Nová Kia Sorento
Nová Kia Sorento Již od 1 099 980,-
Užívejte si mimořádné výkony. Hospodárně
Testovací jízda
Design
Design
Působivý, elegantní a nádherně asertivní
Působivý ze všech stran
Působivý ze všech stran
Vnější design nového modelu zpředu okamžitě zaujme. Maska chladiče s okouzlující mřížkou je zvýrazněna chromovaným a leskle černým rámečkem. Sportovní nárazník v barvě karoserie nese otvor pro přívod vzduchu ve tvaru křídla. Pod ním chrání spodní stranu vozidla odolný panel v elegantní stříbrné barvě. Silný vizuální dojem završují dvojité projekční světlomety LED, světla LED pro denní svícení a mlhové světlomety LED. Jejich nová osvětlovací technika navíc zvyšuje viditelnost za všech provozních podmínek.
Vyvážená silueta se silným nábojem
Vyvážená silueta se silným nábojem
Svalnaté a současně elegantní linie, sahající od kapoty až k zadním svítilnám, definují pozoruhodně moderní siluetu. Nové kontury s delším rozvorem a štíhlejšími střešními sloupky D dodávají vozu odvážný, atletický charakter umocněný matně černým lemováním podběhů kol, bočními prahy se saténově chromovanými ozdobnými lištami a klikami dveří v barvě karoserie se saténově chromovanými detaily. A k tomu navíc 20" kola z lehké slitiny, zvýrazňující svalnatou přitažlivost.
Dominantní, moderní vzhled
Dominantní, moderní vzhled
Nové Sorento se může pochlubit okouzlujícím designem i při pohledu zezadu, takže vždy zanechá trvalý a silný dojem. Svislé zadní svítilny LED, spodní ochranný panel s působivou sportovní ozdobnou lištou na zádi a uhlazený střešní spoiler s lesklou povrchovou úpravou a integrovaným zadním stěračem jsou stručnou ukázkou detailů, které přispívají k atraktivnímu celkovému vzhledu.
Luxusní prostor, styl a komfort
Luxusní prostor, styl a komfort
Prémiový a moderní interiér byl navržen s cílem pozvednout každý okamžik jízdy. K tomu přispívá mimo jiné jedinečná atmosféra vytvářená dekoračním osvětlením ve spojení s luxusními povrchovými úpravami, dvoubarevným čalouněním sedadel černou a šedou kůží, ozdobným obložením na přístrojové desce se saténovým efektem, reliéfními prvky i částečně chromovanou výzdobou a leskle černými ozdobnými prvky v celém interiéru. Připočtěte k tomu mimořádnou prostornost a skvělou ergonomii a uvidíte, že to je láska na první pohled.
VŠESTRANNÝ AUTOMOBIL
VŠESTRANNÝ AUTOMOBIL
Maximalizujte své možnosti
Více prostoru pro vše důležité
Více prostoru pro vše důležité
Nové Sorento nabízí velkorysý prostor a variabilitu. Díky tomu přepravíte všechno, co potřebujete. Nové Sorento lze rychle přeměnit z 5místného vozu na 7místný, nebo ho například před dobrodružnou výpravou snadno přestavíte pro přepravu nákladu v obrovském zavazadlovém prostoru o objemu až 821 litrů. Posuvná zadní sedadla jsou také dělená a sklopná v poměru 40:60, takže můžete snadno přepravovat rozměrný náklad i cestující současně.
Každá jízda bude potěšením
Každá jízda bude potěšením
Čeká na Vás ještě více vyspělých technologií, které Vám usnadní řízení a zvýší potěšení z jízdy. Například vyhřívaná a odvětrávaná sedadla pro maximální komfort za každého počasí. Nebo head-up displej, který promítá důležité provozní informace na čelní okno, přímo do Vašeho zorného pole, abyste mohli nepřetržitě sledovat dění na vozovce. 360° monitorovací systém snímá okolí po celém obvodu vozidla, abyste při parkování měli dokonalý přehled z ptačí perspektivy o prostoru kolem vozu. Nesmíme zapomenout ani na dekorační osvětlení s výběrem barev, které Vám vytvoří uvnitř vozu dokonalou atmosféru. A to byla jen malá ukázka.
Aplikace se službami
KONEKTIVITA Aplikace se službami
S aplikací UVO App1 můžete na dálku zjistit, zda jsou dveře Vašeho vozu uzamčené, nebo kde je Váš vůz zaparkovaný. Aplikace Vám umožní pomocí vzdáleného přístupu také zkontrolovat nastavení Vašeho vozu a měnit ho, případně přenášet upravená nastavení do vozidla. A třešničkou na dortu je schopnost aplikace ve Vašem chytrém telefonu dovést Vás po zaparkování vozidla pěšky do konečného cíle.
