Nová Kia Sorento Plug- in Hybrid
Nová Kia Sorento Plug- in Hybrid Již od 1 354 980,-
Testovací jízda
Působivý, elegantní a nádherně asertivní
Design Působivý, elegantní a nádherně asertivní
Luxusní prostor, styl a komfort
Luxusní prostor, styl a komfort
Sorento je jedním z mála vozidel, které nabízí i ve verzi Plug-in Hybrid až 7 sedadel. Jeho prémiový interiér rozhodně nešetří ani prostorem, ani stylem. Vnitřní design pozvedne každý okamžik Vaší jízdy například dekoračním osvětlením, luxusními materiály a ušlechtilými povrchovými úpravami. A k tomu přidává nekonečné množství komfortních prvků, mimo jiné vstup USB pro každého cestujícího. Připočtěte k tomu skvělou ergonomii plus mimořádně tichý interiér a uvidíte, že to je láska na první pohled.
Dominantní, moderní vzhled
Dominantní, moderní vzhled
Nová Kia Sorento Plug-in Hybrid se může pochlubit okouzlujícím designem i při pohledu zezadu, takže vždy zanechá trvalý a přesvědčivý dojem. Elegantní, aerodynamické linie umocňují její mimořádnou hospodárnost. Svislé zadní svítilny LED, spodní ochranný panel s přitažlivou sportovní ozdobnou lištou na zádi, uhlazený střešní spoiler s lesklou povrchovou úpravou, integrovaný zadní stěrač a emblém „eco plug-in hybrid“ jsou stručnou ukázkou detailů, které přispívají k působivému celkovému vzhledu.
JÍZDNÍ DYNAMIKA
JÍZDNÍ DYNAMIKA
Podmanivá jízda s nízkými emisemi
Efektivita, hospodárnost a flexibilita
Efektivita, hospodárnost a flexibilita
Cestujte po městě i za jeho hranicemi ekologicky a hospodárně. Vyspělý hybridní systém s možností vnějšího nabíjení kombinuje výhody spalovacího motoru a elektromotoru. Díky této flexibilitě můžete cestovat i na delší vzdálenosti a současně snižovat emise CO2 i celkové provozní náklady. Technologie rekuperace kinetické energie zajistí nabíjení sady akumulátorů při setrvačné jízdě nebo brzdění, čímž maximalizuje hospodárnost a dojezd.
Dynamická jízda s verzí Plug-in Hybrid
Dynamická jízda s verzí Plug-in Hybrid
Ekologická hospodárnost, pozoruhodné výkony – a nekonečné potěšení z jízdy. S novým modelem Kia Sorento Plug-in Hybrid můžete mít vše. A to díky podmanivé výkonové charakteristice motoru T-GDi ve spojení s elektromotorem napájeným z vysokonapěťové sady akumulátorů o kapacitě 13,8 kWh. A také díky mimořádnému potěšení z nevšedních inovací, mezi něž patří elektronické ovládání automatické převodovky otočným voličem systému „shift-by-wire“.
Pohon všech kol
Pohon všech kol
Technologie pohonu všech kol je ideální pro jakékoli dobrodružství za hranicemi města. Automatickým rozdělováním točivého momentu mezi jednotlivá kola je zaručena maximální trakce pro jízdu s perfektní adhezí a precizností i v náročných podmínkách s různými povrchy. Volič jízdních režimů TMS (Terrain Mode Select) Vám také umožní přizpůsobit si vlastnosti vozidla stisknutím tlačítka. Pro Vaši specifickou jízdu budete mít na výběr rozmanité jízdní režimy (Eco, Sport, Smart) a terénní režimy (Snow, Mud, Sand).
Užívejte si sportovnosti
Užívejte si sportovnosti
Připravte se, že budete na silnici fascinováni – ještě sportovnějšími zážitky z jízdy díky suverénní výkonové charakteristice motoru 1.6 T-GDi PHEV 265 k. Ve spojení s potěšením z rychlého řazení automatické převodovky. A páčkami na volantu můžete řadit také sami, a to mimořádně rychle a hladce, aniž byste museli pouštět volant z rukou.
VŠESTRANNÝ AUTOMOBIL
VŠESTRANNÝ AUTOMOBIL
Výbava pro jakékoli dobrodružství
Každá jízda bude potěšením
