Dokonalost v každé křivce
Design Dokonalost v každé křivce
Kia pro_cee'd vyniká při pohledu z každého úhlu díky prémiovým předním xenonovým světlometům se světly LED pro denní svícení a zadním svítilnám LED. Rozšiřte výbavu svého vozu o panoramatické střešní okno, které zaplaví interiér přirozeným světlem.
Komfort a kvalita
Interiér Komfort a kvalita
Interiér je kompletně vybaven velmi kvalitními materiály. K prémiové atmosféře přispívá přístrojová deska s měkkým povrchem a čitelnost přístrojů zvyšuje displej TFT LCD s vysokým rozlišením. Středová loketní opěrka je nastavitelná, zatímco asymetrická středová konzola je natočena směrem k řidiči. Skutečně jsme se postarali o to, abyste zažili nejkomfortnější jízdu svého života.
Kvalitní interiér
Interiér Kvalitní interiér
Interiér modelu pro_cee'd Vás okamžitě přesvědčí svou prémiovou povrchovou úpravou a bezpočtem pečlivě zpracovaných detailů. Chromované prvky v celém interiéru, sportovní přístroje se třemi stupnicemi a dekorační osvětlení na konzole gradují elegantní atmosféru. Přístrojová deska orientovaná na řidiče umožňuje snadné ovládání všech funkcí a poskytuje dokonalý přehled o všech důležitých údajích.
Služby TomTom
Technologie Služby TomTom
Všechny nové modely Kia pro_cee'd jsou vybaveny telematickými službami TomTom, které posouvají spolehlivou navigaci, z hlediska přesnosti a dokonalosti, na novou úroveň. Díky integrovanému hotspotu Wi-Fi, který umožňuje propojit navigační systému modelu pro_cee'd s Vaším chytrým telefonem, budete dostávat nejaktuálnější informace o dopravě.
Aktivní bezpečnost
Bezpečnost Aktivní bezpečnost
V oblasti bezpečnostní výbavy modelu Kia pro_cee'd jsme neponechali nic náhodě. Systém řízení stability vozidla VSM (Vehicle Stability Management) Vám pomůže při brzdění v ostrých zatáčkách nebo na mokrém povrchu. Elektronické rozdělování brzdné síly EBD (Electronic Brake Force Distribution) zabraňuje vzniku smyku. Brzdový asistent detekuje nouzové brzdění a podpoří Vás v něm.

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Pá: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
 
tel.: 312 245 325
mobil: 702 119 734
kia.prodej@kiakladno.cz
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Pá: 8:00 - 16:30
So: 8:00 - 11:00
 
tel.: 312 245 325
mobil: 702 119 735
kia.servis@kiakladno.cz