Zcela nový Ceed Sportswagon
Zcela nový Ceed Sportswagon již od 399 980,-
Testovací jízda
Rozšiřte si horizonty
Rozšiřte si horizonty
Nová Kia Ceed Sportswagon Vám nabízí více prostoru, abyste si mohli ještě více užívat každého dne. Označení Sportswagon si zaslouží díky kombinaci sebevědomého, atletického designu, velkého vnitřního prostoru a dynamické jízdy. Připravte se na vzrušující zážitky z jízdy.
Dynamický exteriér
exteriér Dynamický exteriér
Nová Kia Ceed Sportswagon sdílí atletickou postavu s hatchbackem. Maska chladiče, světlomety LED se světly LED pro denní svícení ve tvaru „ledové kostky“ a mlhové světlomety propůjčují přídi osobitý vzhled. Sportovně nízký profil je vizuálně prodloužen chromovanými lištami oken, zatímco elegantní podélné střešní nosiče Vám nabídnou možnosti vzít si s sebou, cokoli potřebujete.
Nová dimenze viditelnosti
design Nová dimenze viditelnosti
Přitažlivá zadní světla LED pro denní svícení zajistí Vašemu vozu lepší viditelnost na silnici a snadnější rozpoznatelnost. Okouzlující design je charakteristickou vlastností nové rodiny modelů Kia Ceed. Ukazatele směru LED (3 kostky) uvnitř svítilen umocňují šířku vozu. Vpředu jsou světlomety LED se světly LED pro denní svícení ve tvaru „ledové kostky“ a s asistentem dálkových světel HBA (High Beam Assist).
Prostornost
interiér Prostornost
Již vynikající základní objem zavazadlového prostoru 625 litrů sklopením zadních sedadel rychle rozšíříte na ohromujících 1694 litrů. Pod podlahou máte navíc k dispozici dvě odkládací schránky, do nichž můžete ukrýt menší předměty před zvědavými pohledy kolemjdoucích. S tak velkorysým prostorem si budete užívat každý den!
Velkorysý interiér
interiér Velkorysý interiér
Vše je navrženo pro řidiče. Ladné horizontální uspořádání přístrojové desky vytváří prostornou atmosféru. Výběr elegantních variant interiéru zahrnuje černé a šedé čalounění tkaninou a umělou kůží, nebo, v nejušlechtilejší verzi, kompletní čalounění černou kůží. Moderní technika je dokonale integrována do 8“ dotykového displeje s navigačním systémem.

KIA CEED SW

 

Nová Kia Ceed sw je vůz pro všechny kdo mají vkus. Klínovitý profil, boční linie a působivá kapota, široký rozchod kol, krátké převisy a dlouhý rozvor. Taková karoserie spíš připomíná sportovní kupé a ne prostorný pětidvéřový vůz. Autorem koncepce je nikdo jiný než Grégory Guillaum. Vytvořil přitažlivý vůz, který nemůže být minut bez povšimnutí. Tak to je KIA CEED SW.

 

Kia Ceed interier

Tento model má příjemný interiér, který vás okouzlí na první pohled. Útulnost zvyšuje decentní orientační osvětlení na výrazné středové konzole a okolo vstupů USB a AUX určených pro externí zařízení. Měkčené povrchy přístrojové desky, nápadné detaily, jako například kliky dveří mající tvar ploutvičky, a sportovní přístroje se třemi tubusy spoluvytvářejí atmosféru vysoké kvality.

Všechny ovládací prvky jsou navrženy tak, aby obklopovaly řidiče a byly tak dosažitelné bez jakékoli námahy: tachometr v intuitivně tvarovaném panelu přístrojů může být pro lepší čitelnost vybaven displejem TFT LCD s vysokým rozlišením. Mimořádně snadno čitelné údaje přispívají k pocitu jízdy ve voze vyšší třídy. Středová loketní opěrka je nastavitelná, zatímco asymetrická středová konzola je mírně natočena směrem křidiči. Díky veškeré této pozornosti věnované detailům se po nastoupení do svého vozu ocitnete vinteriéru, ve kterém se prolíná komfort s elegancí.

 

Kia Ceed a parkovací asistent

Parkování nikdy nebylo jednodušší:

Díky inteligentního parkovacího systému SPAS. Tento systém, používá 12senzorů uspořádaných po obvodu vozu, dokáže nalézt správné parkovací místo a to jak rovnoběžně se silnicí, tak kolmo na parkovištích. Systém za vás přebírá veškeré manévrování. Systém dokonce dokáže řídit vůz při vyjíždění z parkovacího místa rovnoběžného se silnicí.

 

Kia Ceed a technologie

Nová Kia ceed nabízí širokou řadu inteligentních technologií, které byste ve voze této třídy běžně neočekávali. Například standardně montovaný audiosystém s přehrávačem CD/MP3 a6 reproduktory. Upřednostňujete snadno ovladatelnou navigaci, zvolte si náš zcela nový navigační systém se 7palcovou dotykovou obrazovkou a plným mapovým pokrytím, včetně aktualizací map poskytovaných po dobu 7 let. Tento systém je vybaven také funkcí převádění textu na řeč, která vás při jízdě informuje o názvech ulic, a zobrazuje pohledy parkovací kamery, které vám pomáhají při parkování. Všechny audiosystémy jsou vybaveny vstupy AUX/USB pro připojování přístrojů iPod nebo jiných přehrávačů MP3.Ajestliže rádi děláte více věcí najednou, vyjdou vám vstříc ovládací prvky na volantu: přestože budete dále sledovat dění na silnici, můžete jimi měnit hlasitost audiosystému, telefonovat prostřednictvím technologie Bluetooth handsfree nebo nastavovat tempomat.

Konektivita Design přední části interiéru předčí všechna vaše očekávání. Vysoce kvalitní materiály a zvláštní pozornost věnovaná ergonomii jsou zárukou, že se na silnici budete cítit jako doma. Jestli jste příznivci moderních pomocníků, nový ceed Vám jich nabízí plnou náruč. Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče si pamatuje nastavení pro 2 řidiče a volant lze seřizovat výškově i podélně. Jak volant, tak i přední sedadla řidiče a spolujezdce mohou být vyhřívané, což je perfektní řešení pro studená zimní rána. U sedadel si jednoduše zvolíte preferovanou teplotu ze tří nabízených úrovní. Máte na výběr také mezi manuální nebo automatickou dvouzónovou klimatizací. Oba systémy zajišťují vynikající hospodárnost díky nejmodernější ventilační a klimatizační technice.

 

Mnoho tváří přitažlivosti Kia ceed je vůz, který nemůže uvnitř ani zvenčí zůstat bez povšimnutí, pro jeho interiér je k dispozici široký výběr druhů čalounění a obložení, které odpovídají nejvyšším standardům.

Vyberte si provedení interiéru :

Černou přístrojovou desku v jednom odstínu

Černé tkaninové čalounění sedadel

Stříbrné obložení středového panelu s metalickým efektem

Stříbrnou povrchovou úpravu klik dveří smetalickým efektem

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00