na dálnicích. Automaticky zachovává odstup od vozidla vpředu a pomáhá jet stále uprostřed zvoleného jízdního pruhu na dálnici. Současně ovládá řízení, zrychlování a zpomalování v daném jízdním pruhu. Niro EV se systémem HDA2 rovněž pomáhá při přejíždění z pruhu do pruhu.

Systém autonomního nouzového brzdění (FCA) *

Rychlejší reakce na potenciální nebezpečí

Systém vyhodnocuje data z kamery i radaru vašeho Nira, analyzuje informace o ostatních vozidlech, chodcích či cyklistech křížících cestu, aby zamezil případnému střetu s nimi. FCA 1.5 rovněž zabraňuje kolizím s vozidly při zatáčení na křižovatce nebo odbočování vlevo. Když zaznamená riziko střetu, v přístrojovém štítu se zobrazí varování a vůz vyvine maximální brzdnou sílu. U provedení Niro EV se funkce FCA 2.0 zapojuje i během projíždění křižovatky.

Asistent pro odvrácení kolize s vozem ve slepém úhlu (BCA)

Oči všude – již žádná nepříjemná překvapení

Systém vydává zvuková a vizuální upozornění na případná vozidla ve slepém úhlu výhledu a aktivně ovládá vozidlo tak, aby pomohl vyhnout se kolizi. Aktivní upozornění na přijíždějící vozidla v příčném směru při couvání (RCCA) zprostředkuje tutéž pomoc při couvání, kdy varuje před vozidly přijíždějícími zleva či zprava.

 

Pokročilý adaptivní tempomat propojený s navigací (NSCC)

V bezpečí při projezdu zatáčkou

​NSCC udržuje přednastavenou rychlost a udržuje bezpečný odstup od vozidla vpředu zrychlováním a zpomalováním vlastního vozu. Na základě informací o vozovce ze systému navigace rovněž automaticky zpomaluje v zatáčkách.*​

Asistent pro zamezení kolizím při couvání během parkování (PCA-R)

Žádný strach při couvání

Při couvání ven z parkovacího místa nebo příjezdové cesty vás nečekají žádná další nepříjemná překvapení. Při nebezpečí střetu s chodci nebo překážkami během couvání vás sytém varuje. Zvýší-li se riziko i přes vydané varování, systém pomáhá vozidlo automaticky zastavit.

Dálkově ovládaný inteligentní parkovací asistent (RSPA)

Pohodlné manévrování, dokonce i zvenčí vašeho vozidla

Pomocí tohoto systému zaparkujete nebo vyjedete z parkovacího místa, aniž byste museli sedět za volantem vozu - což je dokonalé v situacích, kdy místa kolem není nazbyt. Pomocí klíče bezpečně s vozem zajedete nebo vyjedete z parkovacího místa (pouze v přímém směru). Pokud vozidlo rozpozná překázku, automaticky zabrzdí.

 

 

Výbavová linie

Najděte si své místo ve světě.

Jednoduchá volba může přinést světlejší budoucnost. Pozdravte zcela novou elektrifikovanou řadu Kia Niro.
Výrazný a smělý design karoserie. Prostorné, ale s minimalistickým pojetím na palubě a využitím ekologických materiálů. 

Od čistě elektrického provedení Niro EV přes plug-in hybridní variantu (PHEV) až po hybrid (HEV). Vydejte se vlastní cestou vstříc úžasným zážitkům.

Porovnat výbavové linie

 

Nová Kia Niro - KIA Kladno

Kia Niro EV

Nová Sportage HEV GT-line má odvážný, sofistikovaný a elegantní design a je vždy vybavena 6stupňovou automatickou převodovkou s elektronickým ovládáním a páčkami pro manuální řazení. Vyberte si vhodný převodový stupeň a nic Vás nezastaví.

 

 

 

Nová Kia Niro - KIA Kladno

Kia Niro Hybrid (HEV)

Chytřejší cestování: Minimum starostí a maximální svoboda se zcela novou Kia Niro Hybrid. Mimořádně hospodárná jednotka 1,6 litru GDI se šestistupňovým dvouspojkovým automatem je jednoduchou a efektivní cestou ke snížení emisí i spotřeby paliva bez nutnosti zapojovat vozidlo do zásuvky. Niro Hybrid používáte stejně jako kterýkoli benzínový nebo naftový vůz, přičemž Niro samo dobíjí akumulátor vždy, když sundáte nohu z plynu.

