Optima SW GT
Optima SW GT Již od 999 980,-
Testovací jízda
Prvky výbav verze GT
Hlavní přednosti Prvky výbav verze GT
Nová Optima s motorem 2.0 T-GDi o výkonu 245 k zapůsobí ostrými konturami, atletickým půvabem a přitažlivými detaily. Zaujmou otvory pro přívod vzduchu, nárazníky či boční prahy. V interiéru jsou sportovní prvky, jako sportovní přístroje, hliníkové pedály a sedadla s příčným prošíváním.
Komfort v interiéru
Hlavní přednosti Komfort v interiéru
Kultivovanost interiéru umocňují měkké materiály. Náladu navodí elegantní detaily a sportovní prvky. Tónovaná skla oken vzadu chrání cestující a zavazadla. Elektrické ovládání zadního víka automaticky otevře zavazadlový prostor, pokud je v blízkosti chytrý klíč.
Prémiový audiosystém
Hlavní přednosti Prémiový audiosystém
Prémiový audiosystém Harman/KardonTM s výkonem 490 W je vybaven 8 reproduktory, vnějším zesilovačem a technologií Clari-FiTM pro obnovu kvality původních tónů v komprimovaných zvukových souborech. Poslouchejte skvělý zvuk, ať se vydáte kamkoli.
Pohlídá vám záda
Technika a bezpečnost Pohlídá vám záda
Nedopusťte, aby Vám způsobila újmu vozidla, která nevidíte ze sedadla řidiče. Sledování slepého úhlu BSD Vás upozorní, pokud jiné vozidlo vjede do oblasti slepého úhlu. Systém RCTA Vás upozorní na vozidla přijíždějící ze stran při couvání z parkovacího místa.
Prvky pasivní bezpečnosti
Technika a bezpečnost Prvky pasivní bezpečnosti
Zcela nový model Optima Sportswagon GT je standardně vybaven mnoha prvky pasivní bezpečnosti. V případě kolize ochrání cestující sedm airbagů. O zbytek se postará vyztužený skelet karoserie s nízkou hmotností, ale i mimořádnou odolností a bezpečností.
Bezdrátová nabíječka
konektivita Bezdrátová nabíječka
Užívejte si nabíjení telefonu bez kabelového propojení. Jednoduše odložte chytrý telefon do speciální přihrádky ve středové konzole. Nic dalšího už dělat nemusíte – hned se začne nabíjet!

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00