KIA STONIC
KIA STONIC JIŽ OD 444 980 Kč
Odvážný exteriér
Design Odvážný exteriér
Nová Kia Stonic s elegantním zevnějškem a osobitými rysy dává odvážně najevo, že poskytuje výjimečné potěšení z jízdy. Podélné střešní nosiče ve stylu SUV jsou skutečně nepřehlédnutelné, zatímco tmavě tónovaná skla oken podnítí zvědavost ostatních lidí - a současně vytvoří prostor jen pro Vás. Výrazně tvarovanou karoserii s ladnými křivkami doplňují nové okouzlující světlomety LED se světly pro denní svícení, z nichž vyzařuje styl a sebevědomí.
Atraktivní interiér
Design Atraktivní interiér
Nastupte si do nového modelu Kia Stonic a nechte se unášet jeho elegantním interiérem. V závislosti na svých osobních preferencích si můžete vybrat čalounění sedadel tkaninou ve dvou odstínech šedé nebo umělou kůží s šedými reliéfními prvky. Pevně uchopte luxusní volant s dole zploštělým věncem, obšitým kůží. Potěšte své oči módními barevnými ozdobnými prvky a detaily, jako je kontrastní prošívání nebo leskle černé ozdobné obložení středové konzoly. Možnosti individualizace
Možnosti individualizace
Design Možnosti individualizace
Buďte odvážní! Vtiskněte novému modelu Kia Stonic svůj styl výběrem jedné z 20 dvoubarevných kombinací pro střechu a karoserii. V interiéru dejte přednost jednomu ze čtyř smělých barevných paketů v odstínech modré, žluté, šedé nebo oranžové. A vyberte si ta nejlepší kola z lehké slitiny s průměrem ráfku od 15 do 17 palců.
Dynamická jízda
JÍZDNÍ DYNAMIKA Dynamická jízda
Konstrukce nového modelu Kia Stonic zaručuje vynikající ovladatelnost a jízdní komfort. Užívejte si agilní řízení s pohotovými reakcemi, k němuž přispívá mimořádná tuhost skeletu karoserie, vyrobeného z vysokopevnostní oceli. Výsledkem je ryzí potěšení ve spojení s výjimečně citlivými reakcemi na každý pohyb volantu.
Částečně hybridní pohon
JÍZDNÍ DYNAMIKA Částečně hybridní pohon
Zdrojem zábavy v tomto jedinečném městském crossoveru je také motor 1.0 T-GDI s výkonem 120 k a 7stupňovou dvouspojkovou převodovkou1. Usedněte za volant, připoutejte se a zrychlete na novou úroveň radosti z jízdy. Díky vyspělému částečně hybridnímu pohonu je provoz ještě hospodárnější, a to při zachování vynikající úrovně jízdní dynamiky.
Interiér zaměřený na řidiče
Interiér zaměřený na řidiče
Udělejte si pohodlí v prostorném interiéru a užívejte si řízení díky inovativní, vyspělé technice. V interiéru se bude všechno točit kolem Vás. Nový 4,2" displej Supervision s důležitými informacemi směřuje k sedadlu řidiče a tlačítka jsou ve snadném dosahu. Díky tak důkladně promyšlenému vnitřnímu designu se můžete soustředit na to, co je důležité: na řízení.
Skvělá prostornost
Skvělá prostornost
Skutečnost, že je nová Kia Stonic elegantní a zábavná, vůbec neznamená, že by se v ní nedostávalo místa. Uvnitř je dostatek místa pro komfortní cestování i s přáteli. Potřebujete vzít s sebou hodně věcí? Ani to není problém. Jednoduše sklopte zadní sedadla, dělená v poměru 60:40, a vznikne obrovský prostor pro Váš náklad.
Dejte najevo sportovního ducha
Dejte najevo sportovního ducha
To pravé nadšení uvnitř
To pravé nadšení uvnitř
Sportovní koření a sofistikovanost se promítá i do pojetí vnitřku kabiny. S vyjádřením formou designových prvků, které symbolizují sportovní kultivovanost. Jako například přístrojová deska se vzhledem uhlíkových vláken nebo dole zploštělý volant obšitý perforovanou kůží a vylepšený logem GTL. Světem GT se inspirovala i sedadla čalouněná černou látkou a umělou kůží se stylovým lemováním, reliéfním logem a prošíváním.
Sportovní vzhled přední partie
Sportovní vzhled přední partie
Provedení Kia Stonic GT Line je určeno především těm, kteří se nebojí vystoupit z šedi davu a rádi se pochlubí řadou atraktivních designových prvků pro ještě sportovnější vzhled. Odlišnosti v provedení přední partie zahrnují design předního nárazníku a dekor sání vzduchu ve stejné barvě jako střecha vozu, sportovní masku chladiče GT Line a spodní přívod vzduchu zakončený spoilerem v kontrastním kovovém dekoru se zabudovanými LED mlhovými světly.
Silueta ve sportovním duchu
Silueta ve sportovním duchu
Kultivovaný sportovní vzhled a robustní ztvárnění přední partie v duchu crossoveru pokračuje i podél celého bočního profilu Kia Stonic GT Line. S dynamicky rozmáchlými křivkami od výrazného předního nárazníku přes elegantní siluetu až po robustní výklopnou záď. Vyšperkovaný černými kryty zrcátek a přilepený k zemi v originálním stylu GT se specifickými 17" litými koly k ještě účinnějšímu sdělení celému okolí.
Ztvárnění zadní části se sebejistým postojem
Ztvárnění zadní části se sebejistým postojem
Ztvárnění zadní části se sebejistým postojem Nápaditá vylepšení najdeme v hojném počtu i v zadní části vozu: K suverénnímu postoji provedení GT Line přispívá i vnější podoba zadní partie – včetně zadního nárazníku se sportovním difuzorem kovového vzhledu, napodobujícím zdvojené výfuky, jedinečných odrazek a emblému GT Line na výklopné zádi.

