Nová Kia Rio
Nová Kia Rio Již od 339 980,-
Testovací jízda
Splynutí pohybu a emocí
Design Splynutí pohybu a emocí
Moderní interiér
Moderní interiér
Moderní interiér nového modelu Kia Rio je nepřekonatelný, ať se jedná o příjemně měkké materiály, výborně anatomicky tvarovaná, ergonomická sedadla vpředu, přístrojovou desku orientovanou na řidiče nebo sportovní detaily. Výbava překypuje komfortními funkcemi, stejně jako vyspělou technikou. Při každém usednutí za volant budete vítáni.
Prostorný a praktický
Prostorný a praktický
Nová Kia Rio je dokonalým vozem do města s dostatkem prostoru pro každodenní provoz, protože do své třídy přináší novou definici prostornosti. Přátelé i rodinní příslušníci ocení vzadu dostatek místa pro pohodlné cestování. Sklopná zadní sedadla znamenají novou úroveň praktičnosti. Velkorysostí oplývá také zavazadlový prostor s pozoruhodným objemem 325 litrů.
KOMFORTNÍ A CHYTRÝ
KOMFORTNÍ A CHYTRÝ
Dokonalý partner pro Váš život
Detaily, které rozhodují
Detaily, které rozhodují
Nová Kia Rio nabízí řadu chytrých nadstandardních prvků, s nimiž bude každodenní cestování ještě snadnější. Za tmy osvětlují vozovku nové integrované světlomety LED. Funkce automatického odmlžování detekuje zamlžené sklo čelního okna a zapnutím ventilátoru se rychle postará o bezpečný výhled z vozu. Jakmile začne pršet, senzor deště okamžitě spustí stírače.
Komfortní výbava
Komfortní výbava
Nová Kia Rio bere komfort vážně. Myslí na všechny Vaše potřeby, například vyhříváním sedadel vpředu a volantu, bezklíčkovým přístupovým systémem nebo rozmanitými příležitostmi ke snadnému odložení různých věcí. Díky bezkabelovým systémům Android Auto™ a Apple CarPlay™ 1, 2 budete mít také přístup k aplikacím a funkcím Vašeho telefonu – včetně navigace, hlasového ovládání, funkce hands-free pro telefonování a zasílání textových zpráv, přehrávání hudby z internetu a mnoho dalších funkcí.
Palubní služby
Palubní služby
Nová Kia Rio je vybavena palubními službami UVO Connect 3, 4 – souborem vyspělých funkcí, které propojí Vás, řidiče, s okolním světem v reálném čase a poskytnou Vám neocenitelné informace při každé jízdě, od aktuálního dopravního zpravodajství přes předpověď počasí a zajímavé cíle až po podrobné informace o potenciálních parkovacích místech na ulicích i v parkovacích budovách – a ještě mnohem více.
Aplikace se službami
Aplikace se službami
UVO App5 znamená revoluci z hlediska kontroly nad vozem i pocitu jistoty, který si budete užívat. Zkontrolujte si množství paliva v nádrži nebo aktuální polohu Vašeho vozidla, a pokud zjistíte, že jsou jeho dveře odemknuty, ihned je na dálku uzamkněte. Aplikace na Vašem chytrém telefonu Vám také poskytne přístup k široké škále diagnostických dat Vašeho vozu Kia Rio a může Vás dokonce navigovat na posledním úseku cesty do Vašeho cíle, který musíte dojít pěšky po zaparkování svého vozu.
Volte rychlou stopu
JÍZDNÍ DYNAMIKA Volte rychlou stopu
Nová Kia Rio Vás ráda dopraví, kamkoli budete chtít. Na její dynamické výkony i plynulou jízdu s vynikající ovladatelností se můžete spolehnout. I díky nabídce vyspělého částečně hybridního pohonu si budete užívat mimořádného potěšení z hospodárné jízdy s nízkými emisemi v městských ulicích.
Výběr motorů
JÍZDNÍ DYNAMIKA Výběr motorů
Řidiči se mohou v případě nového modelu Kia Rio rozhodnout jak pro sportovní výkony, tak i pro hospodárnost. Široká nabídka motorů zahrnuje také nejmodernější elektrifikované pohony Kia včetně částečně hybridních jednotek (MHEV) ve spojení s novou převodovkou iMT nebo se 7stupňovou převodovkou DCT. Výsledkem je ještě nižší spotřeba paliva, mimořádně plynulá jízda a skvělá ovladatelnost v každé situaci. Motory jsou nabízeny ve výkonových variantách 84, 100 a 120 k.
Částečně hybridní pohon
JÍZDNÍ DYNAMIKA Částečně hybridní pohon
Nová Kia Rio je vybavena vyspělým, částečně hybridním pohonem pro každodenní cestování s nízkými emisemi. Kombinace nejmodernějšího zážehového motoru 1.0 T-GDi s 48V lithium-iontovým akumulátorem snižuje spotřebu paliva. A integrovaný „e-system“ navíc získává zpět kinetickou energii při zpomalování, aby mohl zvyšovat točivý moment při zrychlování.
GT LINE
Připraven k akci GT LINE
Pro milovníky vzrušujících zážitků
GT LINE Pro milovníky vzrušujících zážitků
Rio GT Line zaujme vytříbeným stylem a touhou po dobrodružství, kterou dává najevo svalnatým předním nárazníkem s integrovanými mlhovými světlomety LED s motivem ledové kostky, pozoruhodně tvarovanou maskou chladiče a světlomety LED, nebo při pohledu zezadu zadním nárazníkem s dvojitou koncovkou výfukové soustavy. Přidejte k tomu exkluzivní 17" kola z lehké slitiny či unikátní tvary bočních prahů a získáte vůz, který nechá všechny za sebou.
GT LINE "Působivý interiér"
Ukojte svou vášeň pro sportovně dynamický vzhled a vzrušující doplňky v celém interiéru nového modelu Kia Rio GT Line. Užívejte si pohodlí v sedadlech s atraktivním čalouněním černou tkaninou a umělou kůží završeným okouzlujícím šedým prošíváním. A objevujte bezpočet dalších detailů, které poskytují modelu Rio GT Line nezaměnitelnou eleganci a sportovní charakter.
Detaily, které potěší
Detaily, které potěší
V interiéru nového modelu Rio GT Line si okamžitě všimnete sportovní atmosféry, která ve Vás vyvolá nesmírné nadšení. Ohromující ozdobné prvky na přístrojové desce připomínající uhlíkové kompozity, čalounění sedadel s moderním vzorem, elegantní prošívání na výplních dveří a sportovní volant s dole zploštěným věncem jsou jen některé z mnoha prvků výbavy verze GT Line. Mezi nimi nechybí ani 8" displej navigačního systému se službami UVO Connect, díky nimž budete nepřetržitě ve spojení se svým vozem.

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00