Zcela nové Picanto
Připraveni na budoucnost? Zcela nové Picanto Již od 319 980,-
Svěží. Moderní. Trendy.
Design Svěží. Moderní. Trendy.
Nové Picanto je i přes své kompaktní rozměry velkou osobností. Připraveno stylově to ve městě roztočit ve vašem stylu. S vybroušeným exteriérem, který hladce vyvažuje sportovní charakter s městskou kultivovaností. A s inovativní přívětivou kabinou, pečlivě odladěnou podle vašeho vkusu se zárukou pohodlí.
Zdokonalte svůj životní styl.
Design Zdokonalte svůj životní styl.
Možná vás ohromí pozitivní schopnosti nové Kia Picanto. Věděli jste ale, že mohou být také přizpůsobeny vašim preferencím? Ať už chcete přidat více flexibility, pohodlí nebo osobitý styl, rozsáhlá řada účelově navrženého příslušenství vám dává možnost realizovat své sny o ještě větších možnostech.
Stejně výjimečné jako vy sami.
Design Stejně výjimečné jako vy sami.
Energický design a optimistické zážitky za volantem.
Vždy na jedné vlně s vámi.
Interiér Vždy na jedné vlně s vámi.
Nejnovější Picanto je prodlouženou rukou vašeho nabitého programu a on-line životní stylu – s intuitivními technologiemi pro bezproblémové používání. Včetně integrace chytrých telefonů, dobíjecích portů po celé kabině a mnoha dalších prvků.
Váš osobní relaxační prostor.
Interiér Váš osobní relaxační prostor.
Nové Picanto s nejrůznějšími pokročilými systémy aktivních asistenčních systémů a mnoha bezpečnostními prvky v základní výbavě nepřetržitě kontroluje vaši jízdu a pomáhá chránit bezpečnost vás samotných i všech okolo.
Systém varování pro  bezpečné vystupování z vozu (SEW)
Asistenty zabraňující nehodám Systém varování pro bezpečné vystupování z vozu (SEW)
Systém SEW při parkování rozpozná vozidla blížící se ze zadu, případně vás varuje a nechává zapnutou dětskou pojistku - aby zadním pasažerům zabránil v otevření dveří. Po projetí okolních vozidel mohou cestující bezpečně vystoupit (aktuálně není dostupné v ČR).
Systém autonomního nouzového brzdění
Asistenty zabraňující nehodám Systém autonomního nouzového brzdění
Systém FCA 1.5 přispívá k jistotě za volantem a pomáhá zabránit případným střetům s chodci, cyklisty a jinými vozidly v provozu - dokonce i při odbočování na křižovatkách. pokud brzdový pedál nesešlápnete dostatečně razantně k tomu, abyste zabránili nehodě, Picanto to automaticky udělá za vás.
Aktivní upozornění na přijíždějící vozidla v příčném směru při couvání (RCCA)
Asistenty zabraňující nehodám Aktivní upozornění na přijíždějící vozidla v příčném směru při couvání (RCCA)
Rychle a jednoduše vycouvejte z parkovacího místa nebo příjezdové cesty. Systém RCCA vás aktivně varuje před pohybem vozidel nebo chodců za vámi. Pokud by hrozilo nebezpečí kolize, systém automaticky zabrzdí (aktuálně není dostupné v ČR).
Asistent pro odvrácení kolize s vozem ve slepém úhlu (BCA)
Asistenty zabraňující nehodám Asistent pro odvrácení kolize s vozem ve slepém úhlu (BCA)
Systém BCA při předjíždění z pruhu do pruhu upozorňuje na nebezpečí střetu s vozidlem jedoucím vzadu po straně ve slepém úhlu výhledu. Pokud by při vyjíždění směrem vpřed z podélného parkovacího místa hrozilo riziko střetu s vozidlem přijíždějícím zezadu, BCA automaticky pomáhá s nouzovým bržděním (aktuálně není dostupné v ČR).

Nová KIA PICANTO

 

Energický design a optimistické zážitky za volantem. 

 


Suverénní 
a zábavné cestování
po městě

Vždy
na jedné vlně 
s vámi

Ostrý design 
v souladu
s vaším stylem


 

Zjistěte, co vám sedí nejlépe.

Volba je na vás.

Zájemci o nové Picanto mohou volit mezi benzínovými motory 1,0 litru a 1,2 litru. Motor 1,0 litru je dobrou volbou v případě, že kladete co největší důraz na provozní hospodárnost; jednotka 1,2 litru pro vás bude ideální tehdy, pokud voláte po vyšším výkonu, zejména k dosažení vyšších cestovních rychlostí nebo pro suverénnější zdolávání kopců. Oba typy pohonu se vyznačují hospodárným chodem a nižšími emisemi CO2.
 

Pohony

V obou případech jsou poháněna přední kola prostřednictvím pětistupňové manuální převodovky (5MT) nebo automatizované manuální převodovky Kia (AMT), která vychází z pětistupňového manuálního ústrojí s akčními členy spojky a řazení, díky nimž se tyto funkce vykonávají automaticky. Ústrojí AMT přináší to nejlepší z obou systémů: spojuje nízkou spotřebu paliva klasické manuální převodovky s pohodlím a nekomplikovaným ovládáním automatu ve prospěch co nejpohodlnějšího cestování ve městě.

 

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00