Každá jízda bude potěšením
Výbava zahrnuje ještě více technicky vyspělých technologií, které Vám usnadní řízení a zvýší potěšení z jízdy. Například vyhřívaná a odvětrávaná sedadla pro maximální komfort za každého počasí. Nebo head-up displej, který promítá důležité provozní informace na čelní okno, přímo do Vašeho zorného pole. Nesmíme zapomenout ani na dekorační osvětlení s výběrem barev, které Vám vytvoří uvnitř vozu dokonalou atmosféru. A to vše, včetně elektromotoru, efektivně napájí vysokonapěťová sada akumulátorů s kapacitou 13,8 kWh.
Maximalizujte své možnosti
Maximalizujte své možnosti
Nová Kia Sorento Plug-in Hybrid nabízí velkorysý prostor a variabilitu. Díky tomu přepravíte všechno, co potřebujete. Externě nabíjitelné hybridní Sorento lze rychle přeměnit z 5místného vozu na 7místný, nebo v něm snadno vytvoříte zavazadlový prostor o objemu až 809 litrů. To je jeden z největších zavazadlových prostorů mezi elektrifikovanými SUV v této třídě. Zadní sedadla jsou také dělená a sklopná v různých kombinacích, takže můžete snadno přepravovat rozměrný náklad i cestující současně.
Více komfortu, když je to zapotřebí
Více komfortu, když je to zapotřebí
Připravte se na ještě více prostoru pro všechny cestující. A také na snadnější přístup díky větším vstupním otvorům a tlačítku pro odsunutí sedadla při nastupování do třetí řady. Ještě více komfortu přinášejí tlačítka pro snadné dálkové sklápění sedadel, chcete-li vytvořit různá uspořádání interiéru, a výškově nastavitelné, elektricky ovládané chytré zadní výklopné víko, které Vám umožní snadné naložení věcí do zavazadlového prostoru nebo jejich vyložení, i když budete mít obě ruce plné.
Systém následování v jízdním pruhu (LFA)
Systém následování v jízdním pruhu (LFA)
Systém LFA spolupracuje s pokročilým adaptivním tempomatem SCC (Smart Cruise Control) a v závislosti na vpředu jedoucím vozidle ovládá zrychlování, zpomalování a řízení. Jízda v dopravních zácpách je díky tomu snadnější a bezpečnější. Systém udržuje bezpečnou vzdálenost od vozidla vpředu pomocí kamerových a radarových senzorů a sleduje značení na vozovce, aby udržoval vůz uprostřed jízdního pruhu. LFA funguje při rychlosti jízdy od 0 do 180 km/h.
Pokročilý adaptivní tempomat SCC (SCC) s funkcí Stop & Go
Pokročilý adaptivní tempomat SCC (SCC) s funkcí Stop & Go
SCC udržuje řidičem nastavenou rychlost jízdy a vypočítává relativní polohu a rychlost vpředu jedoucího vozidla pomocí přední kamery a radarového senzoru na přídi, aby byla zachována bezpečná vzdálenost mezi oběma vozidly. Systém ovládá zrychlování a zpomalování, aby Vaše Sorento zastavilo, když zastaví vpředu jedoucí vozidlo. Pokud se vozidlo vpředu znovu rozjede, i Vaše Sorento se dá automaticky do pohybu.
Ukazatel rychlostních limitů (ISLA)
Ukazatel rychlostních limitů (ISLA)
Systém ISLA rozpoznává kamerou dopravní značky omezující rychlost jízdy a zobrazuje je vedle rychloměru a na displeji navigačního systému. Můžete se pak rozhodnout, že si nastavíte rychlost jízdy podle rychlostního limitu, nebo pojedete jinou rychlostí.
Systém kamerového sledování mrtvého úhlu (BVM)
Systém kamerového sledování mrtvého úhlu (BVM)
BVM zlepšuje výhled z vozu eliminací mrtvých úhlů. Systém používá boční kamery. Pokud zapnete směrové ukazatele na levé nebo pravé straně, objeví se na panelu přístrojů pohled na vozovku ve Vašem mrtvém úhlu. Při zapnutých směrových ukazatelích na levé straně uvidíte pohled dozadu po levé straně vozidla, zapnete-li ukazatele na pravé straně, uvidíte situaci vpravo.