 

Nová Kia Niro - KIA Kladno

Kia Niro Plug-In Hybrid (PHEV)

Zázračné možnosti zcela nového provedení Kia Niro Plug-In Hybrid (PHEV). Přináší všechny výhody elektrického pohonu v kombinaci s nejmodernější hospodárnou jednotkou 1,6 litru GDI. Varianta schopná hladce přecházet mezi hybridním a čistě elektrickým pohonem s nulovými emisemi přináší další úspory nákladů a elektrický dojezd až 65 km* díky modernizovanému lithium-iontovému akumulátoru o kapacitě 11,1 kWh.

 


Hospodárnější a zábavnější jízda

K dispozici máte řadu špičkových inovací pro agilní handling a co nejpříjemnější pobyt za volantem vozu. Například jízdní režimy Eco, Comfort a Sport ke sladění vozidla s aktuálními jízdními podmínkami.

Nová Kia Niro - Kia Kladno

režim eco

Nová Kia Niro - Kia Kladno

režim sport

 

Získejte novou energii za volantem některého z mnoha elektrifikovaných modelů Kia.
​#GoElectric

Zjistit více

 

 

 

Dobíjení prostřednictvím sítě Digital Charging Solution

Vydejte se na cestu a dobíjejte prakticky kdekoli

Nová Kia Niro - Kia Kladno

Veřejné dobíjecí stanice

S vozem Kia získáváte přístup k rozsáhlé a neustále se rozšiřující síti dobíjecích stanic. Poskytováním aktuálních map se všemi dobíjecími místy to u nás nekončí – usnadňujeme též postup placení prostřednictvím našeho platebního systému typu „vše v jednom“. Dále máte možnost nainstalovat si vlastní dobíjecí stanici přímo doma s využitím služeb našich autorizovaných partnerů.

Zjistit více

 

Dobíjení vozidla doma

S vozem Kia získáváte přístup k rozsáhlé a neustále se rozšiřující síti dobíjecích stanic. Poskytováním aktuálních map se všemi dobíjecími místy to u nás nekončí – usnadňujeme též postup placení prostřednictvím našeho platebního systému typu „vše v jednom“. Dále máte možnost nainstalovat si vlastní dobíjecí stanici přímo doma s využitím služeb našich autorizovaných partnerů.

Zjistit více

Nová Kia Niro - Kia Kladno

 

Zařaďte se mezi majitele

Jste připraveni na zcela nové Niro?

Kia Niro - Kia Kladno


Výběr z ostatních modelů

Nová Kia Sportage - KIA Kladno

Kia Sportage

Zbrusu nová Kia Sportage byla navržena tak, aby vynikala ve všech ohledech. Od atraktivního a moderního designu SUV až po výkonný a hospodárný hybridní pohon. A kabinu, která je prostornější a všestrannější než kdy v minulosti, překypující nejmodernějšími intuitivními funkcemi. Rovněž k dispozici v provedení hybrid, plug-in hybrid a mild-hybrid.

Prozkoumejte Sportage

Kia Ceed Sportswagon Plug-in Hybrid - KIA Kladno

Kia Ceed Sportswagon Plug-In-Hybrid

Prostorný a dynamický rodinný vůz s benzínovým a elektrickým pohonem: to je nová plug-in hybridní Kia Ceed Sportswagon se schopností jízdy čistě na elektřinu a pozoruhodně nízkými emisemi. 

Prozkoumejte Ceed SW PHEV


 

Nová Kia Niro - KIA Kladno

7letá záruka

Sedmiletá záruka 4 přináší všem majitelům vozů Kia neocenitelný pocit jistoty.

Zjistit více

Akční nabídky

Další informace o aktuálních nabídkách.

Zjistit více

Zcela nová Kia Niro, překypující špičkovými technologiemi pro dokonalou konektivitu, je příslibem bezproblémového a intuitivního ovládání pro maximální požitek z jízdy.

Interaktivní mobilní aplikace Kia Connect

Nemusíte ani být ve vozidle: pomocí aplikace Kia Connect 2 na chytrém telefonu ušetříte čas a budete stále ve spojení. Klepnutím na funkci „Najdi moje vozidlo“ podle potřeby kdykoli vyhledáte svůj vůz. Navigace „na poslední kilometr cesty“ pomáhá po zaparkování vozidla najít samotný cíl cesty pomocí mobilního telefonu. Pokud se volantu vašeho vozu chopí někdo cizí, je zde režim „Parkování s obsluhou“, který skryje vaše soukromá data a umožňuje přes aplikaci Kia Connect sledovat klíčové informace vozidla, jako je např. maximální rychlost. Nebo si pomocí funkce „Odeslat do vozidla“ předem naplánujte trasu do cíle a zkontrolujte stav vozidla ještě před vyjetím.

