Nový Soul
Nový Soul Již od 394 980,-
Testovací jízda
Kultovní vzhled
Design Kultovní vzhled
Oceňovaný design, více potěšení z jízdy, nejmodernější technika: Kia Soul je připravena Vás rozpohybovat. Od úžasného dvoubarevného lakování po osobité světlomety LED a zadní víko ve stylu batohu. Ve sofistikovaném interiéru navíc nabízí více prostoru a variability, než byste čekali.
Exteriér
Design Exteriér
Nekonvenčnost a nezaměnitelnost.Charakteristické doplňky ve stylu SUV, čelní sklo s navazujícími bočními okny, robustní podběhy kol a sebevědomý profil. Xenonová světla s nastavitelnou výškou paprsků zvyšují bezpečnost jízdy za tmy, světla LED pro denní svícení umocní přítomnost na silnici.
Styl a komfort v interiéru
Interiér Styl a komfort v interiéru
Kruhové prvky zdobí interiér modelu Kia Soul. Půvab vozidla završují měkké materiály a mimořádná pozornost věnovaná detailům. Komfort zajistí vyhřívání sedadel vpředu i vzadu. Řidič zjistí důležité informace na panelu přístrojů Supervision s 4,3“ displejem TFT LCD.
Informační a zábavní systémy
systemy Informační a zábavní systémy
Kia Soul překypuje nejmodernější technikou. Ovládejte audiosystém a navigační systém prostřednictvím 7“ dotykového displeje. Audiosystém s 8 reproduktory a vnějším zesilovačem pohladí sluch Vaší hudbou z různých zdrojů, díky vstupům AUX a USB a kompatibilitě s MP3.
Bezpečnost
Bezpečnost Bezpečnost
Kia Soul vyniká v oblasti bezpečnosti nadstandardní výbavou, včetně prvků aktivní a pasivní bezpečnosti, poskytující ochranu v jízdních situacích. Mezi ně patří šest airbagů, systém řízení stability vozidla VSM, systém sledování tlaku v pneumatikách TPMS a asistent pro rozjezd do kopce HAC.
Jízdní dynamika
Jízdní dynamika
Připravte se na zábavnou jízdu v Kia Soul, který je poháněn temperamentním a zároveň hospodárným motorem, ať se jedná o zážehovou jednotku Gamma 1.6 GDI nebo turbodiesel U2 1.6 VGT. Chcete-li zažít nejlepší z obou světů, dynamické řazení i nízkou spotřebu paliva, vyberte si k motoru 7stupňovou dvouspojkovou převodovku DCT.

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00