Soul EV
Soul EV Již od 1 214 980,-
Testovací jízda
Maximální hospodárnost, maximální styl
Elektrická jízda Maximální hospodárnost, maximální styl
Začněte den něčím odlišným: 100% elektrickou jízdou ve 100% elegantním vozu Kia Soul EV. Tento vůz s nulovými emisemi, postavený na platformě SUV, má jako jediné vozidlo svého druhu vše. Pozoruhodný dojezd, působivou akceleraci i velkorysý prostor a variabilitu. Z jeho vzhledu byste nikdy neřekli, že se jedná o elektromobil.
Vnější design
Design Vnější design
Kia Soul EV oslavuje přírodu i techniku zářivými kombinacemi dvou barev. Všeříkající pojetí designu pokračuje hospodárnými diodami LED pro denní svícení a přitažlivými předními světlomety i zadními svítilnami. Konečně je tu elektromobil, který nedává okatě najevo, že má elektrický pohon.
Energetická hospodárnost
Elektrická jízda Energetická hospodárnost
Hospodárnost je vrozenou vlastností modelu Kia Soul EV. Díky inteligentní konstrukci reguluje spotřebu energie, aby bylo dosaženo maximálního dojezdu. Model Kia Soul EV si můžete naprogramovat tak, aby se před odjezdem vyhřál interiér elektrickou energií z nabíjecí stanice.
Elegantní a komfortní interiér
Interiér Elegantní a komfortní interiér
Ekologická Kia Soul EV kombinuje hospodárnou jízdu s komfortem a praktičností. Se spolucestujícími můžete pohodlně odpočívat v prostorném interiéru, obklopeni materiály organického původu. Dělená a sklopná zadní sedadla jsou maximálně variabilní, pod podlahou zavazadlového prostoru je skrytá schránka.
Chytré brzdění s rekuperací
Elektrická jízda Chytré brzdění s rekuperací
Kdykoli zpomalujete, systém rekuperace získává zpět část kinetické energie vozidla a využívá ji k nabíjení akumulátorů. Kdykoli je aktivní pokročilý adaptivní tempomat SCC (Smart Cruise Control), intenzita zpomalení rekuperací se mění v závislosti na rychlosti vpředu jedoucího vozidla. Vyberte si ovládání vozidla „jedním pedálem“ a můžete zpomalovat pouhým uvolněním pedálu plynu.

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00