Funkce palubní telematiky Kia Connect a služby Kia Live

Snadný a intuitivní přístup ke všem potřebným informacím na cestách 3 . Zjistěte nejrychlejší trasu do cíle na základě dopravních dat v reálném čase včetně průběžných aktualizací a odhadovaného času příjezdu do cíle. On-line služby 'Kia Connect Live Services' 2 využijete ke sledování počasí, vyhledávání volných parkovacích míst, bodů zájmu a dobíjecích stanic. Aktivujte rozpoznávání hlasu a zadávejte hlasové příkazy bez použití rukou prostřednictvím technologií Android Auto™ a Apple CarPlay™ 5.

 

 

(1)   7 let záruka na akumulátor
Vysokonapěťové lithium-iontové akumulátorové jednotky v elektromobilech (EV), hybridních elektrických vozech (HEV) a plug-in hybridech (PHEV) Kia jsou konstruovány tak, aby garantovaly dlouhou životnost. Na tyto akumulátory se vztahuje záruka KIA po dobu 7 let od původní registrace vozu nebo 150 000 km, podle toho, co nastane dříve. V případě nízkonapěťových akumulátorů (48 a 12 V) pro mild-hybridní vozidla (MHEV) platí záruka Kia po dobu 2 let od původní registrace (bez omezení počtem ujetých kilometrů). Pro elektromobily a plug-in hybridy garantuje Kia zachování 70% původní kapacity akumulátoru. Na pokles kapacity akumulátorů v hybridních modelech a mild-hybridech se záruka nevztahuje. Případnému poklesu kapacity předejdete dodržování pokynů v Uživatelské příručce. Další informace o záruce Kia naleznete na stránkách [www.Kia.com].

(2) Služby konektivity Kia Connect
Služby jsou k dispozici zdarma po dobu sedmi let počínaje datem prodeje vozidla prvnímu majiteli, tj. od okamžiku účinnosti původní kupní smlouvy. Během uvedeného období se uvedené služby mohou změnit. Podrobné informace ohledně fungování a podmínek použití naleznete v palubní jednotce vašeho vozidla. Dostupné palubní služby Kia se mohou lišit v závislosti na konkrétní zemi. V zemích a modelech bez vestavěné telematiky je k aktivaci služeb 'Kia Connect Live Services' zapotřebí chytrý telefon s datovým tarifem.

(3) Palubní služby Kia Connect
Služby poskytování informací a ovládání vašeho vozu Kia prostřednictvím chytrého telefonu. Služby jsou k dispozici zdarma po dobu sedmi let počínaje datem prodeje vozidla prvnímu majiteli, tj. od okamžiku účinnosti původní kupní smlouvy. Během uvedeného období se uvedené služby mohou změnit. Podrobné informace ohledně fungování a podmínek použití naleznete v aplikaci Kia Connect. Chytré telefony se systémem iOS nebo Android a mobilní telefony s datovým tarifem mohou být speciálně zpoplatněny.

(4) 7 let záruka
Záruka Kia platí po dobu 7 let od původní registrace vozu nebo 150 000 km, podle toho, co nastane dříve. Platí ve všech členských zemích EU (plus Norsko, Švýcarsko, Island a Gibraltar). V závislosti na místních podmínkách mohou platit odlišné záruční podmínky, např. pro akumulátor, lak karoserie a různé prvky výbavy. Další informace o záruce Kia naleznete na stránkách [www.Kia.com].

(5)  Android Auto™ a Apple CarPlay™
Kia Niro podporuje technologie konektivity Apple CarPlay™ a Android Auto™. Systém Android Auto™ je navržen tak, aby spolupracoval s chytrými telefony Android verze 5.0 (Lollipop) nebo vyšší. Apple CarPlay™ je k dispozici pro telefony iPhone 5 nebo novější. Oba systémy jsou vybaveny funkcí rozpoznávání hlasu, a tak řidič není nikdy nucen sundávat ruce z volantu nebo odvracet zrak od vozovky. Apple CarPlay™ je ochranná známka společnosti Apple Inc. Android Auto™ a další označení jsou ochranné známky společnosti Google Inc.

(6)  Bezdrátové nabíjení telefonů
Bezdrátové nabíjení je kompatibilní s telefony podporujícími technologii Qi (je možné použití adaptéru).

(7) Systém autonomního nouzového brzdění
Systém autonomního nouzového brzdění (FCA) je pouze asistenčním systémem, který řidiče nezbavuje odpovědnosti za bezpečné ovládání vozidla. Řidič je i nadále povinen přizpůsobit způsob ovládání vozidla vlastním schopnostem, zákonným požadavkům, celkovému stavu vozovky a aktuální dopravní situaci. Systém FCA není určen k autonomnímu řízení vozidla. Další informace naleznete v uživatelské příručce k vozidlu.

 

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00