Nová Kia Sorento Hybrid
Nová Kia Sorento Hybrid Již od 1 209 980,-
Testovací jízda
DESIGN
DESIGN
Působivý, elegantní a nádherně asertivní
Působivý ze všech stran
Působivý ze všech stran
Příď nového modelu Sorento Hybrid zaujme svým dominantním, svalnatým vzhledem. Masku chladiče s okouzlující mřížkou zvýrazňují chromované a leskle černé rámečky a směrem dolů na ni navazuje sportovní nárazník v barvě karoserie s křídlovitou mřížkou otvoru pro přívod vzduchu a elegantní stříbrný spodní ochranný panel. Bezkonkurenčně dynamické osvětlení zajišťuje nová technologie zdrojů světla ve dvojitých projekčních světlometech LED, světlech LED pro denní svícení a mlhových světlometech LED.
Vyvážená silueta se silným nábojem
Vyvážená silueta se silným nábojem
Svalnaté a současně elegantní linie, sahající od kapoty až k zadním svítilnám, definují pozoruhodně moderní siluetu. Nové kontury s delším rozvorem a štíhlejšími střešními sloupky D dodávají vozu odvážný, atletický charakter umocněný matně černým lemováním podběhů kol, bočními prahy se saténově chromovanými ozdobnými lištami a klikami dveří v barvě karoserie se saténově chromovanými detaily.
Dominantní, moderní vzhled
Dominantní, moderní vzhled
Nové Sorento Hybrid se může pochlubit okouzlujícím designem i při pohledu zezadu, takže vždy zanechá trvalý a silný dojem. Svislé zadní svítilny LED, spodní ochranný panel s působivou sportovní ozdobnou lištou na zádi a uhlazený střešní spoiler s lesklou povrchovou úpravou a integrovaným zadním stěračem jsou stručnou ukázkou detailů, které přispívají k atraktivnímu celkovému vzhledu.
Luxusní prostor, styl a komfort
Luxusní prostor, styl a komfort
Prémiový a moderní interiér byl navržen s cílem pozvednout každý okamžik jízdy. K tomu přispívá mimo jiné jedinečná atmosféra vytvářená dekoračním osvětlením ve spojení s luxusními povrchovými úpravami, čalouněním sedadel černou prošívanou kůží Nappa, černým čalouněním stropu, ozdobným obložením na přístrojové desce se saténovým efektem, reliéfními prvky i částečně chromovanou výzdobou a leskle černými ozdobnými prvky v celém interiéru. Připočtěte k tomu mimořádnou prostornost a skvělou ergonomii a uvidíte, že to je láska na první pohled.
Prozkoumejte hybridní techniku
TECHNIKA HYBRIDNÍHO POHONU Prozkoumejte hybridní techniku
Sorento Hybrid kombinuje motor T-GDi HEV 1,6 litru s elektromotorem napájeným sadou lithium-polymerových akumulátorů o kapacitě 1,49 kWh (64 kW vybíjení/49 kW nabíjení), a díky tomu nabízí ideální rovnováhu mezi optimální hospodárností a nízkými emisemi.
Provozní hospodárnost hybridního pohonu
TECHNIKA HYBRIDNÍHO POHONU Provozní hospodárnost hybridního pohonu
Nová Kia Sorento Hybrid je ekologická a hospodárná, ve městě i za jeho hranicemi. Nízká spotřeba paliva inteligentního hybridního systému modelu Kia Sorento snižuje nejen emise CO2, ale v důsledku toho také celkové provozní náklady.
To nejlepší z obou světů
TECHNIKA HYBRIDNÍHO POHONU To nejlepší z obou světů
Sorento Hybrid využívá sofistikovaný hybridní systém s paralelním uspořádáním, který přepíná mezi zážehovým motorem a elektromotorem, nebo používá kombinaci obou zdrojů hnací síly. Systém rekuperace kinetické energie přitom během zpomalování přeměňuje kinetickou energii na elektrickou pro nabíjení akumulátorů. Tím se významně snižují emise při každodenním cestování, přestože jak variabilita, tak i všestrannost zůstává v plné míře zachována.
JÍZDNÍ DYNAMIKA
JÍZDNÍ DYNAMIKA
Hospodárný a podmanivý
Dynamická hybridní jízda
Dynamická hybridní jízda
Kia Sorento Hybrid poskytuje jak pozoruhodné výkony a hospodárnost, tak i nekonečné potěšení z jízdy. Díky mimořádné výkonnosti hybridního pohonu ve spojení s inovativním nastavením vozidla budete mít k dispozici značný točivý moment pro okamžitou akceleraci.
6stupňová automatická převodovka
6stupňová automatická převodovka
Hybridní pohon 1.6 T-GDi HEV (230 k) je skvěle doplněn 6stupňovou automatickou převodovkou, která zaručuje hladké řazení. Dokonalou rovnováhu mezi komfortem při jízdě na silnici a zapojením řidiče do řízení zaručuje zcela nezávislé zavěšení předních i zadních kol.
Pohon všech kol
Pohon všech kol
Technologie pohonu všech kol nového modelu Sorento Hybrid je připravena i na nejnáročnější terén. Díky ní bude každodenní cestování, stejně jako každé dobrodružství, ještě komfortnější. Inovativní, nepřetržitě aktivní pohon všech kol umožňuje modelu Sorento Hybrid nabízet vynikající trakci na nerovném, sypkém nebo kluzkém povrchu a pomáhá zvyšovat příčnou stabilitu při průjezdu zatáčkou.
