Optima SW
Optima SW Již od 749 980,-
Testovací jízda
Dynamický exteriér
Design Dynamický exteriér
Zcela nová Kia Optima Sportswagon přitahuje pohledy svým dynamickým profilem, mohutnými rameny a dlouhým, ladným obloukem střechy. Na cestu svítí technicky vyspělé Full-LED světlomety, které zaručují dokonalou viditelnost. Není pochyb o tom, že praktičnost ještě nikdy nevypadala tak dobře.
Inovativní design
Design Inovativní design
Tento vůz, inspirovaný konceptem SPORTSPACE z roku 2015, zahajuje novou éru našeho designu. Naši designéři vytvořili sportovní kombi s dokonale vyváženým suverénním stylem, vizuálními inovacemi a funkčními vylepšeními. Je to vůz, který splní všechna Vaše přání.
Ušlechtilý interiér
Interiér Ušlechtilý interiér
Pozoruhodný design zasahuje hluboko pod povrch. Proto byste neměli být ohromujícím interiérem zcela nového modelu Kia Optima Sportswagon nijak překvapeni. V tomto voze, který je ve stejné míře moderní, ušlechtilý i prostorný, se budete cítit skvěle, bez ohledu na Vaše úkoly.
Komfortní výbava
Všestranný interiér Komfortní výbava
Posaďte se do komfortního sedadla, které si můžete vyhřívat nebo odvětrávat. Chcete mít jednobarevný či dvoubarevný interiér? Tkaninu nebo kůži? Výběr je na Vás. Komfortem a praktičností je elektrické ovládání zadního víka, které v blízkosti chytrého klíče otevře zavazadlový prostor.
DRIVE WiSE
Asistenční systémy DRIVE WiSE
Objevte DRIVE WiSE, budoucnost asistenčních systémů Kia. Inovace, které zvyšují bezpečnost silničního provozu, upozorňováním na různá nebezpečí. S menšími starostmi bude jízda skutečným potěšením.

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00