Kia Sportage
Kia Sportage Již od 484 980 ,-
Testovací jízda
Odvážný styl SUV
Design Odvážný styl SUV
Kia Sportage se může pochlubit charakterem SUV. Vysoko umístěné světlomety a nízká široká maska chladiče dodávají přídi impozantní vzhled a dojem jistoty i stability. Ladné linie a ostré prolisy vytvářejí dynamický profil. Jasně definované linie a hladké plochy karoserie přecházejí vzadu do ohromujících svítilen – je to pohled, na který nezapomenete.
Úžasné prostředí
Interiér Úžasné prostředí
V interiéru modelu Sportage, v němž se snoubí maximální komfort a nejvyšší praktičnost s prémiovými měkkými materiály, se budete cítit jako doma. Je to kvalita, kterou můžete vnímat zrakem i hmatem. Saténově chromované detaily a velmi lesklé doplňky na správných místech zanechávají nezapomenutelný dojem. Vyberte si nejoblíbenější odstíny i materiály a dejte najevo svůj vkus.
Chytré spojení
Konektivita Chytré spojení
Mějte přehled o všem, co se děje, i na cestách díky propojeným službám Kia Connected Services zajišťovaným společností TomTom.
Audiosystém JBL
Konektivita Audiosystém JBL
V modelu Sportage můžete poslouchat oblíbenou hudbu s nejvyšší kvalitou zvuku. Audiosystém JBL s 8 reproduktory a technologií obnovy zvukového záznamu Clari-fiTM zvyšuje kvalitu souborů MP3 a nabízí výrazný a ostře definovaný zvuk. A nyní si už můžete začít sestavovat seznam nejoblíbenějších skladeb, při jejichž poslechu si budete chtít zpívat.
Chytrý parkovací asistent
Chytrý parkovací asistent
Užijte si parkování bez práce: Chytrý parkovací asistent zaparkuje vůz na podélné nebo příčné parkovací místo. A stejnou pomoc Vám poskytne i při vyjíždění z paralelního parkovacího místa. Všechno, co musíte udělat, je jen upravovat rychlost jízdy a řadit.
System Idle Stop&Go
Jízdní dynamika System Idle Stop&Go
Hospodárný systém Idle Stop&Go šetří přírodu i Vaši peněženku. Jakmile zastavíte, vypne motor, a znovu jej spustí, pokud sešlápnete pedál plynu. Součástí systému je funkce rekuperace kinetické energie. Systém po uvolnění pedálu plynu automaticky získává zpět kinetickou energii pro nabíjení akumulátoru.
Optimalizované motory
Jízdní dynamika Optimalizované motory
Kia Sportage poskytuje sportovní výkony i praktičnost. Její chytré motory zanechají skvělý dojem. Vyberte si z široké nabídky zážehových a vznětových motorů – včetně ohromujícího zážehového motoru 1.6 Turbo GDI pro verzi GT Line. Ať si zvolíte cokoli, budete si užívat temperamentní, kultivovanou a hospodárnou jízdu.

Nová sportage je skvělý vůz, který Vás nadchne.

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Pá: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
 
tel.: 312 245 325
mobil: 702 119 734
kia.prodej@kiakladno.cz
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Pá: 8:00 - 16:30
So: 8:00 - 11:00
 
tel.: 312 245 325
mobil: 702 119 735
kia.servis@kiakladno.cz