Kia EV9 - Kia Kladno

 

 

Kia EV9, více bude odhaleno 14. března

 

 

Kia EV9 Udržitelnost - Kia Kladno

Udržitelnost

Podle naší filozofie 3S – udržitelná mobilita, udržitelná energie a udržitelná planeta – inovace slouží přírodě.

Zjistit více

 

Kia EV9 Design - Kia Kladno

Design

Prozkoumejte, jak přijímáme myšlenku protikladů a využíváme ji k rozvoji identity značky Kia.

Zjistit více

 

Kia EV9 - Kia Kladno

Příběh EV9

Koncept EV9, odhalený na autosalonu v Los Angeles 2021, přetváří, čím může být čistě elektrické vozidlo.

Zjistit více

 

 

EV9 Koncept

Koncepční model EV9, odhalený na mezinárodním autosalonu Los Angeles Auto Show 2021, mění dosavadní představy o podobě čistých elektromobilů.

Vůz s možností zástavby třetí řady sedadel, fotovoltaickým panelem zabudovaným do kapoty a interiérem z udržitelných materiálů je ukázkou spojení smělého přístupu SUV s tradičními přednostmi elektromobilů.

Koncept EV9 s nenásilně začleněným výsuvným volantem a 27" širokoúhlým displejem nabízí řidiči pokrokové zážitky překračující dosavadní hranice.

Kia EV9 - Kia Kladno

Inspirací pro koncept EV9 byl především princip „Výrazný jako příroda sama“ (Bold for Nature) designové filozofie „Spojené protiklady“, a vůz tak zhmotňuje pokrokový, dobrodružný a uvolněný charakter s robustním a vzpřímeným postojem.

Vnější proporce vozu pomáhají akcentovat podobu SUV se třemi řadami sedadel – mimořádně schopného a praktického vozu, připraveného zhostit se jakéhokoli úkolu. Boční ostře řezaný profil v moderním duchu propůjčuje čistě elektrickému SUV jednoduché a současně markantní kontury, které jsou hluboce zakořeněny v pilíři „Výrazný jako příroda sama“ (Bold for Nature) designové filozofie „Spojené protiklady“.

 

Kia EV9 - Kia Kladno

Kia EV9 - Kia Kladno

Díky vyspělým technologiím a všestranné flexibilitě se koncepční model EV9 cítí jako ryba ve vodě při proplouvání hustou městskou dopravou, ale současně dává rodinám volné ruce při plánování volnočasových aktivit v přírodě či na venkově.

 

Kia EV9 - Kia Kladno

Koncepční model EV9 zohledňuje aspekty pohody, kvality života a plného zapojení lidského vědomí, a proto byl pečlivě navržen tak, aby řidiči i zbytku posádky nabídl interiér měnící se podle toho, jak ubíhá cesta do cíle.

Kia EV9 - Kia Kladno

Kia EV9 - Kia Kladno

Pro epochu akumulátorových elektromobilů byla upravena i kultovní tygří maska Kia, jejíž novou podobu EV9 prezentuje.

Protikladem k atletickému postoji koncepčního modelu jsou jemné a přívětivé povrchy karoserie, vykompenzované ostrými a elegantně ohraněnými prvky. Geometrie pevné skály je vyjádřena rafinovaným rozložením hmoty s přívětivě působícím objemem kabiny v elegantně vyvedeném trupu vozidla.

Nádherně vyvedená a elegantní skleněná konstrukce přináší přímé propojení s vnějším prostředím, ať již cestující touží po záplavě slunečního světla při jízdě pod modrou oblohou, tichém zvuku kapek deště při podzimní víkendové projížďce, nebo uklidňující záři měsíčního světla a hvězd na večerní bezmračné obloze.

 

Kia EV9 - Kia Kladno

V kabině čistě elektrického SUV převládá design spojující charakter kvality přírody, pohybu a klidu v podobě malebného prvotřídního salonku.

 

Kia EV9 - Kia Kladno

Pocity lehkosti a propojení s okolím ještě znásobuje panoramatické střešní okno s dokonalým výhledem ven.

 

Disclaimer

Statické a pohyblivé snímky jsou zde použity pouze pro ilustrační účely. Konečný produkt se může lišit od zde dostupných obrázků.

 

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00