Vstříc radostem s novou Kia XCeed
Vstříc radostem s novou Kia XCeed Již od 524 980,-
Crossover, který jsme navrhli pro váš životní styl
Chytrá technologie Crossover, který jsme navrhli pro váš životní styl
Vůz navržený pro všechny, kteří netrpělivě vyhlížejí nové životní výzvy, styl crossoveru a hravá přední partie nového provedení modelu XCeed s výraznějším vzhledem než kdy dříve. Poutavá vylepšení verze GT-line včetně nových koncových LED světel, specifické masky chladiče, sportovně tvarovaného spodního přívodu vzduchu a vylepšeného nárazníku.
Snadné nakládání
Chytrá technologie Snadné nakládání
Chytré elektricky ovládané zadní víko usnadňuje nakládání zavazadel s plnýma rukama. Když se přiblížíte k zádi vozu s klíčem v kapse či kabelce, víko zavazadelníku se automaticky otevře. Zadní sedadla jsou dělená a sklopná v poměru 40:20:40, a umožňují tak zvětšit prostor pro náklad až na 1378 litrů.
Dramatická odbočka
Design Dramatická odbočka
Poutavý design zádě nové verze modelu XCeed s ostrými úhly, sportovními rozměry a markantním zadním nárazníkem byl ještě vybroušen novým difuzorem s leskle černým ochranným krytem, jakož i novým méně nápadným výfukem k završení nepopiratelně dynamického vzhledu.
Pozornost okolí zaručena
Design Pozornost okolí zaručena
Nepřehlédnutelné tmavé dekory v provedení matný chrom a nová specifická 18" kola GT-line z lehkých slitin završují sportovní apel crossoveru a povyšují jeho estetické kvality na novou úroveň.
Pozoruhodné pohodlí v kabině
Všestranný komfort Pozoruhodné pohodlí v kabině
Kia XCeed dokáže v kabině nabídnout nejen sportovnější polohu za volantem v kombinaci s lepším výhledem z vozu, ale i snadný přístup a velkorysý prostor pro všechny cestující. Nabídka místa nad hlavou i prostoru pro nohy všech pasažérů vás jednoduše překvapí.

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00