Asistent pro odvrácení kolize s vozidlem v mrtvém úhlu (BCA)
Asistent pro odvrácení kolize s vozidlem v mrtvém úhlu (BCA)
BCA sleduje pomocí přední kamery a radarových senzorů na zadních rozích karoserie relativní polohu a rychlost ostatních vozidel po stranách nebo v oblasti Vašeho slepého úhlu. Pokud systém rozpozná hrozící kolizi s ostatními vozidly, upozorní Vás vizuálními a zvukovými signály a může také automaticky aktivovat brzdy, abyste zůstali ve svém jízdním pruhu.
Systém autonomního nouzového brzdění (FCA) včetně asistenta pro odbočování
Systém autonomního nouzového brzdění (FCA) včetně asistenta pro odbočování
Systém FCA8 vyhodnocuje data z kamerových a radarových senzorů Vašeho vozu a analyzuje informace o ostatních vozidlech, chodcích nebo cyklistech křižujících vozovku, aby zabránil potenciální kolizi s nimi. FCA také předchází kolizím s vozidly při odbočování vlevo na křižovatce. Pokud systém zjistí riziko potenciální kolize, objeví se na panelu sdružených přístrojů výstražný signál a FCA použije maximální brzdnou sílu.
Multikolizní brzdový asistent (MCBA)
Multikolizní brzdový asistent (MCBA)
Dojde-li při primární kolizi k aktivaci airbagu, je tato informace okamžitě odeslána do řídicí jednotky stabilizačního systému, aby aktivovala brzdy vozidla. Systém MCBA používá brzdy, aby zabránil následným kolizím nebo minimalizoval intenzitu druhotných nárazů.
Aplikace se službami
Aplikace se službami
Díky aplikaci UVO App 1 se můžete propojit se svým vozem Sorento ještě sofistikovanějšími způsoby než dosud. Zjistěte si na dálku, zda jsou dveře Vašeho vozu uzamčené, nebo kde je Váš vůz zaparkovaný. Aplikace Vám umožní pomocí vzdáleného přístupu také zkontrolovat nastavení Vašeho vozu a měnit ho, případně přenášet upravená nastavení do vozidla. Další mimořádně praktickou službou je nabíjení Vašeho vozu Sorento na dálku, přímo z aplikace na chytrém telefonu.
Dva displeje
Dva displeje
Navigační systém prezentuje trasy jízdy a důležité informace na barevném 10,25” dotykovém displeji LCD s vysokým rozlišením. Displej je propojen také se zadní kamerou. Kromě toho je kompatibilní se zařízeními a aplikacemi Android AutoTM a Apple CarPlayTMTM. Zcela digitální panel přístrojů na 12,3” displeji TFT s vysokým rozlišením poskytuje důležité informace o vozidle a provozní údaje.
Bezdrátové nabíjení smartphonu
Bezdrátové nabíjení smartphonu
Užívejte si praktické, bezkabelové nabíjení – jednoduše za jízdy odložte svůj kompatibilní chytrý telefon na nabíjecí podložku v přední části středové konzoly 3. A pro všechny, kdo mají po ruce nabíjecí kabel, jsou v celém interiéru k dispozici vstupy USB s funkcí nabíjení.
Služby Kia Live
Služby Kia Live
Palubní služby zahrnují služby Kia Live 4, 5, hlasové ovládání online a navigaci online. Nechte se informovat o úsecích s měřením rychlosti jízdy <6/sup>, počasí a dopravě nebo si vyhledejte nejbližší nabíjecí stanice ve svém okolí. Používejte hlasové povely, chcete-li vyhledávat zajímavé cíle, případně adresy. Veškeré palubní služby jsou součástí standardní výbavy po dobu 7 let.
Prémiový audiosystém Bose®
Prémiový audiosystém Bose®
Užívejte si uvnitř svého vozu nejlepší zábavu díky 12 reproduktorům, vnějšímu zesilovači a nejmodernějším technologiím. Přeměňte jakoukoli stereo nahrávku nebo vícekanálový zvukový záznam v neuvěřitelný zážitek z poslechu prostorového zvuku.

