KIA STONIC
NOVÁ KIA STONIC KIA STONIC JIŽ OD 344 980 Kč
Vnitřní hodnoty
Vnitřní hodnoty Vnitřní hodnoty
Nová Kia Stonic sází na vnitřní hodnoty. Ostré horizontální linie kontrastují s ladným designem a navzdory své odlišnosti dokonale splývají s okolní krajinou. Stonic vyvolává svou jízdou a pohotovými reakcemi v řidiči nadšení. Vyšší úrovní komfortu a inovativními prvky výbavy zbavuje cestování po městě veškerého stresu. Stonic vrací řidiči potěšení z jízdy. Objevte jeho suverénní inovace a prozkoumejte nekonečné nové možnosti, jak dávat najevo svůj postoj při jízdě ve městě.
Interiér
Interiér Interiér
Interiér poskytuje optimální prostředí pro komfortní a inovativní jízdu. Vyspělá technika a velkorysá nabídka prostoru pro řidiče a pro spolucestující se vymykají průměru.
Odvážný design
Design Odvážný design
Odvážný design, jehož si každý všimne.

KIA STONIC - odvážný design a nespoutané srdce

Kia Stonic je vůz pro všechny kteří se nebojí nespoutané jízdy a chtějí si vychutnat každou chvilku za volantem. Tento crossover s nadčasovým designem je vhodný pro všechny, kteří chtějí dát světu okolo na jevo svůj styl a odvahu.

Nová Kia Stonic dává svým až dechberoucím vzhledem jasnou zprávu : "To jsem já, tohle je můj prostor a moje pravidla! "

Přední část vozu je dynamická a sportovní charakter podtrhuje tvarovaná maska chladiče společně se svislými rámečky mlhových světlometů a integrovanými světlomety s výraznými světly LED pro denní svícení.

Při pohledu zezadu vás upoutá dokonale skloněné zadní okno se střešním spoilerem a skvěle tvarované podběhy kol, které dodávají tomuto modelu svalnatou postavu. Stonic je vhodný i při cestách po městě, jeho elegantní vzezření způsobí, že se po Vás začnou ostatní lidé otáčet.

Pro řízení jsou informace zásadní a nová Kia Stonic Vám je poskytne přesně tam, kde je potřebujete, aniž by docházelo k rozptylování či odvádění Vaší pozornosti. Systém Bluetooth nabízí funkci handsfree pro hlasové ovládání Vašeho telefonu, zatímco veškeré informace a maximální zábavu Vám bude poskytovat nejmodernější informační systém s barevným dotykovým displejem, který vystupuje z přístrojové desky.

Kia Stonic je zároveň prostorný a vzdušný a až pět osob si v něm mohou užít příjemný odpočinek i zábavu.Automatická klimatizace a vyhřívání předních sedadel Vám za každého počasí zpříjemní vaši jízdu.

Motory KIA STONIC

Vybírat můžete ze čtyř variant – tři zážehové a jeden vznětový

Všechny motory nabízejí v kombinaci s mechanickou převodovkou s rychlým a snadným řazením nadprůměrné výkony při zajímavé spotřebě paliva.

KIA STONIC a bezpečnost

Kia Stonic chrání vás jako řidičiče tak i ostatní ůčastníky provozu díky dokonale propracovanému asistenčnímu systému Drive Wise. Funkce Drive Wise zaregistrují potenciální zdroj nebezpečí, upozorní Vás a dokonce zasáhnou, abyste se vyhnuli případnému neštěstí při parkování, manévrování v městských ulicích, jízdě v předjížděcím pruhu nebo na prázdné silnici

KIA STONIC a barvy

Kia Stonic je opravdu nevšední vůz , který můžete mít i dvoubarevných lakováních karoserie, kde budete mít vždy jinou barvu střechy než u zbylé části auta.

Barvy jsou hodně důležité v našem vnímaní světa a proto je i Stonic nabízen v 11 dvoubarevných a 9 jednobarevných variantách. Můžete tak projevit naplno svou osobnost a vybrat si barevnou variantu na míru. I na inetriér jsme mysleli. Naleznete zde živé barevné pakety s atraktivně sladěným prošíváním na sedadlech, vyšívanými vzory na opěradlech a ozdobným obložením na přístrojové desce a středové konzole.

Každá kombinace navíc zahrnuje elegantní volant s dole zploštělým věncem a barevným prošíváním. Proto je pro model Kia Stonic nabízena řada na míru střiženého příslušenství od přitažlivých ochranných lišt na boční dveře a zadní výklopné víko až po okouzlující kryty vnějších zpětných zrcátek a celou řadu dalších prvků.

Troufáte si na NOVÝ STONIC ?

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Pá: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
 
tel.: 312 245 325
mobil: 702 119 734
kia.prodej@kiakladno.cz
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Pá: 8:00 - 16:30
So: 8:00 - 11:00
 
tel.: 312 245 325
mobil: 702 119 735
kia.servis@kiakladno.cz