Kia XCeed - Kia Kladno

Nová Kia XCeed. Crossover. Podle nových měřítek.

Představujeme novou Kia XCeed. Crossover podle nových měřítek, abyste si užili každý den na maximum. Po všech stránkách.

Dokonalé spojení praktičnosti a výrazného stylu. Nová Kia XCeed se pyšní sportovnějšími tvary než kdy v minulosti, nejmodernějšími pohony a nejnovějšími funkcemi konektivity, abyste neustále drželi prst na tepu doby. Takto vypadá nápaditý crossover, který jsme navrhli pro váš životní styl.

Vybírat můžete mezi výkonným benzínovým nebo naftovým motorem, anebo se nechat okouzlit úspornou verzí XCeed Plug-in Hybrid, která naplní veškeré nároky na udržitelnou mobilitu a vysoký výkon.

Otevřete bránu do nového dynamického světa.

Kia XCeed - Kia Kladno

Krása designu inspirovaného výkonem.

Nová Kia XCeed byla navržena tak, aby vystoupila z šedi davu. Aby se odlišila a zaujala ty, kteří dokáží ocenit skutečnou krásu. Vaši pozornost si získá svými vymodelovanými tvary, výraznými z každého úhlu pohledu. Její markantní proporce dohromady vytvářejí ikonickou a okamžitě rozpoznatelnou siluetu. I z dálky je zřejmé, že nová Kia XCeed nabízí i mnoho dalšího.

Kia XCeed - Kia Kladno

S ryze sportovním charakterem.

'Při bližším prozkoumání odhalíte celou řadu vynalézavých detailů. Nová nápadná zadní světla s LED technologií se chlubí progresivní high-tech optikou. Řadu poutavých vylepšení přináší i provedení GT-line. Nová Kia XCeed je odshora až dolů vymodelována, vylepšena a připravena vás stoprocentně nadchnout.

 

Kia XCeed - Kia Kladno

Pohodlně se usaďte. Ale z davu budete vyčnívat i nadále.

'Nová Kia XCeed byla navržena tak, aby potěšila svým vzhledem i výkony, stejně tak jako zážitky, které zprostředkuje po usazení. V prostorném a stylovém interiéru se ihned po usednutí budete cítit jako doma. Obklopeni luxusními materiály a vylepšenými komfortními funkcemi budete inspirováni trávit ještě více času na cestách.

Kia XCeed - Kia Kladno

Spojení výkonu a elegance.

Jsme přesvědčeni, že za volantem Kia XCeed poznáte symfonii úžasu, výkonu a agility. Takto vypadá cesta k nadšení v každé zatáčce. Těšit se můžete na hladce běžící a dynamické pohonné jednotky. Inspirujte smělým a sportovním designem všechny, které na svých cestách potkáte. S novou Kia XCeed brzy poznáte, že každý váš pohyb je srovnatelný s ryzím požitkem.

Budoucnost je elektrická - Kia Kladno

'Budoucnost je elektrická.

Elektrifikujte své cestování. Nová Kia XCeed Plug-In Hybrid je řešením pro mobilitu s nízkými emisemi.

Technologie pro vaši bezpečnost - Kia Kladno

Technologie pro vaši bezpečnost.

Duševní pohoda je postavena na pocitu bezpečí. Intuitivní systém sledování únavy řidiče+ aktivuje zvukový signál a zobrazí zprávu v přístrojovém štítu vždy, když řidič nereaguje. K pocitu jistotu za volantem dále pomáhá asistent pro odvrácení kolize s vozem ve slepém úhlu nebo pokročilý adaptivní tempomat.

Spojení s pohodlím - Kia Kladno

Spojení s pohodlím.

Kia XCeed nabízí dost energie pro celou posádku – včetně osazenstva zadních sedadel. Praktické dobíjecí porty typu USB-C zajišťují připojení a dostatek energie na cestách. Spolehnout se můžete i na chytré elektricky ovládané zadní víko, které automaticky zpřístupní zavazadlový prostor i bez nutnosti zmáčknout tlačítko.

 

Právní doložka

Statické snímky i videa slouží pouze pro ilustraci. Konečný produkt se může od dostupných obrazových materiálů lišit.

 

MKD Kladno, s.r.o.
Autorizovaný dealer Kia a servis vozů Kia
Prodej:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00
So - Ne: zavřeno 
Servis:
Ke stadionu 2105
272 01 Kladno
Po - Čt: 8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 16:00