Zcela nová Kia e-Niro
Zcela nová Kia e-Niro Již od 1 099 980,-
Asertivní osobnost
DESIGN Asertivní osobnost
Nastupte si do moderního interiéru
DESIGN Nastupte si do moderního interiéru
Veškeré potřebné informace, například o dojezdu, stavu nabití akumulátorů a míry využití výkonu, jsou přehledně zobrazovány na 7“ displeji LCD a 8“ dotykovém displeji navigačního systému. Středová konzola nese intuitivní ovládací prvky, jako je elektronický volič provozních režimů poháněcího ústrojí nebo elektricky ovládaná parkovací brzda.
Prostornost a všestrannost
DESIGN Prostornost a všestrannost
Prostor je luxus, který si v novém modelu Kia e-Niro mohou užívat všichni cestující díky vysoké poloze sedadla řidiče a komfortnímu prostoru pro hlavy a nohy všech čtyř spolucestujících. Do zavazadlového prostoru můžete naložit až 451 litrů nákladu, což je více než umožňuje většina elektromobilů. Opěradla zadních sedadel, dělená v poměru 60:40, lze sklopit, a vytvořit tak zavazadlový prostor o objemu až 1405 litrů.
ELEKTRIFIKUJTE SI SVŮJ ŽIVOT!
100% elektrický ⎼ 100% úžasný ELEKTRIFIKUJTE SI SVŮJ ŽIVOT!
Užívejte si čistou jízdu
100% elektrický ⎼ 100% úžasný
100% elektrický ⎼ 100% úžasný 100% elektrický ⎼ 100% úžasný
Objevte svět chytrých komfortních funkcí a úžasných zážitků. Nová Kia e-Niro Vám poskytne okamžité zrychlení a umožní snadné nabíjení pro cestování s dlouhým dojezdem. A k tomu si užívejte komfortu prostorného, elegantního a extrémně tichého interiéru. A to vše s nulovými emisemi. Trvale udržitelná jízda ještě nikdy nevyvolávala tak dobrý pocit.
Dva dojezdy pro dva životní styly
100% elektrický ⎼ 100% úžasný Dva dojezdy pro dva životní styly
Vyberte si ideální akumulátory pro svůj životní styl. Jezdíte-li na velké vzdálenosti, nabízíme Vám sadu akumulátorů s kapacitou 64 kWh s dojezdem až 455 km na jedno nabití2. Po připojení k nabíjecí stanici o výkonu 100 kW trvá nabití na 80 % pouhých 42 minut.3 Je-li Vaším revírem město, postačí Vám sada akumulátorů s kapacitou 39,2 kWh, umožňující dojezd až 289 km.2
Praktické a komfortní nabíjení
100% elektrický ⎼ 100% úžasný Praktické a komfortní nabíjení
K nabíjení doma můžete používat normální zásuvku i zařízení pro rychlé nabíjení. Alternativou jsou veřejné nabíjecí stanice CCS (Combined Charging System) s nabíjecím výkonem až 100 kW, které jsou v Evropě k dispozici již ve velkém počtu. Stav nabití akumulátorů se zobrazuje na přístrojové desce, nebo jej můžete zjistit na dálku pomocí aplikace, která Vám umožní také dálkové ovládání nabíjecího procesu.
Snadná údržba a záruka
100% elektrický ⎼ 100% úžasný Snadná údržba a záruka
Nová Kia e-Niro má minimální nároky na údržbu, protože nevyžaduje výměny oleje, ani řadu dalších servisních úkonů. A nezapomeňte, že si můžete dlouhodobě užívat pocitu naprosté jistoty díky naší 7leté záruce, která platí na celé vozidlo, včetně akumulátorů.
Objevte svět tichého komfortu
ZÁŽITKY Z ELEKTRICKÉ JÍZDY Objevte svět tichého komfortu
Zažijte tichou jízdu, jíž se většina konvenčních automobilů zkrátka nemůže vyrovnat. Nová Kia e-Niro není tichá jen díky elektrickému pohonu. Optimalizovali jsme také odhlučnění interiéru, do něhož nejsou přenášeny ani vibrace. Nastupte si a nenechte se rušit vnějšími vlivy.
Chytrý systém rekuperace
ZÁŽITKY Z ELEKTRICKÉ JÍZDY Chytrý systém rekuperace
Můžete si nastavit čtyři úrovně rekuperace pro nabíjení akumulátorů přeměnou kinetické energie. Pro snadnou jízdu po městě si zvolte „řízení jedním pedálem“, při němž po uvolnění pedálu plynu začne vůz zpomalovat. Rekuperace kinetické energie v kombinaci s chytrým tempomatem přizpůsobuje intenzitu rekuperace podle rychlosti vpředu jedoucího vozidla.
Sportovní zrychlení
ZÁŽITKY Z ELEKTRICKÉ JÍZDY Sportovní zrychlení
Prožívejte vzrušení z ryzího výkonu elektromotoru. Nepotřebujete vysoké otáčky, ani se trápit řazením: jednoduše si budete užívat okamžitou akceleraci. Díky vysokému točivému momentu elektromotoru zrychlíte z 0 na 100 km/h za pouhých 7,8 sekundy. Nová Kia e-Niro patří ve své kategorii mezi rychlé vozy, což dokládá i nejvyšší rychlost 167 km/h.4,2
Čtyři jízdní režimy
ZÁŽITKY Z ELEKTRICKÉ JÍZDY Čtyři jízdní režimy
Prostřednictvím čtyř odlišných jízdních režimů si můžete individualizovat své zážitky z jízdy. Eco+ udržuje minimální spotřebu elektrické energie. Eco upřednostňuje dojezd před výkonem. Comfort usnadňuje každodenní cestování. Sport preferuje sportovní výkony pro zážitky z dynamické jízdy.
Elektricky ovládaná parkovací brzda
TECHNOLOGIE A BEZPEČNOST Elektricky ovládaná parkovací brzda
V novém modelu Kia e-Niro jdou komfort a bezpečnost ruku v ruce. Parkovací brzdu nemusíte aktivovat zatažením páky - stačí stisknout tlačítko.
Navigační systém a prémiový audiosystém s 8
INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉM A KONEKTIVITA Navigační systém a prémiový audiosystém s 8" displejem
Highendový informační a zábavní systém Hi-Fi.
Propojené služby Kia Connected Services
INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉM A KONEKTIVITA Propojené služby Kia Connected Services
Propojené služby Kia Connected Services, zajišťované programem TomTom Live8, Vám budou na 8" dotykovém displeji poskytovat užitečné informace o nabíjecích stanicích, úsecích s měřením rychlosti, počasí, dopravě, parkovacích místech a dalších tématech.9
Android Auto a Apple CarPlay
INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉM A KONEKTIVITA Android Auto a Apple CarPlay
Android Auto™ a Apple CarPlay™ Vám zajistí propojení s okolním světem a přísun informací takovým způsobem, abyste se mohli soustředit na řízení.10 Funkce můžete ovládat hlasovými povely. A pro veškerý poslech hudby i telefonování můžete používat Bluetooth.
Bezkabelová nabíječka chytrých telefonů
INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉM A KONEKTIVITA Bezkabelová nabíječka chytrých telefonů
Vybil se Vám akumulátor chytrého telefonu? Zde je snadné řešení: odložte chytrý telefon do speciální přihrádky ve středové konzole. Telefon se začne hned nabíjet, zatímco Vy se můžete zcela soustředit na řízení. Nemusíte se zabývat žádnými kabely, ani konektory!11

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00