Zcela nová Kia Niro Plug-in Hybrid
Kia Niro Plug-in Hybrid Zcela nová Kia Niro Plug-in Hybrid Již od 984 980 Kč vč. DPH
JÍZDA S VERZÍ PLUG-IN HYBRID Dva motory, jeden domov
Vnější design
Kia Niro Plug-in Hybrid Vnější design
Nová Kia Niro Plug-in Hybrid dává na první pohled najevo svou jedinečnost mezi crossovery. Svými světlomety LED svítí hospodárně na cestu. Stylistické detaily vyjadřují jeho technickou vyspělost i mimořádnou ekologičnost. Mezi ně patří například chromovaná lišta s modrými doplňky, chromované boční lišty a praktická zásuvka na blatníku. Celek završují 16" kola z lehké slitiny.
Vyspělá technika
Kia Niro Plug-in Hybrid Vyspělá technika
Objevte novou úroveň hospodárnosti a delší dojezd s elektrickým pohonem. Zážehový motor a elektromotor zajišťují plynulou, hospodárnou jízdu. Díky nim můžete řídit s čistým svědomím. Dlouhodobý pocit jistoty Vám dodá 7letá záruka Kia1, která zahrnuje také akumulátory.
Osobitý interiér
Kia Niro Plug-in Hybrid Osobitý interiér
Odvažte se projevit svůj postoj v interiéru nového modelu Kia Niro Plug-in Hybrid na přání dodávaným interiérovým paketem Plug-in hybrid. Jeho součástí je jedinečný dvoubarevný design v odstínech světle šedá a černá s osobitým modrým prošíváním. A nezapomeňte na čalounění sedadel kůží, dodávané na přání.
Komfortní interiér ve stylu high-tech
Kia Niro Plug-in Hybrid Komfortní interiér ve stylu high-tech
Všechny důležité informace jsou ve Vašem zorném poli na 7" displeji, dodávaném na přání pro nový model Kia Niro Plug-in Hybrid. Na displeji zjistíte podrobné informace o aktuálním jízdním režimu a tocích energie. Displej navigačního systému poskytuje informace o stavu nabití akumulátoru, jízdním stylu a hospodárnosti. Také Vám pomůže vyhledat nejbližší nabíjecí stanici.
Velkorysý interiér
Kia Niro Plug-in Hybrid Velkorysý interiér
Užívejte si velkorysý prostor v novém modelu Kia Niro Plug-in Hybrid. Prostorný interiér překypuje výbavou, zajišťující maximální komfort a praktičnost. Příkladem je sedadlo řidiče, nastavitelné elektricky v 8 směrech. Stačí několik stisknutí tlačítka a máte perfektní pozici za volantem. Potřebujete přepravit hodně věcí? Sklopte zadní sedadla, dělená v poměru 60:40, a naložíte cokoli. Jeden automobil, a tak mnoho možností.
Výjimečné prvky ze světa high-tech
Kia Niro Plug-in Hybrid Výjimečné prvky ze světa high-tech
Potřebujete ukazovat směr? Navigační systém s dotykovým ovládáním na velkém 8" displeji Vás ochotně dovede do cíle. Jeho součástí jsou aktualizace mapových podkladů po dobu 7 let a služby poskytované v reálném čase.2 Své nejoblíbenější nahrávky poslouchejte prostřednictvím prémiového audiosystému JBL® s technologií Clari Fi™.3
Hospodárnost verze Plug-in hybrid
Kia Niro Plug-in Hybrid Hospodárnost verze Plug-in hybrid
S novým modelem Kia Niro Plug-in Hybrid můžete jezdit do práce a zpět domů zcela elektricky. Tento crossover se může pochlubit dojezdem 58 kilometrů v režimu elektrického pohonu! Na delších cestách za hranice města se dostanete pokaždé do svého cíle díky zážehovému motoru - bez ohledu na vzdálenost.
Jízdní dynamika
Kia Niro Plug-in Hybrid Jízdní dynamika
Mimořádně dynamická jízda o víkendu, ryzí hospodárnost při každodenním dojíždění. V novém modelu Kia Niro Plug-in Hybrid si můžete jedinečným způsobem užívat obou vlastností. Vůz je vybaven šestistupňovou dvouspojkovou převodovkou. Na výběr máte dva režimy: Eco a Sports. Je to ekologický crossover s hybridním pohonem a možností vnějšího nabíjení – s výjimečnou technikou poháněcího ústrojí.
Inovativní hybridní technika
Kia Niro Plug-in Hybrid Inovativní hybridní technika
Získejte maximum ze svého hybridního vozu! Funkce Coasting Guide nového modelu Kia Niro Plug-in Hybrid ukazuje, kdy uvolnit před zatáčkou pedál plynu. Technika předvídavého řízení zjistí, kdy vozidlo čeká jízda do svahu nebo ze svahu a přizpůsobí tomu jízdní režim, aby byla maximalizována hospodárnost.
Velkorysý zavazadlový prostor
Kia Niro Plug-in Hybrid Velkorysý zavazadlový prostor
V dlouhém výčtu kladů nového modelu Kia Niro Plug-in Hybrid nesmí chybět zavazadlový prostor s pozoruhodným objemem 324 litrů. Cokoli potřebujete vzít s sebou, ať je to nákup, zavazadla nebo pes, pro všechno budete mít místo.
Asistent pro jízdu v jízdním pruhu
Kia Niro Plug-in Hybrid Asistent pro jízdu v jízdním pruhu
S novým modelem Kia Niro Plug-in Hybrid zůstanete ve svém jízdním pruhu. Asistent pro jízdu v jízdním pruhu LKAS (Lane Keep Assist System) Vás vizuálně a zvukově upozorní, pokud začne vůz z jízdního pruhu vyjíždět. Zásahem do řízení dokonce vrátí vůz do správného směru.
Sledování slepého úhlu BSD
Kia Niro Plug-in Hybrid Sledování slepého úhlu BSD
Slepý úhel představuje skutečné nebezpečí při jízdě – a to i pro zkušené řidiče. Proto je nová Kia Niro Plug-in Hybrid vybavena systémem sledování slepého úhlu BSD (Blind Spot Detection). Inteligentní asistenční systém Vás upozorní na ostatní vozidla, která vjedou do Vašeho slepého úhlu. Díky tomu pojedete bezpečně.

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Pá: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
 
tel.: 312 245 325
mobil: 702 119 734
kia.prodej@kiakladno.cz
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Pá: 8:00 - 16:30
So: 8:00 - 11:00
 
tel.: 312 245 325
mobil: 702 119 735
kia.servis@kiakladno.cz