Nová Kia Carens
Nová Kia Carens Již od 459 980,-
Testovací jízda
Všestranný talent, vně i uvnitř
Design Všestranný talent, vně i uvnitř
Variabilní styl
Design Variabilní styl
Ať máte jakékoli plány, Kia Carens je pro cestování dokonalý partner, který se postará o všechno. Toto kompaktní MPV je díky svému atraktivnímu vzhledu, prostornosti a všestrannosti jedinečné. Dokonale vyvážený celek završuje nejmodernější technika v čele s bezpečnostními systémy.
Kultivovaný interiér
Interiér Kultivovaný interiér
Díky ergonomicky navržené přístrojové desce, která klade na první místo komfort řidiče, a intuitivnímu ovládání různých funkcí ze světa high-tech dotyky prstů. Užívejte si vynikajícího výhledu díky nízké poloze čelního okna a ladnému designu přístrojové desky.
Jízdní dynamika
Interiér Jízdní dynamika
Pro model Kia Carens máte na výběr dvě vznětové a jednu zážehovou jednotku. Kombinace turbodieselu a 7stupňové dvouspojkové převodovky DCT Vám poskytne nejdynamičtější řazení a maximální hospodárnost. Jakmile zastavíte na červenou, systém Idle Stop&Go automaticky vypne motor, čímž sníží spotřebu paliva a emise.
Informace a zábava
Hlavní přednosti Informace a zábava
Na 7“ barevném dotykovém displeji snadno naleznete trasy i zkratky. Služby Kia Connected Services, zajišťované společností TomTom, Vám poskytnou dopravní informace v reálném čase. Za pomoci systémů Android Auto™ a Apple CarPlay™ přehrajete své oblíbené skladby.
Až pro 7 pasažérů
Hlavní přednosti Až pro 7 pasažérů
Kia Carens jede ve všestrannosti na plný plyn. Nabízí velké množství prostoru, variabilní uspořádání sedadel a možnosti pro odložení věcí v interiéru a objemný zavazadlový prostor. Na výlet se můžete vydat s rodinou, k dispozici je až 7 sedadel. Sedadla snadno sklopíte, potřebujete-li přepravit více zavazadel.
Aktivní bezpečnost
Bezpečnost Aktivní bezpečnost
Prvky aktivní a pasivní bezpečnosti ve výbavě modelu Kia Carens ochrání Vás i Vaše spolucestující. Mezi inovativní bezpečnostní systémy patří systém řízení stability vozidla VSM (Vehicle Stability Management), 6 airbagů, brzdový asistent BAS (Brake Assist System) a elektronicky řízený stabilizační systém ESC (Electronic Stability Control).

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00