Kia Venga
Kia Venga Již od 349 980,-
Testovací jízda
Funkčnost spolu s úžasným stylem
V Evropě zrozená, stvořená i milovaná Funkčnost spolu s úžasným stylem
Kdo říká, že není možné být elegantní a zároveň i praktický? Evropský design, svalnaté tvary, pevné linie a odvážné křivky dodávají novému modelu Kia Venga osobitý vzhled. Celek je završen pečlivou pozorností věnovanou detailům a drobnými vylepšeními. Díky tomu můžete mít funkčnost, která vypadá naprosto skvěle.
Přizpůsobivá. Všestranná. Neuvěřitelná.
Všestrannost a prostor Přizpůsobivá. Všestranná. Neuvěřitelná.
Vyhřívaný volant
Interiér Vyhřívaný volant
To poslední, co byste si přáli, je být rušeni během jízdy. Právě proto jsme do nové Vengy umístili funkce jako ovládání hlasitosti audia, zapínání tempomatu či vstup do palubního počítače doslova na dosah ruky přímo na volantu.
Panoramatické střešní okno
Interiér Panoramatické střešní okno
Vaším stropem bude samotné nebe! Nová Kia Venga vám díky panoramatickému střešnímu oknu otevře nové dimenze, umožní vám vychutnat si celou škálu výhledů a přitom vás ochrání před rozmary počasí.
Zavazadlový prostor
Interiér Zavazadlový prostor
Dvouúrovňová podlaha zavazadlového prostoru umožní jeho rozšíření až na 570 litrů. K dosažení maximálního prostoru, neuvěřitelných 1486 litrů, stačí jen odkrýt podpodlažní úroveň v zavazadelníku a sklopit zadní sedadla dělená v poměru 60/40.
Velmi prostorný interiér
Interiér Velmi prostorný interiér
Nová Kia Venga má jak zvýšenou střechu, tak i nezvykle dlouhý rozvor náprav. Každému cestujícímu tak nabízí dostatek prostoru v oblasti hlavy i nohou. Vyrazte s ní na cestu a sdílejte zábavu spolu s ostatními pasažéry.
Úložný prostor, sedadla 60/40
Úložný prostor Úložný prostor, sedadla 60/40
Nová Kia Venga je vozem s velkorysým zavazadlovým prostorem s kapacitou 440 litrů. A to zdaleka není vše. Zadní dělená sedadla v poměru 60/40 lze posunout dopředu či dozadu a přizpůsobit si tak velikost zavazadelníku vlastním představám a potřebám.

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00