Zcela nový ProCeed
Zcela nový ProCeed Již od 624 980,-
Koncept „shooting brake“
Koncept „shooting brake“
Nová Kia ProCeed s nádhernou karoserií ve stylu „shooting brake“ kombinuje emotivní náboj a eleganci s praktickou kultivovaností sportovního kombi. Výrazně tvarovaná karoserie s rychle se svažující linií střechy a aerodynamickými konturami je nízká a štíhlá, čímž umocňuje celkový dojem mrštnosti.
Sportovní charakter
Sportovní charakter
Maska chladiče s motivem „tygřího nosu“ s dvojitým rámečkem a širokými spodními otvory pro přívod vzduchu dává najevo sportovní charakter. Světlomety LED, doplněné světly LED pro denní svícení ve stylu „ledové kostky“, dodávají celkovému vzezření ještě více smělosti, což platí i pro nově navržená 18" kola z lehké slitiny. Sportovní boční ochranné lišty s barevnými ozdobnými prvky a saténově chromované okenní lišty umocňují dramatickou siluetu.
Zanechte trvalý dojem
Zanechte trvalý dojem
Široký zadní nárazník poskytuje vozu asertivní, sportovní vzezření a dvě koncovky výfukové soustavy umocňují jeho dynamický a sportovní charakter. Uprostřed zadního výklopného víka, pod koncovými svítilnami LED, které se pnou v celé šíři zádě a dodávají vozu jedinečný světelný design, se skví velkými písmeny označení ProCeed.
Sofistikovaný interiér
interiér Sofistikovaný interiér
Nastupte si. Uvnitř Vás přivítá velmi kvalitní interiér s velkorysým prostorem vpředu i vzadu. Všechny cestující obklopují měkké povrchy, metalické ozdobné prvky a čalounění stropu černou tkaninou. Radost z jízdy umocní sportovní volant s dole zploštělým věncem. Vyberte si čalounění sedadel a ozdobná obložení, která budou ladit s Vaším stylem.
Velkorysý zavazadlový prostor
interiér Velkorysý zavazadlový prostor
Nikdy neobětujte styl kvůli prostoru. Nová Kia ProCeed totiž nabízí více prostoru pro všechny cestující – a k tomu navíc 594 litrů zavazadlového prostoru, který se tak řadí mezi největší ve svém segmentu. Díky nízkému prahu a velkorysému vstupnímu otvoru se zavazadla snadno nakládají i vykládají.
Zadní sedadla dělená a sklopná v poměru 40:20:40
interiér Zadní sedadla dělená a sklopná v poměru 40:20:40
Zadní sedadla dělená a sklopná v poměru 40:20:40 přispívají k všestrannosti. Páčkou v zavazadlovém prostoru můžete sklopit opěradla na dálku. Nepotřebný kryt zavazadlového prostoru odložíte do praktické schránky pod podlahou, aby nepřekážel. Zavazadlový prostor je vybaven také háčkem na tašku, který zabrání nákupu či jiným přepravovaným věcem v nežádoucím pohybu po podlaze.
Všestranná elegance
Všestranná elegance
Máte ruce plné těžkých zavazadel? Žádný problém, chytré, elektricky ovládané zadní výklopné víko se otevře automaticky, jakmile zaznamená ve své blízkosti chytrý klíček. Mezi další praktické a komfortní funkce patří bezklíčkový přístupový systém a automatické ovládání světlometů, které lze nastavit tak, aby zapínalo a vypínalo světlomety v závislosti na venkovních světelných podmínkách.

Objednejte si testovací jízdu

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00