Kia Ceed GT
Kia Ceed GT Ukažte svou vášeň Již od 734 980,-
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ PRVKY VÝBAVY
Výbava NEJDŮLEŽITĚJŠÍ PRVKY VÝBAVY
Dejte o sobě vědět
Výbava Dejte o sobě vědět
Na masce chladiče hrdě září nezaměnitelné logo GT – jako předzvěst síly, s níž se musí počítat. Odvážné červené doplňky zdobí leskle černé boční lišty a 18" kola z lehké slitiny, broušená diamantem. A to vše završují dvě sportovní koncovky výfukové soustavy, z nichž se line podmanivý zvuk výkonného motoru 1.6 T-GDi.
Buďte odvážní
Výbava Buďte odvážní
Uchopte pevně volant s dole zploštělým věncem a oddejte se ryzímu nadšení ze sportovní jízdy. Interiér nového modelu Kia Ceed GT ve Vás zanechá hluboký dojem při každém usednutí do sportovních sedadel s červeným kontrastním prošíváním na čalounění semišem a kůží.
Ukažte, co ve Vás vězí
Výbava Ukažte, co ve Vás vězí
Zážehový čtyřválec Kia 1.6 T-GDi s pohotovými reakcemi je nejvýkonnějším motorem pro modelovou řadu Ceed. Jeho nejvyšší výkon 150 kW/204 k může přenášet na vozovku také 7stupňová dvouspojková převodovka, která řadí hladce a rychle. Páčkami na volantu můžete řadit manuálně, pohybem prstu. Díky tomu se dočkáte ještě bezprostřednější, dynamičtější reakce.
Navigační systém s dotykovou obrazovkou
Konektivita Navigační systém s dotykovou obrazovkou
Dotyková obrazovka s úhlopříčkou 8" Vám bude poskytovat aktuální informace. Kia Connected Services powered by TomTom Live Services4 Vám poskytnou užitečné informace o čerpacích stanicích, parkovacích místech, úsecích s měřením rychlosti jízdy, počasí atd. Palubní navigační systém zahrnuje 7 let aktualizací mapových podkladů a služeb v reálném čase.5 Android Auto™ a Apple CarPlay™ Vám na cestách zajistí spojení s Vaším světem.6
Prémiový audio systém JBL
Konektivita Prémiový audio systém JBL
Prémiový audio systém JBL Vám zajistí nevšední zážitky z poslechu. Je vybaven 8 reproduktory a vyspělou technologií Clari-FiTM pro obnovu zvukového záznamu, která zvyšuje kvalitu souborů MP3 a poskytuje zvuk s vysokým rozlišením.7
Bezdrátové nabíjení smartphonu
Konektivita Bezdrátové nabíjení smartphonu
Zapomeňte na kabely a konektory. Stačí, když odložíte smartphone kompatibilní s Qi do speciální přihrádky na středové konzole. Akumulátor Vašeho mobilního telefonu se začne hned nabíjet.

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00