Nová Kia Sportage
Nová Kia Sportage Již od 519 980 Kč
Nikdy nepřestane udivovat
Testovací jízda
Design
Design
Úžasná, bez ohledu na prostředí
Odvážný styl SUV
Odvážný styl SUV
Nová Sportage se může pochlubit charakterem SUV. Vysoko umístěné světlomety a nízká široká maska chladiče dodávají přídi impozantní vzhled a dojem jistoty i stability. Ladné linie a ostré prolisy vytvářejí dynamický profil. Jasně definované linie a hladké plochy karoserie přecházejí vzadu do ohromujících svítilen – je to pohled, na který nezapomenete.
Pokročilý systém osvětlení
Pokročilý systém osvětlení
Full LED světlomety zajišťují jasné osvětlení vozovky kamkoliv jedete.Automatické přepínání dálkových světlometů HBA - díky kameře na čelním skle, která detekuje vozy vpředu, automaticky přepíná mezi dálkovými a tlumenými světly v souladu s aktuálními provozními podmínkami.
Rafinovaný interiér
Rafinovaný interiér
Nechte se překvapit interérem nového modelu Kia Sportage. Měkké dotykové materiály, špičkové povrchové úpravy a pozornost k detailům vám umožňí cítit a vidět rozdíl. Dokonce i ergonomicka palubní deska je plně orientována na řidiče - vše je perfektně umístěno pro snadné používání nebo prohlížení. Takže můžete věnovat pozornost pouze řízení.
Chytré spojení
Konektivita Chytré spojení
Mějte přehled o všem, co se děje, i na cestách díky propojeným službám Kia Connected Services zajišťovaným společností TomTom.
Audiosystém JBL
Konektivita Audiosystém JBL
V modelu Sportage můžete poslouchat oblíbenou hudbu s nejvyšší kvalitou zvuku. Audiosystém JBL s 8 reproduktory a technologií obnovy zvukového záznamu Clari-fiTM zvyšuje kvalitu souborů MP3 a nabízí výrazný a ostře definovaný zvuk. A nyní si už můžete začít sestavovat seznam nejoblíbenějších skladeb, při jejichž poslechu si budete chtít zpívat.
Chytrý parkovací asistent
Chytrý parkovací asistent
Užijte si parkování bez práce: Chytrý parkovací asistent zaparkuje vůz na podélné nebo příčné parkovací místo. A stejnou pomoc Vám poskytne i při vyjíždění z paralelního parkovacího místa. Všechno, co musíte udělat, je jen upravovat rychlost jízdy a řadit.
System Idle Stop&Go
Jízdní dynamika System Idle Stop&Go
Hospodárný systém Idle Stop&Go šetří přírodu i Vaši peněženku. Jakmile zastavíte, vypne motor, a znovu jej spustí, pokud sešlápnete pedál plynu. Součástí systému je funkce rekuperace kinetické energie. Systém po uvolnění pedálu plynu automaticky získává zpět kinetickou energii pro nabíjení akumulátoru.
Optimalizované motory
Jízdní dynamika Optimalizované motory
Kia Sportage poskytuje sportovní výkony i praktičnost. Její chytré motory zanechají skvělý dojem. Vyberte si z široké nabídky zážehových a vznětových motorů – včetně ohromujícího zážehového motoru 1.6 Turbo GDI pro verzi GT Line. Ať si zvolíte cokoli, budete si užívat temperamentní, kultivovanou a hospodárnou jízdu.

KIA SPORTAGE – kde cesta je cíl.

 

Zcela nová Kia Sportage Vás nadchne svým osobitým designem a nabídne mnohem víc, než byste očekávali. Cestování se pro Vás stane zábavou. Kia Sportage nabízí nejmodernější technologie, inovace a mnohem více vyspělých prvků, které zaručí komfort a především bezpečnost pro krátké i dlouhé cesty.

Nová Sportage ohromuje nejen svým nezaměnitelným vzhledem, ale hlavně svou všestranností. Kia Sportage dokonale kombinuje prvky rodinného a sportovního vozu. Na jedné straně snoubí eleganci, pohodlí, úžasné prvky výbavy pro pohodlnou jízdu městem a na straně druhé se stane dravcem, který bez problémů zdolá jakýkoli terén.

Nová Kia Sportage přináší jedinečné a variabilní uspořádání interiéru, velkorysý prostor pro každého z cestujících. Už tak značný objem zavazadlového prostoru lze zvětšit pomocí nastavitelné podlahy a získat tak další prostor pro zavazadla všech cestujících.

Vaši bezpečnost zajistí vyspělý skelet karoserie, který je vyztužen díly z ultra vysokopevnostních ocelí, dále šest airbagů a celá řada moderních asistenčních systémů. Tyto sofistikované systémy zajistí, že Vám nová Kia Sportage dá naprostou svobodu a suverénní kontrolu nad vozem v každé situaci.

Nová Sportage Vás nikdy neomrzí a poskytne Vám spoustu důvodů, proč si sednout za volant a užít si jízdu.

Neváhejte tedy a rezervujte si u nás testovací jízdu. Zažijte novou Kiu Sportage na vlastní kůži …

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00