Vstříc radostem s novou Kia XCeed
Vstříc radostem s novou Kia XCeed Již od 504 980,-
Elektricky ovládané dveře pátých dveří s automatickým otevíráním SPTG
Elektricky ovládané dveře pátých dveří s automatickým otevíráním SPTG
Chytré, elektricky ovládané zadní výklopné víko Vám usnadní nakládání zavazadel s plnýma rukama. Víko zavazadlového prostoru se automaticky otevře, jakmile se přiblížíte k zádi vozidla s klíčkem v kapse nebo kabelce.
Předáváme nové pocity
Předáváme nové pocity
Každý detail je výzvou k dobrodružství. Maska chladiče se dvěma lištami ve stylu SUV vyniká mezi světlomety LED s motivem ledové kostky a designem ve tvaru písmene Z, pod nimiž jsou umístěny mlhové světlomety. Silnou osobnost nového modelu Kia XCeed umocňují přitažlivé ozdobné prvky, ochranné spodní panely v atraktivním stříbrném odstínu a ozdobné lišty na rozích nárazníků se saténově chromovanou povrchovou úpravou.
12,3
12,3" zcela digitální panel přístrojů
Zcela digitální panel přístrojů nabízí všechny důležité informace na 12,3" displeji s vysokým rozlišením. Na jedné celistvé ploše jsou mimořádně ostře zobrazovány digitální ukazatele rychlosti jízdy a otáček motoru. Multifunkční displej ukazuje pokyny navigačního systému, informace audiosystému, telefonní hovory a mnoho dalších informací.
Styl, komfort a konektivita
Styl, komfort a konektivita
Z výše umístěného sedadla budete mít dokonalý přehled o svém okolí a snadno budete sledovat 12,3" zcela digitální panel přístrojů Supervision a 10,25" integrovaná GPS navigace vč. Connected Services, Android Auto™ and Apple CarPlay™. Sofistikovanou atmosféru vytvářejí jedinečné barvy s vysokým kontrastem, ušlechtilé materiály a velmi kvalitní přístrojová deska s měkkým povrchem. Ještě více zábavy zažijete v interiéru se žlutým barevným paketem, dodávaným na přání.
Interiér s pozoruhodným komfortem
Interiér s pozoruhodným komfortem
V interiéru nového modelu Kia XCeed si budete užívat sportovní, vyšší polohu za volantem s výborným výhledem z vozu a všichni cestující si budou pochvalovat snadné nastupování a velkorysý prostor. Budete překvapeni, kolik místa pro hlavu a nohy mají všichni k dispozici.
Prostor pro všechno
Prostor pro všechno
Kompaktní karoserie nabízí překvapivě prostorný a všestranně využitelný zavazadlový prostor s konkurenceschopným objemem 426 litrů, který lze sklopením zadních sedadel rozšířit až na 1378 litrů. Zadní sedadla jsou dělená a sklopná v poměru 40:20:40. Praktická podlaha zavazadlového prostoru může být umístěna ve dvou úrovních. Díky tomu můžete zavazadlový prostor zvětšit, nebo vytvořit skrytou schránku pod podlahou.
Všestranný automobil
Všestranný automobil
Objevte svět možností

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00