 

PŘESTAŇTE SE DIVIT. ZAČNĚTE ŘÍDIT.

 

Jak funguje hybridní auto?

Hybridy jsou poháněny kombinací spalovacího motoru a elektrického motoru. Plug-in hybrid má baterii, kterou lze nabíjet z elektrické zásuvky. Poskytuje vám další možnost nabíjení z elektrické zásuvky a prodlužuje elektrický dosah vašeho vozidla až o 60 kilometrů.

Jaký je dojezd elektromobilu?

Nová elektrická vozidla (EV) mohou snadno zvládnout valnou většinu našich cest, aniž by se museli dobíjet baterii. Ve skutečnosti je polovina všech cest kratší než 8 km. Moderní elektromobily mají průměrný dojezd přibližně 275 km. Některé modely, jako Kia e-Niro mají maximální dojezd až 455 km!

Jak nabíjet baterii?

Máte spoustu možností, aby vyhovovaly vašemu dennímu stylu.. Můžete nabíjet doma, na pracovišti nebo v nabíjecí stanici. Existují aplikace se speciálními mapami, které zobrazují všechny různé poskytovatele ve vaší oblasti.

Proč si mám koupit hybridní vůz?

Nižší spotřeba paliva, kterou přináší vyspělá hybridní technika modelu Sorento, Vám sníží náklady na benzin. Mezi další potenciální výhody vlastnění hybridního vozu patří případná daňová zvýhodnění, poskytovaná vládami, a nižší silniční daň díky nižším emisím.

 

 

 


7 let Kia Asistence - KIA Kladno

7 let Kia Asistence

jsou komplexní asistenční služby, které zajistí, že v případě nouzové situace, poruchy nebo nehody pro vás bude zprostředkován servis přímo na místě. Pokud zde nemůže být váš vůz opraven, zorganizuje Kia Asistence odtah vašeho vozu do autorizovaného servisu a zajistí pro vás náhradní vozidlo. Asistenční služby zahrnují mimo jiné také případné zajištění ubytování, přepravu zavazadel i doručení opraveného vozidla zpět k majiteli.

7 let Kia Asistence - KIA Kladno

7 let aktualizace mapových podkladů navigace

zdarma, pokud je vůz vybaven originální vestavěnou navigací Kia.


 

VŠECHNY VÝBAVOVÉ LINIE MODELU SORENTO PLUG-IN HYBRID

 

Kia Sorento - Kia Kladno

Exclusive

Již od 1 319 980 Kč

Hlavní prvky výbavy:

 • Full LED světlomety
 • Navigace 10,25” se systémem UVO Connect
 • Bezklíčový vstup Smart Key a startovací tlačítko
 • 17” kola z lehké slitiny
 • Vyhřívaná přední sedadla a volant
 • Asistent pro jízdu na dálnici HAD

Premium

Již od 1 439 980 Kč

Hlavní prvky výbavy:

 • Prémiový audiosystém Bose
 • Kožené čalounění + elektricky stavitelná přední sedadla
 • 19” kola z lehké slitiny
 • Elektricky ovládané víko pátých dveří s automatickým otevíráním SPTG
 • Asistent pro zabránění kolizím při parkování PCA

TOP

Již od 1 499 980 Kč

Hlavní prvky výbavy:

 • Panoramatické otevíratelné střešní okno
 • Head-up displej
 • Ventilované sedadlo řidiče a spolujezdce
 • Prodloužení opory stehen sedadla řidiče
 • 19” kola z lehké slitiny
 • Chytrý park. asistent s dálk. ovládáním RSPA-Entry (pouze diesel)
 • Elektricky ovládané víko pátých dveří s automatickým otevíráním SPTG

 

RODINA SORENTO

Kia Sorento - Kia Kladno

Sorento Plug-in Hybrid

Hospodárné a všestranné – ve městě i za jeho hranicemi. Nabízí působivý design, mimořádnou hospodárnost, potěšení z jízdy a komfortní nabíjení.

Kia Sorento Hybrid - Kia Kladno

Sorento Hybrid

Nízká spotřeba paliva a současně i potěšení z jízdy. Včetně odvážného vzhledu, prémiového komfortu, variability 7místného interiéru a navíc i asistenční techniky.

Objevte více >

Kia Sorento - Kia Kladno

Sorento

Opravdu všestranný automobil – vyniká atletickým stylem, prémiovou kultivovaností, prakticky využitelným prostorem a podmanivými jízdními vlastnostmi.

Objevte více >

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00