Kia Ceed
Kia Ceed Skvělý tah! Již od 374 980,-
DESIGN
design DESIGN Připraven zapůsobit
Nová Kia Ceed přijíždí na silnice s nízkou, širokou karoserií, jejíž vzhled okamžitě upoutá Vaši pozornost. Její dynamické linie byly vyvinuty v evropském designérském centru Kia ve Frankfurtu a jasně vypovídají o sportovních genech tohoto vozu. Nová Kia Ceed přináší nové dimenze potěšení z jízdy.
Sportovní exteriér
design Sportovní exteriér
Nová Kia Ceed Vás svým úchvatným vzhledem vybízí, abyste každou jízdu považovali za expedici k ještě většímu potěšení. Maska chladiče se dvěma vrstvami propůjčuje vozu široký, sportovní postoj, který umocňuje profil s chromovanou okenní lištou a 17" dvoubarevnými koly z lehké slitiny. Celkový dojem ještě stupňuje velmi lesklý spoiler společně se zadními svítilnami LED pro denní svícení a chromovanými koncovkami výfukové soustavy.
Nová viditelnost
design Nová viditelnost
Přitažlivé zadní svítilny LED pro denní svícení přispívají k nezaměnitelnému vzhledu Vašeho vozu na silnici i k ještě lepší viditelnosti. Okouzlující design je charakteristickým prvkem nového modelu Kia Ceed. Odvážným vyjádřením postoje jsou také přední světlomety LED s impozantními světly LED pro denní svícení ve tvaru „ledové kostky“ a automatické přepínání dálkových světlometů (HBA): Nová Kia Ceed je nepřehlédnutelná.
Kultivovaný a intuitivní interiér
design Kultivovaný a intuitivní interiér
V novém modelu Kia Ceed je vše navrženo pro řidiče. Ladné horizontální uspořádání přístrojové desky vytváří prostornou atmosféru. Výběr elegantních variant interiéru zahrnuje černé a šedé čalounění tkaninou a umělou kůží, nebo, v nejušlechtilejší verzi, kompletní čalounění černou kůží. Styl a vyspělou techniku dokonale snoubí 8“ dotykový displej s navigačním systémem.
Provozní vlastnosti
Provozní vlastnosti Provozní vlastnosti
Prožívejte více. Užívejte si více.
Dynamické motory
Provozní vlastnosti Dynamické motory
Vyberte si z řady výkonných a hospodárných zážehových a vznětových motorů s výkonem od 100 do 140 k pro dynamickou jízdu. Všechny motory splňují nejnovější emisní normu Euro 6d TEMP. Všechny přeplňované zážehové motory jsou vybaveny filtrem pevných částic (GPF) a vznětové motory mají vyspělý systém selektivní katalytické redukce (SCR).
Převodovka s pohotovým řazením
Provozní vlastnosti Převodovka s pohotovým řazením
Vyberte si 6stupňovou mechanickou převodovku s hladkým řazením, nebo 7stupňovou dvouspojkovou převodovku Kia 7DCT, která se vyznačuje hospodárností a ještě rychlejším řazením. Přizpůsobte si zážitky z řízení voličem jízdních režimů DMS (Drive Mode Select)1: režim Normal zmenšuje ovládací síly a snižuje spotřebu paliva, zatímco režim Sport podporuje sportovní výkony a zrychluje reakce. Páčky na volantu pro manuální řazení Vám poskytnou nejvyšší úroveň kontroly a výkonů.
Snadná ovladatelnost s pohotovými reakcemi
Provozní vlastnosti Snadná ovladatelnost s pohotovými reakcemi
Užívejte si jistotu při řízení s minimálním nakláněním karoserie v zatáčkách a vynikající stabilitou ve vyšších rychlostech. Nezávislé zavěšení všech kol s optimalizovanou charakteristikou pružin i tlumičů a strmějším převodem řízení Vám poskytne rychlé reakce při změnách směru jízdy. Pneumatiky Michelin Pilot Sport 4 dokonale umocňují sportovní ovladatelnost nového modelu Kia Ceed.
