Kia Niro Plug-in Hybrid
Kia Niro Plug-in Hybrid
Inspirována přírodou. Poháněna hospodárností.
Testovací jízda
PŘIROZENĚ CROSSOVER
Design PŘIROZENĚ CROSSOVER
Nová Kia Niro Plug-in Hybrid dává na první pohled najevo svou jedinečnost mezi crossovery. Svými světlomety LED svítí hospodárně na cestu. Stylistické detaily vyjadřují jeho technickou vyspělost i mimořádnou ekologičnost. Mezi ně patří například chromovaná lišta s modrými doplňky, chromované boční lišty a praktická zásuvka na blatníku. Celek završují 16" kola z lehké slitiny.
Impozantní exteriér
Impozantní exteriér
Dejte o sobě vědět v tomto jedinečném crossoveru. Jeho leskle černá maska chladiče s motivem tygřího nosu je obklopena světlomety LED se světly pro denní svícení ve tvaru dvojitého šípu a mlhovými světlomety LED. Celkový dojem umocňují stříbrné spodní ochranné panely vpředu i vzadu.
Osobitý interiér
Osobitý interiér
Vyjádřete svůj postoj stylově a užívejte si přitom skvělého komfortu. Leskle černá přístrojová deska se saténově chromovanými ozdobnými prvky umožňuje nerušený pohled na přehledné přístroje. Všechna sedadla jsou vyhřívaná a přední řada disponuje navíc odvětráváním a integrovanou pamětí pro uložení nastavení.
JÍZDA S VERZÍ PLUG-IN HYBRID
JÍZDA S VERZÍ PLUG-IN HYBRID
Dva motory, jeden domov
S novým modelem Kia Niro Plug-in Hybrid můžete jezdit do práce a zpět domů zcela elektricky. Tento crossover se může pochlubit dojezdem 58 kilometrů v režimu elektrického pohonu! Na delších cestách za hranice města se dostanete pokaždé do svého cíle díky zážehovému motoru - bez ohledu na vzdálenost.
Jízdní dynamika
Jízdní dynamika
Mimořádně dynamická jízda o víkendu, ryzí hospodárnost při každodenním dojíždění. V novém modelu Kia Niro Plug-in Hybrid si můžete jedinečným způsobem užívat obou vlastností. Vůz je vybaven šestistupňovou dvouspojkovou převodovkou. Na výběr máte dva režimy: Eco a Sports. Je to ekologický crossover s hybridním pohonem a možností vnějšího nabíjení – s výjimečnou technikou poháněcího ústrojí.
Inovativní hybridní technika
Inovativní hybridní technika
Získejte maximum ze svého hybridního vozu! Zadejte cíl jízdy do navigačního systému a funkce pro doporučování setrvačné jízdy (Coasting Guide Control) Vám ukáže, kdy uvolnit před zatáčkou pedál plynu nebo kdy zastavit. Systém předvídavého řízení energetických toků (Predictive Energy Control) zohledňuje stoupání a klesání, a přizpůsobí tomu jízdní režim, aby byla maximalizována hospodárnost.
Komfortní interiér ve stylu high-tech
Kia Niro Plug-in Hybrid Komfortní interiér ve stylu high-tech
Všechny důležité informace jsou ve Vašem zorném poli na 7" displeji, dodávaném na přání pro nový model Kia Niro Plug-in Hybrid. Na displeji zjistíte podrobné informace o aktuálním jízdním režimu a tocích energie. Displej navigačního systému poskytuje informace o stavu nabití akumulátoru, jízdním stylu a hospodárnosti. Také Vám pomůže vyhledat nejbližší nabíjecí stanici.
Výjimečné prvky ze světa high-tech
Kia Niro Plug-in Hybrid Výjimečné prvky ze světa high-tech
Potřebujete ukazovat směr? Navigační systém s dotykovým ovládáním na velkém 8" displeji Vás ochotně dovede do cíle. Jeho součástí jsou aktualizace mapových podkladů po dobu 7 let a služby poskytované v reálném čase.2 Své nejoblíbenější nahrávky poslouchejte prostřednictvím prémiového audiosystému JBL® s technologií Clari Fi™.3
Asistent pro jízdu v jízdním pruhu
Kia Niro Plug-in Hybrid Asistent pro jízdu v jízdním pruhu
S novým modelem Kia Niro Plug-in Hybrid zůstanete ve svém jízdním pruhu. Asistent pro jízdu v jízdním pruhu LKAS (Lane Keep Assist System) Vás vizuálně a zvukově upozorní, pokud začne vůz z jízdního pruhu vyjíždět. Zásahem do řízení dokonce vrátí vůz do správného směru.
Sledování slepého úhlu BSD
Kia Niro Plug-in Hybrid Sledování slepého úhlu BSD
Slepý úhel představuje skutečné nebezpečí při jízdě – a to i pro zkušené řidiče. Proto je nová Kia Niro Plug-in Hybrid vybavena systémem sledování slepého úhlu BSD (Blind Spot Detection). Inteligentní asistenční systém Vás upozorní na ostatní vozidla, která vjedou do Vašeho slepého úhlu. Díky tomu pojedete bezpečně.

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00