KIA STONIC - odvážný design a nespoutané srdce

Kia Stonic je vůz pro všechny kteří se nebojí nespoutané jízdy a chtějí si vychutnat každou chvilku za volantem. Tento crossover s nadčasovým designem je vhodný pro všechny, kteří chtějí dát světu okolo na jevo svůj styl a odvahu.

Nová Kia Stonic dává svým až dechberoucím vzhledem jasnou zprávu : "To jsem já, tohle je můj prostor a moje pravidla! "

Přední část vozu je dynamická a sportovní charakter podtrhuje tvarovaná maska chladiče společně se svislými rámečky mlhových světlometů a integrovanými světlomety s výraznými světly LED pro denní svícení.

Při pohledu zezadu vás upoutá dokonale skloněné zadní okno se střešním spoilerem a skvěle tvarované podběhy kol, které dodávají tomuto modelu svalnatou postavu. Stonic je vhodný i při cestách po městě, jeho elegantní vzezření způsobí, že se po Vás začnou ostatní lidé otáčet.

Pro řízení jsou informace zásadní a nová Kia Stonic Vám je poskytne přesně tam, kde je potřebujete, aniž by docházelo k rozptylování či odvádění Vaší pozornosti. Systém Bluetooth nabízí funkci handsfree pro hlasové ovládání Vašeho telefonu, zatímco veškeré informace a maximální zábavu Vám bude poskytovat nejmodernější informační systém s barevným dotykovým displejem, který vystupuje z přístrojové desky.

Kia Stonic je zároveň prostorný a vzdušný a až pět osob si v něm mohou užít příjemný odpočinek i zábavu.Automatická klimatizace a vyhřívání předních sedadel Vám za každého počasí zpříjemní vaši jízdu.

Motory KIA STONIC

Vybírat můžete ze čtyř variant – tři zážehové a jeden vznětový

Všechny motory nabízejí v kombinaci s mechanickou převodovkou s rychlým a snadným řazením nadprůměrné výkony při zajímavé spotřebě paliva.

KIA STONIC a bezpečnost

Kia Stonic chrání vás jako řidičiče tak i ostatní ůčastníky provozu díky dokonale propracovanému asistenčnímu systému Drive Wise. Funkce Drive Wise zaregistrují potenciální zdroj nebezpečí, upozorní Vás a dokonce zasáhnou, abyste se vyhnuli případnému neštěstí při parkování, manévrování v městských ulicích, jízdě v předjížděcím pruhu nebo na prázdné silnici

KIA STONIC a barvy

Kia Stonic je opravdu nevšední vůz , který můžete mít i dvoubarevných lakováních karoserie, kde budete mít vždy jinou barvu střechy než u zbylé části auta.

Barvy jsou hodně důležité v našem vnímaní světa a proto je i Stonic nabízen v 11 dvoubarevných a 9 jednobarevných variantách. Můžete tak projevit naplno svou osobnost a vybrat si barevnou variantu na míru. I na inetriér jsme mysleli. Naleznete zde živé barevné pakety s atraktivně sladěným prošíváním na sedadlech, vyšívanými vzory na opěradlech a ozdobným obložením na přístrojové desce a středové konzole.

Každá kombinace navíc zahrnuje elegantní volant s dole zploštělým věncem a barevným prošíváním. Proto je pro model Kia Stonic nabízena řada na míru střiženého příslušenství od přitažlivých ochranných lišt na boční dveře a zadní výklopné víko až po okouzlující kryty vnějších zpětných zrcátek a celou řadu dalších prvků.

Troufáte si na NOVÝ STONIC ?

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00