Propojené služby Kia Connected Services
Informační a zábavní systémy a konektivita Propojené služby Kia Connected Services
Mějte i na cestách přehled o všem, co se děje, díky propojeným službám Kia Connected Services, zajišťovaným programem TomTom Live Services.2 Sledujte na 8“ dotykovém displeji informace o čerpacích stanicích, parkovacích místech, úsecích s měřením rychlosti, počasí a dalších tématech.3 Integrovaný navigační systém zahrnuje 7 let aktualizací mapových podkladů a internetových služeb.4 K dispozici jsou rovněž systémy Android Auto™ a Apple CarPlay™, abyste byli ve spojení se svým světem i na cestách.5
Prémiový audiosystém JBL
Informační a zábavní systémy a konektivita Prémiový audiosystém JBL
Radujte se při jízdě v novém modelu Kia Ceed z poslechu Vaší oblíbené hudby. Zdrojem skvělého zvuku je prémiový audiosystém JBL s 8 reproduktory, jehož vyspělá technologie Clari-Fi™ zvyšuje obnovou ztracených dat kvalitu zvukových záznamů ve formátu MP3. Výsledkem je zvuk s vysokým rozlišením v celém interiéru Vašeho vozu.6
Bezkabelová nabíječka telefonů
Informační a zábavní systémy a konektivita Bezkabelová nabíječka telefonů
Zapomeňte na kabely a konektory. Jednoduše odložte chytrý telefon, kompatibilní s Qi, do speciální přihrádky na středové konzole. A to je všechno – akumulátor telefonu se už nabíjí.
Komfort řidiče
PRAKTIČNOST A KOMFORT Komfort řidiče
Panuje-li chladné počasí, sedadla vpředu i vzadu se rychle vyhřejí, abyste se cítili příjemně. Systém integrované paměti si bude vždy pamatovat Vaše nastavení polohy sedadla řidiče. Nová Kia Ceed je vybavena vyhřívaným volantem, zatímco skryté topné dráty ve skle čelního okna pomohou během několika sekund s odstraněním námrazy.
Bezklíčový vstup Smart Key
PRAKTIČNOST A KOMFORT Bezklíčový vstup Smart Key
Bezklíčový vstup Smart Key Vám umožní otevřít dveře a spustit motor jednoduchým stisknutím tlačítka. Už nemusíte hledat klíček v kabelce nebo po kapsách. Dálkové ovládání oken je praktické, pokud zapomenete zavřít okna vozu: stačí jen přidržet stisknuté tlačítko pro uzamčení vozidla na chytrém klíčku a okna se uzavřou.
Snadné parkování
PRAKTIČNOST A KOMFORT Snadné parkování
Podélné, šikmé nebo kolmé parkovací místo? Díky chytrému parkovacímu asistentu SPA (Smart Parking Assist) je jakékoli parkování snadné. Systém používá senzory vpředu, vzadu a po stranách a převezme místo Vás řízení vozu. Vše, co musíte dělat Vy, je už jen brzdit, přidávat plyn a řadit. Zadní kamera ukazuje dynamické naváděcí linie na dotykovém displeji pro snadné manévrování do volné mezery. Nakonec zajistěte vozidlo aktivací elektronicky ovládané parkovací brzdy.
GT LINE
GT LINE GT LINE Zrychlí Váš tep
Nová úroveň sportovních vlastností
GT LINE Nová úroveň sportovních vlastností
Představujeme Vám automobil, který dává hrdě najevo svého sportovního ducha. Jeho atletické vnější doplňky skvěle ladí s velmi kvalitním interiérem. Objevte elegantní, sofistikovanou atmosféru, k níž přispívají kvalitní materiály a měkké povrchy.
Vychutnávejte si pozornost
GT LINE Vychutnávejte si pozornost
GT Line okamžitě zaujme Vaši pozornost výraznou mřížkou masky chladiče a dramatickým s tylem mlhových světlometů v předním nárazníku. Tento působivý vzhled umocňují sportovní boční lišty se stříbrnými ozdobnými prvky a 17" kola z lehké slitiny, broušená diamantem
Zanechte silný dojem
GT LINE Zanechte silný dojem
Interiér verze GT Line Vás přivítá dynamickou atmosférou, k níž přispívá volant s dole zploštělým věncem a elegantními variantami čalounění. K dispozici je kombinace černého semiše a kůže s šedým prošíváním a logem GT Line. Sportovní prostředí uvnitř vozu završuje černé čalouněné strop.

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00