Zcela nové Rio
Zcela nové Rio Již od 284 980,-
Testovací jízda
Splynutí pohybu a emocí
Design Splynutí pohybu a emocí
Odvážná, elegantní a výkonná nová Kia Rio je ještě sportovnější než dosud. Aerodynamické linie a svalnaté tvary propůjčují vozu solidní vzhled. Přitažlivými detaily jsou maska chladiče připomínající tygří nos, nová 17“ kola z lehké slitiny a bifunkční přední projektorová světla LED pro denní svícení.
Nepřehlédnutelný exteriér
Design Nepřehlédnutelný exteriér
Komfortní a chytrý
Interiér Komfortní a chytrý
Zcela nová Kia Rio bere komfort vážně. Myslí na všechny Vaše potřeby, například vyhříváním sedadel vpředu a volantu během mrazivého dne, nabídkou maximálního prostoru při sklopených sedadlech vzadu nebo rozmanitými příležitostmi ke snadnému odložení různých věcí.
Drive wise
Bezpečnost Drive wise
Objevte DRIVE WiSE, budoucnost asistenčních systémů Kia. Inovace, které detekují případná nebezpečí, aby byla jízda ještě bezpečnější. S menšími starostmi bude řízení skutečným potěšením.

KIA RIO - kde se lehká elegance snoubí s dokonalou technologií.

Design, který vás prostě jednoduše uchvátí. Výbava a bezpečnostní prvky dělají z tohoto modelu skutečně kompaktní vůz. Nová Kia Rio má sklopná zadní sedadla a její interiér vytváří praktický komfort, který potřebujete na svých cestách. Rio má také nízké provozní náklady takže potěší vaši peněženku a navíc i u ní platí záruka na 7 let.

Zcela nová Kia Rio je nejen elegantní, ale také sportovní. Její aerodynamika a osobitý design ve vás probudí vášeň lovce, který chce zkrotit svého tygra, což dokresluje maska chladiče ve tvaru tygřího nosu. Kola z lehké slitiny a výkonné dvojité bifunkční projektorové světlomety s integrovanými LED diodami pro denní svícení dělají z RIA neodolatelného predátora.

Zcela nová Kia Rio si Vás také získá širokým spektrem systémů a funkcí v oblasti konektivity. Velmi moderní informační a zábavní systém používá dokonalou techniku, aby Vás propojil s okolním světem a umožnil vám si užít na cestách i zábavu. Nová Kia Rio skýtá pohodlnou přepravu osob i věcí a to nejen kvůli prostornému inetriéru, ale také díky svému 325 litrovému zavazadlovému prostoru.

Vaše Rio může mít spoustu elegantních designových doplňků, kterými ještě více potrhne svou jedinečnost. Například rozšíření bočních prahů, ozdobná lišta na víko zavazadlového prostoru, nebo kryty vnějších zpětných zrcátek. Provedení v barvách klasický černý klavírní lak, decentní stříbrný odstín, či výrazná červená.

Tak už jste si vybrali ? Obraťte se na nás a zerezervujte si testovací jízdu.

....Rio už na Vás čeká :-) ....

 

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Pá: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
 
tel.: 312 245 325
mobil: 702 119 734
kia.prodej@kiakladno.cz
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Pá: 8:00 - 16:30
So: 8:00 - 11:00
 
tel.: 312 245 325
mobil: 702 119 735
kia.servis@kiakladno.cz