Nové Niro
Nové Niro Již od 689 980,-
Testovací jízda
Svůdná příď
Design Svůdná příď
Přední spoiler ukazuje design hybridního crossoveru. Vertikální otvory vzduchových kanálů vypadají sportovně a jsou aerodynamické. Ozdobné prvky ladí s atletickou siluetou vozu. Celek završují podélné střešní nosiče, vysoká linie bočních oken a 18“ kola z lehké slitiny.
Okouzlující záď
Design Okouzlující záď
Nechte se překvapit atraktivní zádí nového modelu Kia Niro s ultra moderním vzhledem sdružených svítilen LED ve tvaru písmene C, charakteristickými stříbrnými ozdobnými prvky a osobitými křivkami. Aerodynamické ozdobné prvky zvýrazňují okraje všech oken. Proudění vzduchu usměrňuje i zadní difuzor.
Interiér ve stylu high-tech
Interiér Interiér ve stylu high-tech
Soubor ovládacích prvků a displejů je přímo v zorném poli a ve snadném dosahu řidiče. Zde naleznete veškeré potřebné informace hybridní soustavy i navigačního, informačního a zábavního systému. Přehledně a bez rozptylování.
Prostorný interiér
Interiér Prostorný interiér
S chytrým designem je na hybrid neobvykle prostorná. K dispozici máte velký prostor, v němž se budete cítit jako doma. V cíli budete odpočatí, díky sedadlům, která jsou částečně čalouněná kůží vyhříváním vpředu včetně volantu. Sedadlo řidiče lehce nastavíte do ideální polohy pro sezení.
Dostatek prostoru pro všechny
Všestranný a prostorný Dostatek prostoru pro všechny
Přesvědčte se sami, jak prostorná a všestranná je nová Kia Niro. Díky značnému objemu zavazadlového prostoru i flexibilně a všestranně využitelnému vnitřnímu prostoru. A nezapomeňte na prostorná zadní sedadla. Tak velký prostor usnadní každému nastupování i vystupování.
Bezdrátová nabíječka
Technologie Bezdrátová nabíječka
Máte vybitý telefon? Tím se netrapte. Jednoduše odložte svůj chytrý telefon do přihrádky na středové konzole. A hned se začne nabíjet. Bez kabelů – bez připojování!
DRIVE WiSE
Technologie DRIVE WiSE
Prozkoumejte DRIVE WiSE, budoucnost asistenčních systémů Kia. Tyto inovace, zvyšující bezpečnost silničního provozu, dávají pozor na různá nebezpečí. Díky tak významnému ulehčení se můžete soustředit na to, abyste si maximálně užívali radost z jízdy.

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00