Nová Optima
Nová Optima Již od 719 980,-
Testovací jízda
Kultivovaný interiér
Interiér Kultivovaný interiér
Výjimečný design sahá hluboko pod povrch. Proto nepřekvapí, že je interiér zcela nového modelu Kia Optima stejně senzační jako jeho exteriér. Moderní, prostorný, velmi kvalitní – to je jen několik pojmů, které vzbudí pozornost, zatímco budete uhánět městem ve svém rozjetém životě.
Velmi kvalitní materiály
Interiér Velmi kvalitní materiály
V prostorném interiéru na Vás čeká přitažlivý a zároveň luxusní prostor. Mezi velmi kvalitní materiály patří i kůže nejvyšší jakosti, jíž jsou čalouněna sedadla. Všude se budete setkávat s mimořádnou pozorností věnovanou detailům, od pečlivě vybraných měkkých materiálů, až po přirozenou paletu barev a vkusné doplňky. Je to kvalita, kterou skutečně pocítíte.
Přístrojová deska
Interiér Přístrojová deska
Naprosté soustředění: přístrojová deska orientovaná na řidiče Vám usnadní sledování silnice. Rychlým pohledem na vylepšenou přístrojovou desku, včetně nastavitelného panelu přístrojů Supervision, získáte veškeré potřebné informace. Míříte na důležitou schůzku? Jednoduše zadejte cíl a nechte se vést navigačním systémem, který je součástí standardní výbavy.
Panoramatické střešní okno
Komfort v interiéru Panoramatické střešní okno
Zcela nová Kia Optima, vybavená na přání dodávaným panoramatickým střešním oknem, Vám umožní užívat si pocit svěžesti díky přiváděnému čerstvému vzduchu. Možná dokonce i zapomenete, že je pracovní den. Až se nabažíte slunce, jednoduše jedním stisknutím tlačítka zatáhnete okno roletou.
Adaptivní světlomety
Asistenční systémy Adaptivní světlomety
Adaptivní bi-xenonové světlomety zcela nového modelu Kia Optima vylepší viditelnost při jízdě za tmy. Systém, pracující v závislosti na otáčení volantu a rychlosti jízdy, aktivně osvětluje zatáčky, abyste do nich měli lepší výhled.
Bezdrátové nabíjení
Konektivita Bezdrátové nabíjení
Slabá baterie? Žádné obavy, stačí položit kompatibilní mobilní telefon do přihrádky v konzole a nechat jej bezdrátově nabíjet. Při vystupování z vozidla Vás systém detekce cizích objektů upozorní, že jste nechali telefon v nabíječce. Potřebujete-li připojit nějaké zařízení, naleznete vedle přihrádky vstupy USB a AUX.

Nová Kia Optima – bezpečnost je na prvním místě.

 

Preciznost, ušlechtilost – to jsou synonyma pro zcela novou Kiu Optima. Zdokonalená Optima přichází s novým přitažlivým designem, nejmodernějšími prvky výbavy, zajistí Vám naprosto klidnou jízdu a dokonalý pocit jistoty a bezpečí.

Nová Kia Optima je charakteristická elegantními liniemi a propracovaností každého detailu, což jí dodává pozoruhodný styl. Nepřehlédnutelnou je maska chladiče Kia a zadní svítilny LED. Díky prodlouženému rozvoru nabízí nová Kia Optima větší stabilitu a snazší ovladatelnost řízení. Adaptivní bi-xenonové světlomety vylepší viditelnost při jízdě za tmy.

Nelze nepoukázat na odvětrávaná sedadla, optimalizované odhlučení interiéru, přístrojovou desku s kvalitními asistenčními systémy orientovanou na řidiče a prostorný interiér vybavený měkčenými materiály. Tím vším nová Kia Optima disponuje a nabízí tak plný komfort pro pohodlnou jízdu.

Nová Kia Optima je vybavena bezpečnostním skeletem karoserie, který důmyslně využívá vysokopevnostní kovové materiály a lepidla. Kia Optima je nabízena s výkonným vznětovým motorem s klidným a tichým během, který Vás nadchne svou mimořádnou hospodárností.

Svou novou Kiu Optima můžete vyladit přesně podle svých představ. Vybírat lze ze tří různých sofistikovaných variant interiéru, nespočtu prvků výbavy a třešničkou na dortu může být panoramatické střešní okno.

S novou Kia Optima si užijete každý okamžik své cesty. Rezervujte si u nás testovací jízdu …

 

 

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00