Zcela nová Kia XCeed PHEV
Zcela nová Kia XCeed PHEV Již od 1 019 980,-
Testovací jízda
PLUG-IN HYBRID JÍZDA
Chytrá technologie PLUG-IN HYBRID JÍZDA
Nabíjecí zásuvka
Nabíjecí zásuvka
Užívejte si praktické a snadné nabíjení z domácí elektrické zásuvky nebo na veřejné nabíjecí stanici. Sada akumulátorů nového modelu Kia XCeed Plug-in Hybrid se nabije na 100 % kapacity na veřejné nabíjecí stanici za cca 2 hodiny a 15 minut.
Moderní PLUG IN HYBRID
Moderní PLUG IN HYBRID
Při zpomalování nebo brzdění je kinetická energie vozidla automaticky přeměňována na elektrickou energii, která slouží k nabíjení sady akumulátorů.
Vyspělá technologie
Vyspělá technologie
Stisknutím tlačítka Hybrid/Electric (HEV/EV) vedle páky voliče převodovky můžete přepínat mezi režimy elektrického nebo hybridního pohonu. V režimu EV, který je ideální pro jízdu ve městě, je prioritou systému využívat pouze elektrickou energii pro jízdu s nulovou spotřebou paliva a nulovými emisemi. K dispozici budete mít pozoruhodný dojezd více než 50 km pro cestování po městě. Při nedostačující úrovni nabití sady akumulátorů systém automaticky přejde do hybridního režimu. Tento režim využívá oba zdroje hnací síly, zážehový motor i elektromotor.
Ukazatel stavu nabíjení
Ukazatel stavu nabíjení
Ukazatel se 3 diodami LED je elegantně začleněn do krytu reproduktoru uprostřed přístrojové desky. Po připojení vozidla k elektrické síti Vás bude ukazatel informovat o průběhu nabíjení a stavu nabití akumulátorů. Ukazatel je viditelný i zvenku, takže úroveň nabití sady akumulátorů snadno zjistíte jedním letmým pohledem.
Elektrifikujte své smysly
Design Elektrifikujte své smysly
Zpochybňujte své představy
Zpochybňujte své představy
Možnost dělat věci podle sebe přináší nesmírné uspokojení. Můžete prožívat radost z objevování nových věcí. Radovat se z hraní vlastních písní… V novém modelu Kia XCeed jsou možnosti v tomto ohledu nekonečné. Již na první pohled je zřejmé, že Kia XCeed hrdě vyčnívá z davu. Stačí se podívat na její siluetu crossoveru s náznaky sportovního kupé, umocněnou rychle klesající linií střechy i podběhy kol a bočními prahy ve stylu SUV, nebo na 18“ kola s odvážným, exkluzivním designem. Přidáte-li k tomu ještě velkorysou světlou výšku pro jízdu v jakémkoli terénu, vyšší a zároveň sportovní polohu sedadel pro maximální výhled z vozu a mimořádné potěšení z jízdy, získáte dokonalého partnera pro objevování nových obzorů, ve městě i za jeho hradbami.
Dramatický dopad
Dramatický dopad
Zatímco ostatní se možná obávají toho, co je čeká za dalším rohem, Vy jdete svému štěstí odvážně vstříc. Proto se nedivte obdivným pohledům ostatních, až kolem nich projedete v novém modelu Kia XCeed. Vaše volba tohoto crossoveru o Vás totiž hodně vypovídá. Možná je to ikonický design šikmo skloněné zádě s elegantními koncovými svítilnami, který evokuje respekt. Nebo osobité tvary zadního nárazníku, který zanechává nevšední dojem. Nebo dokonce dvě koncovky výfukové soustavy a nádherně stříbrný difuzor, jenž zrychlí Váš tep. Nebo možná je příčinou to, že nová Kia XCeed zezadu vypadá a zní v dokonalém souladu s tím, čím je… nejkrásnějším zážitkem z jízdy, jaký si můžete dopřát.
Rozšířené obzory
Rozšířené obzory
Pokud víte, co chcete, a stanovíte si vlastní standardy pro inovace, okamžitě uvidíte, že elegantní interiér nového modelu Kia XCeed stanovuje nová měřítka z hlediska kvality, komfortu, vyspělé techniky a konektivity. Od okamžiku, kdy usednete za volant, budete objevovat úžasné kombinace stylu a kvalitní konstrukce, od elegantní přístrojové desky až po sofistikovaná sedadla, od výborně čitelného digitálního panelu přístrojů s 12,3“ displejem až po navigační systém s 10,25“ displejem. Ještě více radosti Vám přinese žlutý barevný paket pro interiér se žlutými ozdobnými prvky na přístrojové desce, žlutým prošíváním na výplních dveří a sedadlech s jedinečným voštinovým motivem.
Ve vaší zóně pohodlí
Všestranný komfort Ve vaší zóně pohodlí
Ať si počasí umane cokoli, budete na to připraveni. Během chladných dnů lze přední a zadní sedadla vyhřívat. Funkce vyhřívání se třemi různými intenzitami sedací plochy rychle vyhřeje a po dosažení požadované teploty ji udržuje. Ceed nabízí rovněž vyhřívání volantu. Pokud jedete sami, stiskněte tlačítko „Pouze řidič“: Budete v teple nebo chladu, jak potřebujete, to vše při nižší spotřebě energie..
Svoboda pro vaše zavazadla
Svoboda pro vaše zavazadla
Nová Kia XCeed je ideálním partnerem pro cestování díky své naprosté otevřenosti – vůči městu, dobrodružství i nekonečným možnostem. Její karoserie, koncipovaná ve zcela novém pojetí, je dynamická a zároveň prostorná, takže nikdy nebudete muset činit kompromisy, ať jde o styl, nebo praktičnost. Až spatříte zadní sedadla, dělená a sklopná v poměru 40:20:40, zavazadlový prostor o objemu 426 litrů, bezpočet odkládacích schránek a chytré elektrické ovládání zadního výklopného víka, okamžitě Vám bude jasné, že toto je crossover, který bude pro Vás pracovat a zároveň i potěší a překvapí všechny Vaše spolucestující.
Digitální panel přístrojů s 12,3“ displejem
Digitální panel přístrojů s 12,3“ displejem
Na přání dodávaný digitální panel přístrojů je vybaven 12,3“ displejem s vysokým rozlišením, který na jeden pohled poskytne všechny důležité provozní informace.
Jednoduchý přístup
Jednoduchý přístup
Smart Power Tailgate usnadňuje nakládání zavazadel, když máte plné ruce. Víko zavazadlového prostoru se automaticky otevře, když se přiblížíte k zadní části vozu s klíčem v kapse nebo tašce.
10.25
Konektivita 10.25" dotyková obrazovka
Dotykový displej s vysokým rozlišením je pro vás a vaše cestující potěšením. Obrazovku můžete rozdělit a použít až tři aplikace, například mapu, počasí a hudbu. Bluetooth ® umožňuje vícenásobné připojení dvou mobilních zařízení současně a umožňuje také Apple CarPlay a Android Auto 3 . 7 let aktualizací map 4 udržuje systém dlouhodobě aktuální.
Bezdrátová nabíječka
Bezdrátová nabíječka
Není třeba hledat kabely a konektory. Jednoduše umístěte kompatibilní smartphone Qi na určený zásobník ve středové konzole a baterie vašeho telefonu se začne nabíjet.

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00