Dva displeje
KONEKTIVITA Dva displeje
Navigační systém se mimořádně snadno ovládá a jeho zobrazení jsou dobře čitelná. Navrhované trasy, nabídky nejkratších cest a další důležité informace budete sledovat na barevném 10,25" dotykovém displeji LCD s vysokým rozlišením a ostrými kontrasty. Bezrámečkový displej je propojen také se zadní kamerou a zobrazuje dynamické vodicí linie. Kromě toho je kompatibilní se zařízeními a aplikacemi Android AutoTM a Apple CarPlayTM2. Jedním pohledem uvidíte také veškeré důležité provozní údaje, včetně informací o vozidle a jízdě, díky inteligentně navrženému a zcela digitálnímu panelu sdružených přístrojů na 12,3" displeji TFT s vysokým rozlišením.
Bezdrátové nabíjení smartphonu
KONEKTIVITA Bezdrátové nabíjení smartphonu
Užívejte si praktické, bezkabelové nabíjení – jednoduše za jízdy odložte svůj kompatibilní chytrý telefon na nabíjecí podložku v přední části středové konzoly3. A pro všechny, kdo mají po ruce nabíjecí kabel, jsou v celém interiéru k dispozici vstupy USB s funkcí nabíjení.
Palubní služby
KONEKTIVITA Palubní služby
Palubní služby zahrnují služby Kia Live4,5, hlasové ovládání online a navigaci online. Nechte se informovat o úsecích s měřením rychlosti jízdy6, počasí, dopravě a dalších oblastech na bezrámečkové barevné dotykové obrazovce LCD s úhlopříčkou 10,25" o vysokém rozlišení a používejte hlasové povely, chcete-li vyhledávat zajímavé cíle, případně adresy, anebo prostě jen odeslat textovou zprávu. Veškeré palubní služby jsou součástí standardní výbavy po dobu 7 let.
Prémiový audiosystém Bose®
KONEKTIVITA Prémiový audiosystém Bose®
Užívejte si uvnitř svého vozu nejlepší zábavu díky 12 reproduktorům, vnějšímu zesilovači a nejmodernějším technologiím. Přeměňte jakoukoli stereo nahrávku nebo vícekanálový zvukový záznam v neuvěřitelný zážitek z poslechu prostorového zvuku.
PROVOZNÍ VLASTNOSTI
PROVOZNÍ VLASTNOSTI
Všestranná konstrukce pro jakákoli dobrodružství.
Pohon všech kol
Pohon všech kol
Technologie pohonu všech kol nového modelu Sorento je připravena i na nejnáročnější terén. Díky ní bude každodenní cestování, stejně jako každé dobrodružství, ještě komfortnější. Inovativní, nepřetržitě aktivní pohon všech kol umožňuje modelu Sorento nabízet vynikající trakci na nerovném, sypkém nebo kluzkém povrchu a pomáhá zvyšovat příčnou stabilitu při průjezdu zatáčkou.
Motory a převodová ústrojí
Motory a převodová ústrojí
Nová Kia Sorento nabízí mimořádné výkony, hospodárnost a nekonečné potěšení z jízdy. Nabídka nejmodernějších výkonných motorů zahrnuje vznětový motor 2.2 CRDi s variantami pohonu 2WD nebo 4WD. Motor 2.2 CRDi je doplněn 8stupňovou dvouspojkovou převodovkou DCT (Dual Clutch Transmission), která se vyznačuje bleskurychlým a neuvěřitelně hladkým řazení pro ještě dynamičtější zážitky z jízdy.
Páčky pro manuální řazení
Páčky pro manuální řazení
Ušlechtilé, chromované páčky pro manuální řazení jsou dokonale sladěny s designem ostatních částí interiéru. S těmito páčkami můžete řadit rychle, aniž byste museli pouštět volant. Navíc zvyšují jízdní dynamiku, protože snadno a ještě rychleji budete mít k dispozici vyšší točivý moment a současně udržíte všechno pod kontrolou.
Volič terénních režimů (TMS)
Volič terénních režimů (TMS)
Volič terénních režimů TMS (Terrain Mode Select) přináší vzrušení z jízdy na dosah Vašich prstů a vyznačuje se plynulými přechody mezi jízdním módy (Eco, Comfort, Sport, Smart) a terénními režimy (Snow, Mud, Sand). Zvolte režim „Snow“ a prokluz kol na zledovatělé nebo zasněžené vozovce bude omezen ve prospěch stability, zatímco režim „Mud“ umožňuje agresivnější přenos točivého momentu potlačením řazení vyšších převodových stupňů. Prokluzující kola tak mohou udržet vozidlo v pohybu na zabláceném povrchu. Mód „Sand“ zabraňuje uvíznutí kol v písku rozdělováním optimálního točivého momentu na jednotlivá kola.
Otočný volič převodovky
Otočný volič převodovky
Otočný volič převodovky je umístěn uprostřed ve snadném dosahu. Snadné ovládání převodovky probíhá elektronicky technologií „shift-by-wire“. A pro bezpečnost je přitom důležité, že převodovka automaticky zařadí parkovací režim „P“, pokud na to řidič zapomene.

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00