Užívejte si sportovnosti
Užívejte si sportovnosti
Výbava zahrnuje řadu inovací ze světa high-tech, jejichž cílem je zrychlit reakce vozidla na povely řidiče, a nabídnout mu tak zážitky z opravdu sportovní jízdy. Jedná se například o páčky pro rychlé manuální řazení, díky nimž nemusíte pouštět volant. K dispozici budete mít také jízdní režimy Eco, Sport a Smart (2), které Vám umožní vždy přizpůsobit nastavení vozu vlastnostem povrchu, po němž jedete. A otočný volič převodovky zajistí snadné ovládání převodovky.
VŠESTRANNÝ AUTOMOBIL
VŠESTRANNÝ AUTOMOBIL
Maximalizujte své možnosti
Více prostoru pro vše důležité
Více prostoru pro vše důležité
Nové Sorento Hybrid nabízí velkorysý prostor a variabilitu. Díky tomu přepravíte všechno, co potřebujete. Nové Sorento Hybrid lze rychle přeměnit z 5místného vozu na 7místný, nebo ho například před dobrodružnou výpravou snadno přestavíte pro přepravu nákladu v obrovském zavazadlovém prostoru o objemu až 821 litrů. Posuvná zadní sedadla jsou také dělená a sklopná v poměru 40:60, takže můžete snadno přepravovat rozměrný náklad i cestující současně.
Každá jízda bude potěšením
Každá jízda bude potěšením
Čeká na Vás ještě více vyspělých technologií, které Vám usnadní řízení a zvýší potěšení z jízdy. Například vyhřívaná a odvětrávaná sedadla pro maximální komfort za každého počasí. Nebo head-up displej, který promítá důležité provozní informace na čelní okno, přímo do Vašeho zorného pole, abyste mohli nepřetržitě sledovat dění na vozovce. 360° monitorovací systém snímá okolí po celém obvodu vozidla, abyste při parkování měli dokonalý přehled z ptačí perspektivy o prostoru kolem vozu. Nesmíme zapomenout ani na dekorační osvětlení s výběrem barev, které Vám vytvoří uvnitř vozu dokonalou atmosféru. A to byla jen malá ukázka.
Aplikace se službami
KONEKTIVITA Aplikace se službami
"S aplikací UVO App1 můžete na dálku zjistit, zda jsou dveře Vašeho vozu uzamčené, nebo kde je Váš vůz zaparkovaný. Aplikace Vám umožní pomocí vzdáleného přístupu také zkontrolovat nastavení Vašeho vozu a měnit ho, případně přenášet upravená nastavení do vozidla. A třešničkou na dortu je schopnost aplikace ve Vašem chytrém telefonu dovést Vás po zaparkování vozidla pěšky do konečného cíle."
Dva displeje
KONEKTIVITA Dva displeje
Navigační systém se mimořádně snadno ovládá a jeho zobrazení jsou dobře čitelná. Navrhované trasy, nabídky nejkratších cest a další důležité informace budete sledovat na barevném 10,25" dotykovém displeji LCD s vysokým rozlišením a ostrými kontrasty. Bezrámečkový displej je propojen také se zadní kamerou a zobrazuje dynamické vodicí linie. Kromě toho je kompatibilní se zařízeními a aplikacemi Android AutoTM a Apple CarPlayTM2. Jedním pohledem uvidíte také veškeré důležité provozní údaje, včetně informací o vozidle a jízdě, díky inteligentně navrženému a zcela digitálnímu panelu sdružených přístrojů na 12,3" displeji TFT s vysokým rozlišením.
Bezdrátové nabíjení smartphonu
KONEKTIVITA Bezdrátové nabíjení smartphonu
Užívejte si praktické, bezkabelové nabíjení – jednoduše za jízdy odložte svůj kompatibilní chytrý telefon na nabíjecí podložku v přední části středové konzoly3. A pro všechny, kdo mají po ruce nabíjecí kabel, jsou v celém interiéru k dispozici vstupy USB s funkcí nabíjení.
Služby Kia Live
KONEKTIVITA Služby Kia Live
Palubní služby zahrnují služby Kia Live4,5, hlasové ovládání online a navigaci online. Nechte se informovat o úsecích s měřením rychlosti jízdy6, počasí, dopravě a dalších oblastech na bezrámečkové barevné dotykové obrazovce LCD s úhlopříčkou 10,25" o vysokém rozlišení a používejte hlasové povely, chcete-li vyhledávat zajímavé cíle, případně adresy, anebo prostě jen odeslat textovou zprávu. Veškeré palubní služby jsou součástí standardní výbavy po dobu 7 let.
Prémiový audiosystém Bose®®
KONEKTIVITA Prémiový audiosystém Bose®®
Užívejte si uvnitř svého vozu nejlepší zábavu díky 12 reproduktorům, vnějšímu zesilovači a nejmodernějším technologiím. Přeměňte jakoukoli stereo nahrávku nebo vícekanálový zvukový záznam v neuvěřitelný zážitek z poslechu prostorového zvuku.

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00