Kia Optima GT
Kia Optima GT Již od 969 980,-
Testovací jízda
Působivá z každého úhlu
Design Působivá z každého úhlu
Prvky výbavy verze GT
Interiér Prvky výbavy verze GT
Ostré kontury, atletický půvab, motor s výkonem 245 k, detaily jako elegantní otvory přívodu vzduchu, odvážné nárazníky a nápadné boční prahy. V interiéru naleznete sportovní režim na panelu přístrojů, hliníkové pedály a sportovní sedadla s příčným prošíváním.
Komfort v interiéru
Interiér Komfort v interiéru
Nová sedadla Vás svým komfortem vybízejí k usednutí. Odvětrávaná, elektricky nastavitelná sedadla vpředu jsou vybavena integrovanou pamětí. Sedadla jsou vyhřívaná s nastavitelnou intenzitou tepla. Interiér nabízí optimalizované odhlučnění.
Prvky pasivní bezpečnosti
Bezpečnost Prvky pasivní bezpečnosti
Zcela nový model Kia Optima GT je standardně vybaven mnoha bezpečnostními prvky. V případě kolize ochrání cestující sedm airbagů. Pro zajištění Vaší ochrany je vyztužený skelet karoserie maximálně bezpečný, odolný, a přitom lehký.
Pohlídá vám dění za autem
Technika a bezpečnost Pohlídá vám dění za autem
Budete informováni o tom, co se ději i tam, kam nevidíte. Sledování slepého úhlu BSD Vás proto upozorní, pokud jiné vozidlo vjede do oblasti slepého úhlu. Systém RCTA Vás upozorní na vozidla přijíždějící ze stran, při couvání z parkovacího místa.
Jízdní dynamika
Jízdní dynamika
Pokud hledáte vzrušení, motor 2.0 T-GDi s výkonem 245 k a s rychlými reakcemi Vás uchvátí. Užívejte si ovladatelnost díky elektronicky řízeným tlumičům ECS a posilovači řízení. Umocněte své zážitky režimem Sport, který zajistí ostřejší nastavení řízení a odpružení.

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00