Zcela nové Picanto
Zcela nové Picanto Již od 299 980,-
Testovací jízda
Připraven hrát
Design Připraven hrát
Městské ulice jsou dokonalým hřištěm pro zcela nový model Kia Picanto. Z jeho elegantních křivek, expresivní tváře a zadních sdružených svítilen vyzařuje mladistvý charakter vozu. Pouhý pohled na něj ve Vás vyvolá touhu usednout za volant a vydat se do každodenního shonu života.
Největší zavazadlový prostor ve třídě
Komfortní a rychlá Největší zavazadlový prostor ve třídě
Zcela nová Kia Picanto Vám nabízí bezpočet možností. Například díky variabilnímu a praktickému zavazadlovému prostoru, který je nejlepší ve své třídě a pojme až 255 litrů. Přepravní potenciál maximalizují také zadní sedadla dělená v poměru 60:40, která lze snadno sklopit jedním úkonem. Už se nebudete muset rozhodovat mezi svými přáteli a věcmi.
Všudypřítomný komfort
Komfortní a chytrá Všudypřítomný komfort
Zcela nové Picanto vypadá zvenku sice kompaktně, ale uvnitř nabízí velkorysý prostor. Koneckonců je jedním z nejprostornějších vozů ve svém segmentu. A pro Vaše městská dobrodružství s přáteli nabízí až pět plnohodnotných sedadel. Díky rozsáhlé komfortní výbavě, od sedadel čalouněných velmi kvalitní umělou kůží až po středovou loketní opěrku, se v něm navíc budete cítit jako doma.
Drive Wise
Technika Drive Wise
Objevte DRIVE WiSE, nejnovější vyspělé asistenční systémy, které zvyšují nejen bezpečnost silničního provozu, ale přinášejí také potěšení z jízdy. Zcela nová Kia Picanto je například vybavena autonomním nouzovým brzděním AEB (Autonomous Emergency Braking) s režimy City a Urban. AEB Vám pomůže odvrátit nehodu nebo zmírnit její následky upozorňováním a automatickým brzděním, pokud detekuje riziko kolize.
Pasivní bezpečnost
Bezpečnost Pasivní bezpečnost
Zcela nová Kia Picanto Vás v případě nehody ochrání bezpočtem prvků pasivní bezpečnosti. Čelní airbagy pro řidiče a spolujezdce vpředu, dva boční airbagy vpředu a dva okenní airbagy jsou součástí standardní výbavy. Základem ochrany je také mimořádně tuhá a odolná karoserie.
Výběr motorů
Jízdní dynamika Výběr motorů
Pro zcela nový model Kia Picanto si můžete vybrat motor, který vyhovuje Vašemu (jízdnímu) stylu. K dispozici máte výběr z trojice výkonných motorů. V případě pohonných jednotek 1.0 CVVT a 1.25 CVVT si budete vychutnávat jízdu s přesným manuálním zařízením. U verze Picanto GT Line na Vás čeká benzínový motor 1.25 CVVT a Comfort verze nabízí automatickou převodovku.

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00